Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Miesięcznik „Benefit” 12/2014 - pobierz

Okładka Miesięcznika Benefit - na okładce Krzysztof Ibisz / Fot. Łukasz Dejnarowicz / FORUM
Koniec roku to czas podsumowań i planów na kolejne lata. Szkoleniowcy palą budżety szkoleniowe, a handlowcy podsumowują działania sprzedażowe. HR-owcy, jak zwykle, mają mnóstwo pracy, bo oprócz rocznych planów i podsumowań, eventów i szkoleń pojawiają się coraz to nowe wyzwania.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 11/2014 - pobierz

Okładka Miesięcznika Benefit - na okładce Jerzy Engel / Fot. Karol Bannach
Rywalizacja sportowa podobna jest do współzawodnictwa w biznesie. Te same zasady obowiązują w pracy trenera piłki nożnej oraz specjalisty od zarządzania zasobami ludzkimi.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 10/2014 - pobierz

Okładka Miesięcznika Benefit - na okładce Magda Gessler
Kiedy na początku roku wysłaliśmy do naszych czytelników ankiety z prośbą o opinie na temat miesięcznika „Benefit”, część z Państwa odpowiedziała, że chce nadal otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach rozwojowych związanych z pracą i HR-em.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 09/2014 - pobierz

Okładka Miesięcznika Benefit - na okładce dr Kazimierz Sedlak
We wrześniu zapraszam Państwa do zapoznania się z cyklem tekstów na temat benefitów i świadczeń pozapłacowych oraz artykułów przybliżających korzyści, jakie zyskują zarówno pracodawcy, jak i pracownicy dzięki zastosowaniu programów kafeteryjnych w firmach, organizacjach i instytucjach.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 08/2014 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Jasiek Mela
Jak pracować, kiedy inni są na urlopie? Przecież to, że wielu z nas odpoczywa, nie oznacza, że w naszych firmach jest mniej pracy.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 07/2014 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Ewa Foley
Jakich pracowników zatrudniać? Czy lepiej pracować z ludźmi wewnątrzsterownymi, czy może zewnątrzsterownymi, z pracownikami bezkrytycznie podporządkowanymi organizacji, którzy nie mają własnego zdania, czy z niesubordynowanymi wizjonerami, którzy tworzą nieszablonowe projekty i potrafią je brawurowo wcielać w życie, zjednując sobie aprobatę menedżerów?
więcej

Miesięcznik „Benefit” 06/2014 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Prof. Andrzej Blikle
Lato to czas wyjazdów, zarówno za miasto, na przykład rowerem, jak i tych zagranicznych. Pracodawcy, doceniając pracę swoich zespołów, mogą nagrodzić ich za wyniki właśnie w takiej postaci – finansując pracownikom część lub całość wypoczynku.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 05/2014 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Brian Tracy
Szczęśliwy pracownik to wyzwanie dla wielu szefów. Dlaczego szefowie powinni starać się o to, by pracownicy w zespołach byli szczęśliwi?
więcej

Miesięcznik „Benefit” 04/2014 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Mateusz Grzesiak
Co składa się na interakcje: kobieta – mężczyzna i pracodawca – pracownik? Jak budować trwałe relacje, tak by tworzyć organizację opartą na zaufaniu i współpracy, a przy okazji motywować siebie i innych?
więcej

Miesięcznik „Benefit” 03/2014 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Robert Korzeniowski
W marcu na łamach miesięcznika prezentujemy kolejną porcję artykułów na temat ważnej roli działów HR oraz stojących przed Państwem wyzwań i możliwości.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 02/2014 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Janina Ochojska
Dlaczego biznes nie ma zaufania do działów personalnych? Dlaczego w Polsce działy personalne są nadal tylko administratorami i wykonawcami poleceń?
więcej

Miesięcznik „Benefit” 01/2014 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Artur Partyka
Początek roku zbiega się z naszymi drugimi urodzinami. Miesięcznik „Benefit” przez ten czas przeczytało kilkaset tysięcy pracowników, na co dzień zajmujących się motywacją, pracą i rozwojem.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 12/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Jack Canfield
W grudniowym wydaniu miesięcznika „Benefit” wywiad z Jackiem Canfieldem, amerykańskim mówcą motywacyjnym, współautorem serii książek „Balsam dla duszy”, która ukazała się w 40 krajach w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 11/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Prof. Janusz Czapiński
W pracy spędzamy średnio jedną trzecią część dnia. Nasze życie to droga od projektu do projektu, od wystąpienia czy raportu do nowego budżetu, ciągła wędrówka pod górę, często skazana na walkę z problemami.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 10/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Kazimierz Marcinkiewicz
Kiedy na Forum Ekonomicznym w Krynicy premier Donald Tusk ogłaszał koniec kryzysu w Polsce i opowiadał o tym, jak kryzys ogarnął cały świat i jak nasz kraj przeszedł przez czas recesji, oszczędzając wiele przedsiębiorstw, można było odnieść wrażenie, że to jest rzeczywiście zapowiedź początku końca.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 09/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Dorota Warakomska
Koniec lata to czas powrotu do pracy i do codziennych obowiązków. Na początku zazwyczaj trudno jest się zmobilizować do pracy i w związku z tym może też być ciężko zmotywować innych.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 08/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Tomek Józefacki
Benefity w Polsce są znane od kilku lat, ale umiejętność stosowania ich razem z systemami finansowego wynagradzania za pracę jest jeszcze daleka od wzorców, jakie znamy z krajów Europy Zachodniej czy ze Stanów Zjednoczonych.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 07/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Tomasz Kammel
Wystąpienia publiczne są dla wielu z nas codziennym wyzwaniem – prezentacje projektów, raportów, planów, wystąpienia przed zarządem czy pracownikami. Co robić, by uczestnicy spotkań słuchali nas z zainteresowaniem?
więcej

Miesięcznik „Benefit” 06/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce dr Robert Cialdini
Sztuka wpływania na otoczenie to umiejętność, którą chciałby posiąść niejeden menedżer, sprzedawca czy HR-owiec. Co robić, by inni nas słuchali albo jeszcze lepiej – by mieć wpływ na decyzje, które podejmują inni?
więcej

Miesięcznik „Benefit” 05/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Tadeusz Mazowiecki
W maju prezentujemy Państwu wywiad z pierwszym premierem III RP, dziś doradcą prezydenta RP – Tadeuszem Mazowieckim.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.