Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Gra o czas

foto
Czas to jeden z najistotniejszych wymiarów naszego życia. Zwykle narzekamy na jego brak…
więcej

Insight. Droga do mentalnej dojrzałości

foto
Mentalna dojrzałość to stan głębokiej równowagi psychicznej, zdrowego samowsparcia i wolności od autodestrukcyjnych nawyków naszego umysłu. To samoświadomość prowadząca do zrozumienia swojej natury, a także odwaga do życia w zgodzie ze sobą. To również otwartość na swój świat wewnętrzny i gotowość do spojrzenia w najgłębsze zakamarki własnej psychiki.
więcej

TAJEMNICE KARIERY. 50 sekretów, które powinna znać każda kobieta sukcesu

foto
Kate White – autorka bestsellerów, była redaktor naczelna magazynu „Cosmopolitan”, prelegentka na wielu konferencjach biznesowych, kobieta sukcesu – zdradza czytelniczkom swoje sekrety w kompleksowym, a jednocześnie dowcipnym i błyskotliwym przewodniku.
więcej

Odkryj siebie, czyli jak wykorzystać potencjał swój i organizacji

foto
To lektura obowiązkowa dla wszystkich chcących się dowiedzieć jak zarobić miliony pozostając sobą. Autor opowiada jak odnalazł swoją drogę do sukcesu.
więcej

12-tygodniowy rok

foto
Dwunastotygodniowy rok to system, który narodził się w świecie sportu. Był używany przez najlepszych zawodników, a z czasem został zaadaptowany przez Briana P. Morana i Michaela Lenningtona tak, by można go było używać w codziennym życiu i działalności zawodowej.
więcej

Bezpieczeństwo współczesnej firmy. Wywiad, szpiegostwo, ochrona tajemnic

foto
Bezpieczeństwo informacyjne biznesu jest dzisiaj kwestią kluczową. Dzieje się tak z prostej przyczyny: informacja stała się strategicznym niematerialnym zasobem przedsiębiorstw.
więcej

Przekonania stereotypy nawyki. Ich wpływ na nasze życie

foto
Przekonania i stereotypy mogą być źródłem nawyków. Nawyki mogą sprzyjać powstawaniu przekonań i stereotypów.
więcej

Zadbaj o swoją prezencję Jak wyglądać z klasą, mądrze myśleć, przemawiać i działać.

Zadbaj o swoją prezencję Jak wyglądać z klasą, mądrze myśleć, przemawiać i działać.
Prezencja nie jest wrodzonym darem - składające się na nią umiejętności, nawyki i cechy to coś, czego można się nauczyć.
więcej

Mapy myśli dla biznesu. Wydanie II

Mapy myśli dla biznesu.
Mapowanie myśli opiera się na rozrysowywaniu konkretnego problemu w postaci schematu, w którym od centralnej idei odchodzą związane z nią pomysły i skojarzenia, a także problemy i uwarunkowania.
więcej

Mistrzowie sprzedaży – jak oni to robią

Mistrzowie sprzedaży
Najskuteczniejsi handlowcy zawsze potrafili tworzyć więzi i budować relacje z klientami. Dotąd uważano to za wrodzony talent. Autorzy książki podważają niektóre powszechne przekonania dotyczące sprzedaży, dowodząc, że prowadzenie klientów ku zmianie jest umiejętnością, której można się nauczyć.
więcej

Pokolenie Y. Współistnienie czy współdziałanie Nowe zasady komunikacji międzypokoleniowej

Pokolenie Y. Współistnienie czy współdziałanie
Urodzeni między wczesnymi latami osiemdziesiątymi a końcem lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku, przedstawiciele generacji Y wywołali poruszenie w ostatnich latach.
więcej

Sukces w spódnicy. Uwolnij swój kobiecy potencjał

Sukces w spódnicy. Uwolnij swój kobiecy potencjał
Kobieta alfa jest dominująca, ambitna, pewna siebie i przebojowa. Jest ceniona i podziwiana, wzbudza szacunek. Często jest też jednak sfrustrowana, zagubiona i samotna. Czuje, że musi kontrolować wszystko, i jest tym zmęczona.
więcej

Rozwojownik. Inspirujący poradnik rozwoju osobistego i szczęścia

Rozwojownik.
Autorki proponują inspirującą podróż przez najważniejsze aspekty rozwoju osobistego: szczęście, miłość, efektywność, umiejętność pokonywania trudności, samoakceptację i pewność siebie, zdrowie i dobre samopoczucie.
więcej

Twarze polskiego biznesu. Rozmowy „na kawie”

Twarze polskiego biznesu
Nie jest książka o złotych receptach na sukces. Za to ukazuje jak pasja determinuje cel życia do którego dążą bohaterowie książki autorstwa Joanny Rubin.
więcej

Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej

Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej
Kobiety odgrywają coraz silniejszą rolę na wielu płaszczyznach życia gospodarczo – politycznego świata. Wciąż jednak stają przed wyzwaniami i trudnościami, które mogą być szczególnie dotkliwe w dynamicznie rozwijających się dziedzinach, gdzie pierwszeństwo przypada mężczyznom.
więcej

Klient w centrum uwagi

foto
O nowej książce Roberta Zycha.
więcej

Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać

foto
Otaczająca nas rzeczywistość ewoluuje. Wiedza i technologia dają nowe możliwości i podpowiadają rozwiązania, o jakich nam się wcześniej nie śniło. Korzysta z nich jednak ułamek społeczeństwa — ludzie kreatywni i nastawieni na rozwój. Tylko oni wciąż na nowo adaptują się, uczą i zdobywają zawodowe oraz życiowe szczyty. W tym samym czasie reszta porzuca marzenia, buntuje się przeciwko światu i zachodzącym zmianom, staje się tłem dla gwiazd. Mimo równych szans na początku drogi jedni wygrywają, inni się poddają. Dlaczego?
więcej

Manipulacja ODCZAROWANA! 777 skutecznych technik wpływu

foto
Człowiek. Po pierwsze — oddycha. Po drugie — manipuluje.
więcej

Między Bogiem a prawdą

foto
W nowej kulturze nasze zachowania nabrały wyrachowanego charakteru.
więcej

Key Account Manager

foto
Książka prowadzi krok po kroku przez wszystkie merytoryczne zagadnienia związane z zawodem, zawiera opis skutecznych narzędzi stosowanych w codziennej pracy.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »


Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.