Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Styl życia

Aktywnie z MultiSportem

Wakacje w stolicy z MultiSportem
Trening z Ewą Chodakowską, z trenerami Legii Warszawa, a także bezpłatne przejazdy miejskimi rowerami, korzystanie z odkrytych basenów czy parków linowych to tylko niektóre atrakcje, które sprawią, że tegoroczne lato z pewnością będzie ciekawe i aktywne. Kluczem do tej oferty jest karta MultiSport.
więcej

Latem ruszaj do przodu!

Lato to okres sprzyjający wszelkim fizycznym aktywnościom
Z Piotrem Trochimczukiem, rehabilitantem i fizjoterapeutą Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej, rozmawiała Ilona Szajkowska
więcej

Odżywianie ma znaczenie

Dobrze odżywiony organizm lepiej radzi sobie w sytuacjach stresowych/ Fot.istockphoto
Stres i zmęczenie to zmora obecnych czasów. Aby zmniejszyć objawy, takie jak znużenie, napięcie, obniżony nastrój, senność, brak energii, warto, oprócz uregulowania trybu życia, zadbać o odpowiednią dietę. Ale jak się odżywiać, będąc stale zmęczonym i w przewlekłym stresie?
więcej

„Endorfiny na lato” z MultiSport!

Fot. istockphoto
MultiSport wprowadza dostęp do rowerów miejskich, parków linowych, odkrytych basenów i kąpielisk, a także szerszej bazy obiektów sportowo – rekreacyjnych. Użytkownicy będą mieli również dostęp do audiobooków.
więcej

Złe nawyki do poprawy

Stres, zmęczenie, obniżony nastrój wpływają bezpośrednio na motywację do prowadzenia zdrowego stylu życia / Fot. Thinkphoto
Styl życia to sposób odżywiania się i aktywność fizyczna. To właśnie one w połowie decydują o naszym zdrowiu. Według statystyk Światowej Organizacji Zdrowia (ang. WHO) racjonalne odżywianie aż o 20 proc. podnosi wydajność pracy.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.