Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być » Warto zobaczyć w teatrze

NOSFERATUM inspirowane powieścią Brama Stokera „Dracula”

foto
Dracula Brama Stokera, jeden z najważniejszych tekstów kultury popularnej, doczekał się co najmniej kilkunastu ekranizacji i niezliczonych nawiązani w filmach fabularnych, animowanych, przedstawieniach teatralnych, sztukach plastyczny, reklamach i grach komputerowych.
więcej

Zbrodnia i kara

foto
Nowa inscenizacja „Zbrodni i kary” to wyjątkowe spotkanie z klasyką literatury światowej.
więcej

Courtney Love

foto
Spektakl inspirowany jest historią zespołu Nirvany oraz Kurta Cobaina, kładzie jednak nacisk na postać Courtney Love – odczarowując ją ze stereotypów, pokazując jako kobietę zdecydowaną, pewną tego, czego chce.
więcej

Testament psa

foto
Autor „Testamentu psa”, Ariano Suassuna, napisał: „w sztuce mojej nie znajduje się ani jedno zadanie, ani jedno słowo sprzeczne z prawdą głoszoną przez Kościół. W istocie wyśmiewam w niej złego księdza i złego biskupa.”
więcej

WILLKOMMEN W ZOPPOTACH

foto
Sopot na chwilę przed wybuchem I wojny światowej.
więcej

Gabinet

foto
Ona – trzydziestoparoletnia, sfrustrowana współczesna matka-Polka, która mimo wysiłków nie radzi sobie z natłokiem obowiązków.
więcej

Romeo i Julia

foto
Czy dziś można umrzeć z miłości? Czy miłość jeszcze istnieje w skomercjalizowanym, pełnym konsumpcji świecie?
więcej

ŁAUMA. BAJKA ZBYT STRASZNA DLA DOROSŁYCH. Komiks na żywo

foto
Komiks na żywo w teatrze: trójka aktorów, kostiumy prawie zlewające się z tłem, scenografia niemal nieobecna.
więcej

Lokomotywa

Lokomotywa
Kiedy wszyscy domownicy idą już spać, budzą się Oni – małe istoty zamieszkujące nasze mieszkania.
więcej

Ożenek

Ożenek
Komedia Gogola w inscenizacji najgłośniejszego dramaturga ostatniej dekady.
więcej

Burza

Burza
Reżyser podąża tropem pięciu postaci z szekspirowskiej „Burzy”.
więcej

AMATORKI

foto
Paula i Brigitte podążają zupełnie różnymi drogami, ale cały czas zdawać by się mogło, że ich życie wygląda bardzo podobnie.
więcej

RACHATŁUKUM

foto
Fizyczna miłość pozbawiona uczuć. Namiętność bez zobowiązań. Mechanika rozkoszy.
więcej

Kalino, malino, czerwona jagodo

foto
„Kiedyś to ja miałam nogi” – wzdycha Józia.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.