Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Motywacja

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

Fot. istockphoto.com
Jak poradzić sobie z mitem, który blokuje rozwój kapitału społecznego w Polsce?
więcej

20 metod skutecznej motywacji

Fot. istockphoto.com
Kiedy ostatnio czułeś rozpierającą energię i chęć do osiągnięcia czegoś? Kiedy byłeś zdeterminowany do tego stopnia, że nikt i nic nie mogło cię powstrzymać?
więcej

Komplementy w biznesie

Fot. istockphoto.com
Komplementy, czyli wyrazy uznania, pochwały, uprzejme wyrażenie swoich odczuć w biznesie, mogą spełniać trzy zasadnicze funkcje. Komplementy mogą być traktowane i odczytywane jako: informacja zwrotna, manipulacja bądź też jako paralela reguły wzajemności.
więcej

Benefity dla pracowników tymczasowych

Fot. istockphoto.com
Sytuacja pracowników tymczasowych w przedsiębiorstwie korzystającym z ich pracy jest złożona. Z jednej strony – są oni członkami zespołu, istotne jest zatem, żeby byli z nim zintegrowani i czuli się zmotywowani do pracy.
więcej


Bezcenna lekcja samego siebie

Fot. ze zbiorów prywatnych Beaty Pawlikowskiej
Z Beatą Pawlikowską rozmawiał Jacek Babiel
więcej

Benefit TV Gymkhana

https://www.youtube.com/watch?v=l-CLv-DJAc0
więcej

Mamy w PLAY

Fot. istockphoto.com
Bycie matką to element życiorysu prawie każdej z kobiet – również tych obecnych na rynku pracy. I chociaż niezgrabnie jest zaczynać artykuł od patosu, to trzeba zaznaczyć już na wstępie – „bycie matką” to najpiękniejszy z zawodów.
więcej

6 zdań, które ludzie z twego zespołu chcą usłyszeć

Fot. istockphoto.com
To, co mówisz i robisz, to poziom operacyjny. Techniki, które realizują określone strategie. I choć twoje słowa są pozornie zwyczajne, a zachowania wydają się powtarzalne, powód, dla którego są używane, będzie dawał im potężny impakt lub go całkowicie odbierał.
więcej

Motywowanie do etycznych zachowań

Fot. istockphoto.com
Profesjonalizm pracowników to podstawa sukcesu każdej organizacji, zarówno dochodowej, jak i niedochodowej. W przypadku jednostek samorządu terytorialnego powołanych głownie do świadczenia usług administracyjnych oraz prowadzenia działań na rzecz poprawy jakości życia społeczności lokalnej poza fachowością równie ważny jest system norm i wartości prezentowany w codziennej pracy przez urzędników samorządowych.
więcej

Motywowanie finansowe z wykorzystaniem MBO

Fot. istockphoto.com
Motywowanie finansowe w potocznej opinii uchodzi za proste i oczywiste. Czy rzeczywiście tak jest?
więcej

Benefity w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Fot. istockphoto.com
Gwałtowny rozwój gospodarczy Zjednoczonych Emiratów Arabskich w ostatnim dziesięcioleciu spowodował, że kraj ten stał się bardziej atrakcyjny nie tylko dla turystów. Gospodarka krajów arabskich, chcąc pozostać konkurencyjną na globalnym rynku, rekrutuje najlepszych pracowników ze wszystkich części świata.
więcej

Źródła motywacji

Fot. istockphoto.com
Życiem każdego z nas kierują dwie największe siły: chęć uniknięcia bólu i potrzeba odczuwania przyjemności. Mechanizm polegający na unikaniu cierpienia i dążeniu do przyjemności, w różnych ich postaciach, sprawia, że pewne rzeczy robimy, a innych nie.
więcej


Sukces osiąga się codzienną pracą

Dr Irena Eris:
Doktor farmacji.
W 2014 roku odznaczona
przez prezydenta Bronisława
Komorowskiego Krzyżem
Oficerskim Orderu Odrodzenia
Polski za wybitne zasługi dla
rozwoju i promocji polskiej
przedsiębiorczości oraz za
osiągnięcia w działalności
społecznej. Fot. Mariusz A. Szachowski / Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris
Z dr Ireną Eris rozmawiał Jacek Babiel
więcej

Anthony Robbins – Mentor Prezesów

Tony Robbins
Tony Robbins to światowy nr 1 doradztwa biznesowego i mentoringu. Jego klienci to Richard Branson, Warren Buffet, Serena Williams, Andre Agassi, Bill Clinton i wielu innych.
więcej
Poczucie własnej wartości a sukces firmy

Fot. sxc.hu
W myśl logodydaktyki, koncepcji wspierania rozwoju osób i firm, poczucie własnej wartości to nasza tożsamość zasługująca na wszystko, co dobre. To poczucie godności, ważności, niepowtarzalności, prawo do szczęścia i miłości, miłości do siebie i własnego ciała. To wdrukowane do podświadomości pozytywne informacje o sobie, to właściwa i wysoka, ale jednocześnie adekwatna samoocena.
więcej

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.