Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać » Felieton

Czy logika jeszcze żyje?

Fot. sxc.hu
Leszek Wójtowicz, bard i duch dobry Piwnicy pod Baranami, napisał kiedyś na FB, że głupotę należy wskazywać i piętnować. Inaczej się rozprzestrzeni.
więcej

Czy odrobina nam wystarczy?

Fot. sxc.hu
O odrobinę szczęścia w miłości prosiła kiedyś w piosence Irena Santor. Parafrazując jednak ten apel, można zapytać: 1. Czy odrobina szczęścia może rzeczywiście zmienić cokolwiek? 2. A czy jest jakaś inna odrobina czegokolwiek, która może przynieść nam samo szczęście?
więcej

Technika WRR w akcji 2014

Fot. istockphoto.com
Nowy rok, nowe projekty. Jedne ciekawe i inspirujące, inne średnio. Prawie każdy czasem musi robić projekty, z którymi się osobiście nie zgadza. I tu pojawia się problem, bo czy można realizować projekt, który mnie samemu się nie podoba? Jeśli również ludzie są do niego ustawieni bokiem? Niby nie sabotują, ale i robota wyraźnie nie idzie? Taka sytuacja.
więcej

Zmiana – skuteczna, bo systemowa

Fot. istockphot.com
W grudniowym numerze obiecałem, że kiedy już podejmiemy noworoczne zobowiązania dotyczące naszego przyszłego mistrzostwa, poszukamy metod wsparcia. I tu podpowiedzią są słowa Jonathana Haidta. I słonie…
więcej

Skąd pochodzi sukces?

Jak osiągnąć sukces / Fot. istockphoto.com
Kiedy kończy się rok, podsumowujemy. Sukcesy, porażki. Pierwszego stycznia poczynimy zobowiązania, że my od Nowego Roku to… Kiedy minie kolejny rok, będzie podobnie. Jak sobie z tym radzić?
więcej

Contraining – a cóż to za zwierzę!?

zaangażowanie uczestników do aktywnego udziału w szkoleniu / Fot. istockphoto.com
Na jednym ze szkoleń usłyszałem: Marek, fajny model, ale to tylko teoria. To częsty zarzut, bo sporo metod, modeli czy technik pozostaje po szkoleniach w sferze wiedzy. Odpowiedzią jest contraining.
więcej

« · «« · 1 · 2 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.