Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Rozwój » Biznes » Przywództwo

Sprzedaż i przywództwo

foto. sxc.hu
Czy rzeczywiście w pół minuty można zmienić swoją postawę sprzedażową?
więcej

Przywództwo drugiego planu

foto. istockphoto
Termin „przywództwo” może nam się kojarzyć z heroicznym podejściem do rzeczywistości. Heroicznym – tzn. takim, dzięki któremu przywódcy są w stanie zostawić po sobie wiekopomne dzieła, zmieniać świat, zapisać się w pamięci milionów, wygrywać decydujące o losach świata batalie. Heroizm jest tutaj rozumiany jako bezgraniczne poświęcenie się sprawie, często kosztem życia osobistego i innych korzyści. Jeśli mówimy o przywództwie w polskim kontekście kulturowym, nasuwają nam się skojarzenia z takimi osobami, jak Józef Piłsudski, Jan Paweł II, czy – z czasów bardziej zamierzchłych – Jan III Sobieski. Ludzie wielkich czynów i wielkich dzieł, ludzie, których dokonania mogą wpędzić nas w kompleksy.
więcej

Organizacja zorientowana na przywództwo

foto. istockphoto
Przywództwo w Polsce to temat powoli zyskujący na popularności, bardziej znany w kontekście międzynarodowych korporacji, polityki czy wojskowości niż małych i średnich przedsiębiorstw. Warto przyjrzeć się temu ciekawemu tematowi, skorzystać z możliwości rozwojowych we własnym przedsiębiorstwie i wyprzedzić konkurencję.
więcej

« · 1 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.