Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać » Audio

Jak rozliczać benefity?

foto
O tym w jaki sposób rozliczać benefity piszemy już od czterech lat – ale do tej pory zagadnienia związane z rozliczaniem pozapłacowych świadczeń pracowniczych był tylko częścią miesięcznika „Benefit”.
więcej

Pobierz bezpłatnie książkę "Motywacja droga do sukcesu"

Jacek Babiel - Motywacja. Droga do sukcesu
Książka „Motywacja - droga do sukcesu”, to zbiór wywiadów publikowanych na łamach miesięcznika Benefit o motywacji, rozwoju, pracy i drodze do sukcesu.
więcej

Metody skutecznego działania i osobistego przywództwa

Brian Tracy / fot. Piotr Szalański
Wyjątkowe nagranie specjalnie dla czytelników Miesięcznika Benefit - Audioinspiracje Briana Tracy
więcej

Miesięcznik Benefit i AudioLearning dla Czytelników

Najdziwniejszy sekret / Fot. sklep.audiolearning.pl
Dlaczego tylko nieliczni osiągają w życiu sukces? Poczuj charyzmę jednego z najsłynniejszych mówców inspiracyjnych XX wieku!
więcej

« · 1 · »


Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.