Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być » Warto zobaczyć w teatrze

Światowej sławy wokalistka jazzowa Stacey Kent

foto
24 lipca Filharmonia Kaszubska zamieni się w jedną z najpiękniejszych plaż w okolicach Rio de Janeiro. Tego dnia na scenie wystąpi Stacey Kent w wyjątkowym programie, na który złożą się najpiękniejsze bossa novy na świecie.
więcej

To Ci tłumaczę!

foto
To tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł Andrzej Paweł i Michał podczas prawie 2 godzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które spotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile.
więcej

Pół żartem, pół sercem

foto
Ta inteligentna komedia, jak sam tytuł sugeruje, inspirowana jest kinowym przebojem lat 50. ubiegłego wieku, „Pół żartem, pół serio” Billy`ego Willdera " z Marilyn Monroe, Jackiem Lemmonem i Tonym Curtisem.
więcej

IRENA SANTOR Punkt widzenia - recital

foto
Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – IRENA SANTOR. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na scenie recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.
więcej

Mistrz i Małgorzata

foto
Ci, którzy znają powieść Bułhakowa, pamiętają klucz, który na samym początku lektury czytelnik dostaje do rąk. Cytat z „Fausta” Goethego, pytanie do Mefista i jego odpowiedź: – Kimże w końcu jesteś? – Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.
więcej

MOŻE MORZE

foto
Jak żyć? Jak przeżyć całe życie w zaledwie jedną noc? Jak nie zmarnować tego krótkiego czasu i jak do granic możliwości nażyć się, wyżyć, wycisnąć życie jak cytrynę - takie pytania zadaje sobie chyba każdy bałwan w czasie odwilży.
więcej

Wariat i zakonnica

foto
Szalony poeta Walpurg, nieokiełznana zakonnica Anna i nieobliczalni doktorzy z tajemniczego szpitala psychiatrycznego, raz wzruszający, raz nieodparcie śmieszni – poruszają do głębi i bawią do łez. Witkacy prosi do tanga!
więcej

Raj dla opornych

W rolach głównych Dorota Kolak i Mirosław Baka / Fot. Teatr Wybrzeże Gdańsk
Teatr Wybrzeże w Gdańsku zaprasza na spektakl w reżyserii Krystyny Jandy. W rolach głównych: Dorota Kolak, Mirosław Baka, Aleksandra Konieczna, Magorzata Brajner.
więcej

Martwe dusze

foto
„Martwe dusze” to pierwsza część nieukończonej trylogii Gogola, zamierzonej na kształt „Boskiej komedii” Dantego.
więcej

Twoje pocałunki mołotowa

foto
W czasach gdy wszyscy dookoła się rozwodzą, gdy instytucja małżeństwa traci swoją wartość, poznajemy parę czterdziestolatków, dobrze sytuowane małżeństwo z paroletnim stażem.
więcej

Dwunastu gniewnych ludzi

foto
Dwunastka to w naszej kulturze liczba nacechowana wyjątkową symboliką – kojarzy się z pełnią, z doskonałością.
więcej

Traviata

foto
„Traviata” Giuseppe Verdiego to jedna z tych oper, które najbardziej poruszają publiczność.
więcej

Genialna epoka

foto
Schulzowska literatura, jak sądził o niej sam autor, może być świetnym lekarstwem na kryzys kultury.
więcej

Nieskończona historia

foto
Nieskończona historia to opowieść o jednym przedpołudniu z życia mieszkańców starej kamienicy, przedstawiona w nowatorski, niekonwencjonalny sposób.
więcej

Pokojówki

foto
Dziś autor tego tekstu znalazłby się na okładkach wszystkich kolorowych pism, a jego twórczość sprzedawałaby się w tysiącach egzemplarzy
więcej

Jeszcze nie pora nam spać

foto
Kabaret literacki w pełnym tego słowa znaczeniu!
więcej

PER PROCURA

foto
Per procura, czyli z upoważnienia, w zastępstwie. Charlie Brock, wpływowy polityk z Nowego Jorku, wraz z żoną Myrą wydają ekskluzywne przyjęcie z okazji dziesiątej rocznicy ślubu.
więcej

Wariat i zakonnica

foto
Witkacy we współczesnym i lekkim ujęciu.
więcej

Brzydkie kaczątko

foto
Spektakl ma przypomnieć przede wszystkim, że inne nie znaczy brzydkie.
więcej

Miasto kobiet

foto
Odcinek czwarty cyklu „Jeżyce Story. Posłuchaj miasta!” opowiada o poznańskiej dzielnicy z perspektywy kobiet.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.