Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Aktywność twórcza a pracoholizm. Jak utrzymać kapitał kreatywności pracowników?

foto
Autorzy skonstatowali, iż tworzywem aktywności twórczej jest wiedza poddająca się kształtowaniu i transformowaniu w konkretne produkty, a duże zaangażowanie pracowników w pracę, odczuwanie przymusu pracy i satysfakcji z pracy jest pożądane z punktu widzenia organizacji.
więcej

Jak unikać błędów, oddalać zmartwienia i przezwyciężać stres

foto
Ponadczasowe rady Dale Carnegie zawarte w niniejszej książce, pozwolą każdemu przyjrzeć się z odpowiednim dystansem wielu sprawom, które nas martwią oraz przeanalizować problemy, których źródło często tkwi zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
więcej

Rozmowy z Karolcią czyli coaching przy herbacie

foto
W swoim kolejnym poradniku coachingowym – Maciej Bennewicz przekonuje, że zabiegani dorośli, w rutynie codziennych obowiązków, najlepszą lekcję mogą otrzymać od ludzi, którzy życia dopiero się uczą.
więcej

Kształtowanie wynagrodzeń

foto
Kształtowanie wynagrodzeń to praktyczny poradnik dla pracodawców i kadry kierowniczej, który podpowiada, jak stworzyć system wynagrodzeń, z którego zadowolony będzie zarówno pracodawca, jak i pracownicy.
więcej

Pieniądze to nie wszystko. Rola benefitów w procesie wynagradzania

foto
Pierwsza w Polsce książka w całości poświęcona tematyce wynagradzania za pomocą benefitów.
więcej

Sztuka skutecznego prowadzenia mediacji i negocjacji. Zagadnienia psychologiczne i komunikacyjne

foto
Obserwując życie społeczne, często spotykamy się z tym, że słowa: „negocjacje” i „mediacje” dla wielu ludzi brzmią podobnie, a często wręcz oznaczają dla nich to samo.
więcej

Inwestowanie społecznie odpowiedzialne

foto
Głównym celem niniejszej książki jest opisanie fenomenu zjawiska inwestycji odpowiedzialnych społecznie.
więcej

Jak doskonalić umiejętność skutecznej komunikacji

foto
W dzisiejszych czasach sposób komunikacji – czyli co i jak mówimy – jest głównym czynnikiem decydującym o naszym sukcesie bądź porażce.
więcej

Garnitur kontra garsonka, czyli jak zbudować dobre relacje w pracy

foto
To książka dla wszystkich, którym dogadanie się z płcią przeciwną w pracy sprawia problemy.
więcej

Neuromarketing 2.0. Wygraj wojnę o umysł klienta

foto
Neuromarketing 2.0 to efekt kilku lat wnikliwych obserwacji i analiz. Z chirurgiczną precyzją pokazuje, jak neuron po neuronie zdobyć umysł klienta. Neurobranding - by kreować marki tak spójne i ciekawe, że nikt im się nie oprze.
więcej

Zrozumieć finanse. Inteligencja finansowa w zarządzaniu portfelem prywatnym i biznesem

foto
W odróżnieniu od poprzedniej wersji, czyli Zrozumieć finanse firmy książka ta mówi nie tylko o technice zarządzania finansami, ale sporo miejsca poświęca filozofii finansów.
więcej


To ja zabrałem twój ser

foto
Co byś zrobił, gdybyś był myszą uwięzioną w labiryncie i ktoś zabrałby ci ser?
więcej

Strategiczna wizja. Ameryka a kryzys globalnej potęgi

foto
Czy Ameryka odda światowe przywództwo Chinom? Jaka jest przyszłość Europy i czy Zachód może działać ramię w ramię z Rosją?
więcej

Psychologia sukcesu

foto
Czy jesteś gotowy na sukces? Dzięki tej książce nauczysz się w pełni wykorzystywać posiadane umiejętności i talenty, by zmienić swoje życie w nieustające pasmo sukcesów.
więcej

Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących. Wydanie I

foto
Szukasz pracy? Wysyłasz swoje dokumenty rekrutacyjne? Zapraszają Cię na rozmowy, chodzisz na nie… i nic? Rekrutujący Cię nie lubią? Możliwe. Z tym, że to na pewno nie jest kwestia sympatii lub antypatii.
więcej

NLP w 21 dni

foto
Książka dwojga specjalistów w dziedzinie NLP (Neuro-Linguistic Programming - programowanie neurolingwistyczne) adresowana jest do każdego, kto chce skutecznie zmienić swe życie, osiągać cele, których pragnie, tworzyć dobre związki z innymi, słowem - samorealizować się.
więcej

MAPY STRATEGII W BIZNESIE Jak przełożyć wartości na mierzalne wyniki.

foto
Autorzy strategicznej karty wyników przedstawiają nowe pomocne i skuteczne narzędzie – mapy strategii.
więcej


Wyprawa

foto
Wyprawa jest drogowskazem – jak przestać czuć się samotnie wśród ludzi, którzy nas otaczają i jak nadać sens życiu, które czasami ten sens traci.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.