Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Dodatek „Benefit” 2013 - pobierz

Okładka dodatku Benefit - KONFERENCJE SZKOLENIA EVENTY
Szkolenia zawodowe, prywatna opieka medyczna i udział w konferencjach branżowych to najczęściej oferowane przez pracodawców benefity – wynika z raportu „Polityka świadczeń dodatkowych w 2012 roku”, wydanego przez Sedlak & Sedlak.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 04/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Mateusz Kusznierewicz
W kwietniu zapraszam Państwa do przeczytania wywiadu z Mateuszem Kusznierewiczem, mistrzem świata i medalistą olimpijskim w żeglarstwie. Mateusz opowiada o swojej pracy i dążeniu do sukcesu, o upadkach i wzlotach oraz motywowaniu i pracy zespołowej.
więcej

Miesięcznik "Benefit" 03/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika Benefit - na okładce Anna Dymna
Na przełomie stycznia i lutego 2013 roku zapytaliśmy Państwa, co sądzicie na temat naszego miesięcznika. Badanie przeprowadziła firma TNS Polska.
więcej

Miesięcznik "Benefit" 02/2013 - pobierz

Marek Kamiński na okładce miesięcznika benefit
O jakości i efektywności szkoleń pisaliśmy już kilka razy, ale nigdy w taki sposób, jak w tym wydaniu. Tym razem Kamila Dudek przedstawia wyniki Badania TDI, przeprowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Szkoleń i Doradztwa. W tekście podsumowującym Badanie TDI, nad którym nasz miesięcznik objął patronat medialny, można przeczytać m.in. o efektywności szkoleń, w których biorą udział pracownicy.
więcej

Miesięcznik "Benefit" 01/2013 - pobierz

Okładka miesięcznika BENEFIT - okładce Wojciech Malajkat
Rok temu, w styczniu, ukazał się pierwszy numer miesięcznika „Benefit”. Okazało się, że takie pismo jest potrzebne i że brakowało Państwu źródła informacji, które skupia się na takich zagadnieniach, jak motywacja, rozwój i praca, i ukazuje tę tematykę w kontekście roli, jaką we współczesnej praktyce motywacyjnej odgrywają benefity.
więcej

Miesięcznik "Benefit" 12/2012 - pobierz

Okładka miesięcznika BENEFIT - na okładce Jurek Owsiak
Koniec roku to czas „palenia” budżetów – mówią szkoleniowcy. Najlepsi już w listopadzie nie mają wolnych terminów, a luki w grafikach pojawiają się dopiero pod koniec lutego.
więcej

Miesięcznik "Benefit" 11/2012 - pobierz

Danuta Huebner - okładka miesięcznika Benefit
Temat pracy – jednego z najbardziej niezbędnych dóbr, ale i wyzwań dla człowieka, ostatnio stał się sposobem na walkę polityczną. I to nie tylko wśród opozycji, która prawie codziennie wytyka ekipie rządzącej, że miejsc pracy nie przybywa i że rząd polski nie ma pomysłu, jak temu zaradzić. W Stanach Zjednoczonych, gdzie kończy się prezydencka kampania wyborcza, główni kandydaci: Mitt Romney i Barack Obama, w spotach emitowanych w kluczowych stanach i w dostępnej dla wszystkich sieci, pokazują reklamówki, w których przekonują, że będą w stanie zapewnić wzrost gospodarczy, a przy tym ułatwić powstanie wielu milionów nowych miejsc pracy.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 10/2012 - pobierz

Agata Młynarska - okładka miesięcznika „Benefit
Czy możliwa jest równowaga między życiem osobistym i zawodowym w czasach, kiedy praca jest wyzwaniem a jednocześnie misją – jak często podkreślają pracodawcy zatrudniający specjalistów do realizacji projektów?
więcej

Miesięcznik „Benefit” 9/2012 - pobierz

Miesięcznik Benefit - Hanna Gronkiewicz-Waltz
Pewność, stałe godziny pracy, pensja zawsze na czas, zazwyczaj trzynasta pensja – to obraz administracji publicznej w kilku słowach. Z drugiej strony niedowartościowanie pracowników, brak pieniędzy na podwyżki i nagrody i nikły stopień motywacji. Kto z Państwa zastanawiał się, pracując w prywatnym sektorze, jak to jest móc uczestniczyć w szkoleniu, ale pod warunkiem, że jego koszt nie będzie przekraczał 400 złotych, albo kto był kierowany w delegację tylko dlatego, że jeden pracownik z Waszej organizacji może podnosić swoje kwalifikacje, a dla innych już nie ma pieniędzy?
więcej

Miesięcznik "Benefit" 8/2012 - pobierz

Artur Barciś na okładce miesięcznika Benefit
Sierpniowy, wakacyjny, numer miesięcznika BENEFIT poświęcamy poważnym sprawom, dotyczącym zatrudniania i awansowania, ale także – jak na wakacje przystało – bezczynności, która jak się okazuje, może mieć dla pracujących bardzo pozytywne efekty. Nadal jest spore bezrobocie. Jednocześnie wielu pracodawców ma problem ze znalezieniem dobrych pracowników. No i tu pojawia się pytanie: jaki to jest dobry pracownik?
więcej

Miesięcznik "Benefit" 7/2012 - pobierz

Benefit 7/2012
Gdyby zmierzyć siłę zaangażowania Polaków przed i w czasie mistrzostw UEFA EURO 2012, to prawdopodobnie bylibyśmy mistrzami świata. Na szczęście okres „piłkoszału” minął, dzięki czemu większość z nas mogła wrócić do normalnego życia, bez reklam z tłumem w tle. Tylko politycy nas zaskoczyli, że w ostatnim miesiącu za bardzo się nie wychylali, a na ekranach telewizorów było ich znacznie mniej niż zazwyczaj. I to z satysfakcją dla większości społeczeństwa.
więcej

Miesięcznik "Benefit" 6/2012 - pobierz

foto
Sezon urlopowy za pasem, ale są tacy, którzy lato spędzą w pracy. Kto sięgnie do naszego miesięcznika, znajdzie w nim wywiad specjalny ze Zbigniewem Wodeckim. Piosenkarz i muzyk mówi o swoich doświadczeniach, pracy i karierze oraz motywacji. Wiosną i latem wiele firm organizuje spotkania pracowników w formie wyjazdów integracyjnych – wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy zajmują się rozliczaniem takich wydarzeń.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 5/2012 - pobierz

foto
Podczas ostatniego Kongresu po raz kolejny usłyszałem, że HR powinien być partnerem biznesu. Powinien – to słowo pojawia się z reguły zawsze, kiedy mówi się o relacjach biznesu i HR-u. W jednej firmie o takim partnerstwie mówi się wówczas, kiedy obie strony wspólnie podejmują decyzje, razem siadają do stołu i razem planują przeprowadzenie zmian, w innych zaś partnerstwo jest równoznaczne z niezmienianiem decyzji HR-u przez zarząd. Tylko czy decyzja o wyborze drukarki (bo takie też czasem podejmują działy HR) to szczyt partnerstwa?
więcej

Miesięcznik „Benefit” 4/2012 - pobierz

foto
W tym wydaniu więcej miejsca poświęciliśmy motywacji pracowników. Okazuje się, że z tym tematem nie jest wcale tak łatwo. Pracownicy, którzy mają ugruntowaną, pewną sytuację, coraz częściej oczekują od swoich pracodawców więcej. I tak, proces motywacji zaczyna się, jeszcze zanim pracownicy trafią do firmy. Później pierwszy dzień w pracy, a potem codzienność. Co robić, kiedy ta codzienność staje się zbyt szara? To pytanie pojawia się w czasie konferencji i seminariów. Mówicie Państwo o tym, że pracownicy nie chcą przychodzić do pracy tylko po wypłatę. Oprócz realizacji samego siebie i codziennych obowiązków pojawia się coraz więcej pomysłów na udogodnienia w środowisku pracy oraz po pracy. Pracodawcy stosujący benefity widzą, że to ma sens. Dla tych, którzy szukają ciekawych rozwiązań, w tym numerze propozycje benefitów stosowanych na zachodzie Europy.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 3/2012 - pobierz

miesięcznik BENEFIT
Pracodawca miesiąca, pracodawca roku, pracodawca idealny, pracodawca najczęściej poszukiwany… Gdzie najlepiej pracować? A może warto zapytać, gdzie pracować, by to nie pracodawca był poszukiwany, a pracownik był doceniany? Ideał chyba nie istnieje, ale zapotrzebowanie na niego owszem. Z pewnością na rynku jest wielu wspaniałych pracodawców, którzy oprócz pensji za pracę, umieją docenić talent, zaangażowanie, energię i pomysłowość swoich pracowników. Ci, którzy wiedzą, jaką wartość ma magiczne słowo dziękuję, już dawno weszli na wyższy poziom i dziś motywują swoich pracowników przez stosowanie benefitów.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 2/2012 - pobierz

benefit
Miesięcznik „Benefit” spotkał się z Państwa zainteresowaniem. Na samym początku chciałbym wyrazić słowa podziękowania dla wszystkich, którzy zechcieli podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat wyglądu miesięcznika oraz jego zawartości. W lutym na łamach miesięcznika będziecie mogli Państwo przeczytać krótki wywiad z byłym Prezydentem RP Lechem Wałęsą, w którym znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytania o postulaty Solidarności, opinię pana Wałęsy na temat związków zawodowych, doboru kadr i kwalifikacji oraz jego rozważania o potrzebie pracy.
więcej

Miesięcznik „Benefit” 1/2012 - pobierz

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy codziennie słyszeliśmy, że dopadnie nas kryzys. Stany Zjednoczone, potem Europa Zachodnia oraz problemy Grecji i Włoch sprawiły, że niektórzy przestali wierzyć w moc euro. Skoro upadają gospodarki takich krajów, to co stanie się z Polską? Specjaliści twierdzą, że rozpad strefy euro jest bez wątpienia zapowiedzią kryzysu, który stopniowo ogarnia Europę i może potrwać nawet 10–15 lat.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.