Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

12 dyscyplin doskonałego przywództwa

foto
Eksperci w dziedzinie przywództwa Brian Tracy i doktor Peter Chee przekonują, że wielcy przywódcy są ukształtowani, a nie urodzeni.
więcej

Start-up. Od pomysłu do sukcesu

foto
Masz pomysł na własny biznes wynikający z pasji?
więcej

Networking w karierze. Jak odnieść sukces dzięki sieci kontaktów?

foto
Nadaj pęd swojej karierze dzięki sieci osobistych kontaktów! Otwórz sobie drogę do awansu, pozyskaj nowe oferty pracy, zdobywaj przydatne umiejętności i znajdź nowych, sprawdzonych współpracowników.
więcej

Strategie zarządzania czasem

foto
Wyobraź sobie, że jesteś mistrzem zarządzania czasem, przykładem sukcesu dla innych, odznaczasz wszystkie zadania jako zrealizowane w terminie, czujesz satysfakcję i zadowolenie z własnej skuteczności.
więcej

DNA Zespołu

foto
Jak zbudować zespół, który będzie współpracował i osiągał sukcesy?
więcej

Twój mózg w działaniu

foto
Nowatorski poradnik ułatwiający organizację czasu i pracy oparty na badaniach naukowych z zakresu neurobiologii i dziedzin z nią powiązanych.
więcej

Siła ukrytej perswazji. Jak przekonać dowolną osobę, zawsze i w każdej sytuacji

foto
Choć brzmi to jak banał, czasem jedna rozmowa może zmienić całe twoje życie, zdecydować o tym, ile będziesz zarabiać, czy zdobędziesz wymarzoną pracę lub korzystny kontrakt.
więcej

Rób to co kochasz a znajdziesz w sobie siłę

foto
Książka przedstawia praktyczne podejście do przejęcia kontroli nad swoim życiem i realizacji pragnień.
więcej

Jak skutecznie omijać „NIE” w biznesie?

foto
Na podstawie zajmujących analiz przypadków i ciekawych przykładów Vincent Harris i Harlan Goerger pokazują, jak można odnieść sukces w sprzedaży.
więcej


Paradoks szympansa

foto
Chcesz tego czy nie – siedzi w tobie szympans.
więcej

Motywacja - droga do sukcesu

Jacek Babiel  „Motywacja - droga do sukcesu”
Książka „Motywacja - droga do sukcesu” to zbiór wywiadów, których udzielili: Maciej Orłoś, Lech Wałęsa, Maryla Rodowicz, Zbigniew Boniek, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Artur Barciś, Tony Gordon, Blair Singer, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Agata Młynarska, Danuta Hubner, Jurek Owsiak, Wojciech Malajkat, Marek Kamiński, Anna Dymna, Mateusz Kusznierewicz, Tadeusz Mazowiecki, Robert Cialdini, Tomasz Kammel, Tomek Józefacki, Jacek Santorski, Witold Orłowski, Dorota Warakomska, Kaziemierz Marcinkiewicz, Jacek Walkiewicz, Janusz Czapiński, Jack Canfield, Artur Partyka.
więcej


Mapa wzrostu. Szanse gospodarcze dla państw grupy BRIC’s

foto
Niektórzy obserwatorzy mówią, że wpływ BRICs na światową gospodarkę jest mocno przereklamowany, gdyż ich wzrost napędził w pierwszym rzędzie eksport na rynki rozwinięte, przy jednoczesnym wzroście cen towarów.
więcej

Sześć pięter luksusu. Przerwana historia Domu Braci Jabłkowskich

foto
Pasjonująca historia kamienicy, o której mówiła przedwojenna Europa.
więcej

Dekalog współczesnego zarządzania. Najnowsze nurty, koncepcje, metody

foto
Dekalog współczesnego zarządzania to książka, która wyznacza nowe trendy w nauczaniu koncepcji i metod zarządzania.
więcej

O wojnie. Podręcznik stratega

foto
Od dowodzącego armią nie wymaga się, aby był publicystą czy uczonym zgłębiającym tajemnice historii.
więcej

Odnieś sukces w sieci! Praktyczny przewodnik po e-marketingu dla małych i średnich firm

foto
Chodzi Ci po głowie pomysł na internetowy biznes? Rozkręcasz sklep internetowy? Masz firmową stronę i zastanawiasz się, jak ją wypromować?
więcej

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

foto
Ta książka nie jest lekturą do poduszki na jedną, bezsenną noc.
więcej

Rekrutacja pracowników

foto
Poradnik dla pracodawców, którzy chcą opanować sztukę zatrudniania odpowiednich ludzi.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.