Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Psychologia zmiany. Najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem

foto
"Psychologia zmiany" Mateusza Grzesiaka to kompendium wiedzy stanowiące kompilację najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu.
więcej

Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz – sięgnij po to. Wydanie II zmienione

foto
Nowa książka Jacka Walkiewicza, to zapis osobistych doświadczeń, myśli i cytatów, które mają skłonić do refleksji nad życiem, a także uświadomić czytelnikowi, jak wiele może osiągnąć definiując konkretne cele i biorąc odpowiedzialność za własne decyzje.
więcej

Szczęśliwszy o 10%

foto
Zabawna i inteligentna historia sceptycznego dziennikarza, który odkrywa, że uważność i medytacja to najlepsze tematy, jakimi kiedykolwiek się zajął.
więcej

Mózg psychopaty

foto
W fascynujący świat psychopatii zabiera nas ceniony amerykański psychiatra i neurobiolog. James Fallon, badając mózgi psychopatycznych morderców, ku swojemu zdziwieniu odkrył, że jego własny mózg wykazuje zmiany charakterystyczne dla tej grupy osób.
więcej

Biblia e-biznesu Nowy testament

foto
Dziś, trzy lata po premierze i sukcesie, czas na drugie wydanie Biblii e-biznesu.
więcej

Elastyczne zarządzanie kapitałem ludzkim z perspektywy interesariuszy

foto
Współczesne zarządzanie stwarza wiele różnych wyzwań, w tym związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim.
więcej

Jak rozszyfrować każdego

foto
To nie jest kolejna książka na temat mowy ciała.
więcej

Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE

foto
Firmy Nike nie trzeba nikomu przedstawiać - to jeden z najpotężniejszych graczy na rynku odzieży, obuwia i sprzętu sportowego, z roczną sprzedażą rzędu 30 miliardów dolarów.
więcej

MARKETING w 3 tygodnie 21 kluczowych zasad marketingu

foto
Ten poradnik marketingowy jest wyjątkowy, ponieważ autor zabierze cię w podróż pełną zabawnych porównań, nietypowych wniosków, a momentami mocnego sarkazmu.
więcej

Żyj tak, jak chcesz

foto
Friedman walczy z błędną koncepcją równowagi między pracą a życiem, szukając dla niej bardziej realistycznej, zrównoważonej i sensownej alternatywy.
więcej

Strzał w dziesiątkę

foto
Z książki „Strzał w dziesiątkę” dowiesz się, jak wykorzystać swój potencjał i w nadchodzących kilku miesiącach osiągnąć więcej, niż wielu ludziom udaje się osiągnąć w ciągu całego życia.
więcej

PRE-SWAZJA Jak w pełni wykorzystać techniki wpływu społecznego

foto
Książka ta nie tylko dostarcza naukowych dowodów na to, jakie działania należy wykonać, aby kogoś do czegoś przekonać, ale także wyjaśnia, kiedy to zrobić.
więcej

Mężczyzna z klasą. Przewodnik współczesnego gentlemana

foto
Jak być mężczyzną z klasą w świecie opanowanym przez bylejakość?
więcej

Dwie niezwykłe godziny. Wykorzystaj swoją szczytową wydajność i zrealizuj najważniejsze zadania

foto
Codziennie budzimy się z niepokojem, czy uda nam się ze wszystkim zdążyć. Które niecierpiące zwłoki sprawy będziemy musieli – znowu – poświęcić, żeby nie utonąć w morzu pracy?
więcej

Twoja firma w Google, czyli jak skutecznie pozycjonować stronę www

foto
SEO w Polsce nazywane jest często również pozycjonowaniem stron. Wielką zaletą SEO jest to, że stanowi on formę reklamy, która przez zdecydowaną większość internautów nie jest uznawana za reklamę.
więcej

3 sekundy

foto
Trzy sekundy oddzielają tych, którzy „dają z siebie wszystko”, od tych, którzy „robią wszystko bez zaangażowania” – i to dosłownie.
więcej

Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi

foto
Książka zawiera praktyczne przykłady, twórcze ćwiczenia i dostarcza narzędzi do ich wykonania.
więcej

Przygody przedsiębiorców. 12 klasycznych opowieści ze świata biznesu

foto
Każda z historii przedstawianych w książce jest przykładem tego, jak chwila sławy i rozgłosu definiuje znaną firmę.
więcej

Gry menedżerskie

foto
Autorzy, eksperci w swojej dziedzinie, proponują niezwykle wyczerpujące kompendium wiedzy na temat gier menedżerskich, wykorzystywanych jako specjalistyczne narzędzia szkoleniowe i wspomagające zarządzanie
więcej

Analiza transakcyjna dzisiaj

foto
Analiza transakcyjna, której twórcą był Eric Berne, zdobyła ogólnoświatową sławę w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »


Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.