Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Osobista efektywność

foto
Osobista efektywność to poradnik, króry pomoże Ci skutecznie wyznaczać i osiągać cele, efektywnie zarządzać czasem, ustalać priorytety w życiu zawodowym i prywatnym oraz wyzwolić w sobie pokłady kreatywności i twórczej energii.
więcej

Samodoskonalenie menedżerów - rozwój kompetencji przywódczych

foto
Dr hab. Jacek Rąb, prof. Pol. Śl.: Publikacja stanowi wnikliwe studium na temat samodoskonalenia menedżerów, dokonane z nowej perspektywy z naciskiem na zastosowanie modelu samodoskonalenia w rozwoju kompetencji przywódczych.
więcej

Zaczynaj od Dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania

foto
Każdy człowiek i każda organizacja mogą wyjaśnić, CO robią. Niektórzy z nas potrafią pokazać, CZYM różnią się od innych.
więcej

Komunikacja biznesowa oczami kierownika projektu

foto
Żyjemy coraz szybciej, pracujemy na coraz wyższych obrotach, tworzymy i odbieramy coraz więcej informacji. Świat się zmienia. A komunikacja zmienia się wraz z nim.
więcej

Lider(ka) z krwi i kości. Świadome przywództwo Joan Marques

foto
Bez względu na to, czy zarządzasz międzynarodową korporacją, czy też jesteś szefową małej firmy, możesz odnieść sukces dzięki świadomemu działaniu.
więcej

Przeformułowanie w biznesie. Jak mapa zmienia krajobraz. Reframing

foto
Książka prezentuje nowy model biznesu i nowatorskie podejście do strategii myślenia w budowaniu organizacji.
więcej

Jak być prawdziwym przywódcą i w pełni człowiekiem

foto
Książka Jak być prawdziwym przywódcą i w pełni człowiekiem pozwala przemyśleć to, czego nauczyliśmy się na temat zarządzania oraz zweryfikować przekonania, które ukształtowaliśmy na bazie doświadczeń.
więcej

Geny władzy. Jaki typ władzy prezentujesz i czy coś w tej materii można zmienić?

foto
Coach menedżerski Maggie Craddock przedstawia proces eliminowania kluczowych destrukcyjnych nawyków, w jakie wyposażył nas system rodzinny i zastępowania ich nowymi zachowaniami, które będą pomocne w skutecznym współdziałaniu z innymi w środowisku pracy.
więcej

Kapitał ludzki w strukturach wirtualno-sieciowych. Nowe role pracowników i menedżerów wiedzy

foto
Książka pod redakcją Zbigniewa Antczaka to znakomite studium teoretyczno-empiryczne ukazujące wyzwania, jakie pojawiają się w związku z dynamicznymi zmianami zachodzącymi we współczesnych organizacjach.
więcej

Rozwiązywanie konfliktów. Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedżerów

foto
ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW to poradnik przeznaczony przede wszystkim dla kadry kierowniczej.
więcej

ZARZĄDZANIE USŁUGAMI Strategie i przywództwo w biznesie. Service Management

foto
Autor zwraca uwagę na potrzebę stosowania sprawnego systemu zarządzania usługami, ilustruje i analizuje strategie rozwoju firmy i charakter innowacji – ale przede wszystkim podkreśla specjalną rolę dobrego przywództwa.
więcej

Przewaga nad konkurentami. Dlaczego zdrowie organizacji jest w biznesie najważniejsze

foto
Lencioni przekonuje, że zamiast starać się być mądrzejszymi, przywódcy i organizacje powinny skupić się na tym, by stać się zdrowszymi, a dzięki temu wykorzystać bogatą i wystarczającą wiedzę i doświadczenie, jakie już posiadają
więcej

Coachnig na Wyspach Szczęśliwych

foto
Co szczęściu przeszkadza? Co szczęściu pomaga? Ręka w górę, kto sam nigdy się nad tym nie zastanawiał.
więcej

Asertywność menedżera

foto
Współczesny menedżer to ktoś, dla kogo asertywność powinna stanowić absolutną bazę jego kompetencji.
więcej

Biblia sprzedaży

foto
Handlowa prawda objawiona.
więcej

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Teoria i praktyka. Komiks

foto
Czy można zmienić książkę naukową w komiks?
więcej

Aktywność twórcza a pracoholizm. Jak utrzymać kapitał kreatywności pracowników?

foto
Autorzy skonstatowali, iż tworzywem aktywności twórczej jest wiedza poddająca się kształtowaniu i transformowaniu w konkretne produkty, a duże zaangażowanie pracowników w pracę, odczuwanie przymusu pracy i satysfakcji z pracy jest pożądane z punktu widzenia organizacji.
więcej

Jak unikać błędów, oddalać zmartwienia i przezwyciężać stres

foto
Ponadczasowe rady Dale Carnegie zawarte w niniejszej książce, pozwolą każdemu przyjrzeć się z odpowiednim dystansem wielu sprawom, które nas martwią oraz przeanalizować problemy, których źródło często tkwi zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
więcej

Rozmowy z Karolcią czyli coaching przy herbacie

foto
W swoim kolejnym poradniku coachingowym – Maciej Bennewicz przekonuje, że zabiegani dorośli, w rutynie codziennych obowiązków, najlepszą lekcję mogą otrzymać od ludzi, którzy życia dopiero się uczą.
więcej

Kształtowanie wynagrodzeń

foto
Kształtowanie wynagrodzeń to praktyczny poradnik dla pracodawców i kadry kierowniczej, który podpowiada, jak stworzyć system wynagrodzeń, z którego zadowolony będzie zarówno pracodawca, jak i pracownicy.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »» · »


Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.