Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Dochodząc do Tak. Negocjowanie bez poddawania się

foto
Najpopularniejsza na świecie książka dotycząca negocjacji, w której pokazano prostą i uniwersalną metodę negocjowania sporów prywatnych i zawodowych.
więcej

Przewidywalne rezultaty w nieprzewidywalnych czasach.

foto
Stephen R. Covey, Bob Whitman i Breck England bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu we współpracy zarówno z prywatnymi jaki publicznymi podmiotami gospodarczymi, określili kilka podstawowych zasad, które pomagają przedsiębiorstwom wygrywać, niezależnie od przeszkód na drodze albo wstrząsu związanego z przytłaczającą zmianą.
więcej

Stymulowanie innowacyjności pracowników. Problemy praktyczne

foto
Potencjał innowacyjny pracowników może być pozyskiwany, kształtowany i wreszcie lepiej lub gorzej wykorzystywany na potrzeby organizacji.
więcej

Biegun

foto
Biegun to historia trójki przyjaciół – Tomasza, Jana i Mateusza, których drogi rozeszły się wraz z wkroczeniem w dorosłość.
więcej

SCRUM o zwinnym zarządzaniu projektami

foto
Zwinne metody projektowania, takie jak Scrum, święcą dziś triumfy, jako alternatywne podejście do prowadzania wieloaspektowych projektów. Książka podpowie Ci, jak planować zwinne procesy i unikać poważniejszych błędów.
więcej

Pracownik w firmie od przyjęcia do zwolnienia. Wydanie II

foto
Wiele osób może nie zdawać sobie sprawy z tego, że proces zatrudnienia pracownika to w praktyce skomplikowany mechanizm działań, którego finalnym efektem jest podpisanie umowy nakładającej szereg praw i obowiązków, zarówno po stronie pracodawcy jak też pracownika.
więcej

Trener skuteczny. Procedury dla prowadzących szkolenia

foto
To znakomita pozycja zarówno dla początkujących trenerów, jak i tych z bardzo dużym doświadczeniem.
więcej

Komunikacja pozawerbalna. Znaczenie mowy ciała w miejscu pracy

foto
Carol Kinsey Goman połączyła wyniki najnowszych badań ze swoim dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w charakterze konsultantki, instruktorki oraz terapeutki i napisała praktyczny przewodnik ułatwiający rozpoznanie, co ty i twoi współpracownicy mówicie bez słów.
więcej

Innowacyjność – przepis na sukces. Model „od A do F” Philip Kotler, Fernando Trías de Bes

foto
Firmy, które się nie rozwijają i nie opracowują nowych produktów, strategii i technologii, nie mają dziś szans na szybko zmieniających się rynkach.
więcej

Dobra strategia zła strategia. Czym się różnią i jakie to ma znaczenie

foto
Autor rozprawia się z pogmatwanymi sposobami myślenia leżącymi u podstaw zbyt wielu strategii, proponując prostą metodę opracowania i wdrożenia skutecznej i nastawionej na działanie strategii, która sprawdzi się w dzisiejszym świecie.
więcej

Sprzedając zmianę. 107 sekretów, które pozwolą zwiększać sprzedaż dzięki zarządzaniu zmianą

foto
W czasach globalizacji i Internetu sprzedawcom grozi marginalizacja. Tradycyjne podejście polegające na sprzedawaniu rozwiązań problemów, już nie wytrzymuje próby czasu.
więcej

COACHING Podstawy umiejętności

foto
Książka jest przeznaczona zarówno dla osób rozpoczynających pracę w coachingu.
więcej

Jak z menedżera stać się przywódcą? Poradnik dla menedżerów i coachów

foto
Książka jest wyważonym zestawem teorii i praktyki. Znajdujemy w niej dawkę prosto i przejrzyście podanej wiedzy teoretycznej oraz opisy przypadków, które pozwalają łatwo umiejscowić teorię w rzeczywistości.
więcej

Strateg. Bądź takim liderem, jakiego potrzebuje twoja firma

foto
Książka Strateg dotyczy wszystkich przywódców w biznesie – nieważne, czy prowadzą globalne przedsiębiorstwa, czy małe firmy.
więcej

Marketing

foto
Marketing, fundamentalne dzieło Kotlera, którego najnowsze wydanie współtworzył Keller, od ponad czterdziestu lat jest biblią menedżerów, nieustannie wzbudzającą emocje. Głównym celem zmian było stworzenie jak najbardziej wszechstronnego i aktualnego podręcznika, uwzględniającego zmiany w otoczeniu marketingowym firm oraz wyzwania związane z kryzysem gospodarczym.
więcej

Jacqueline Kennedy. Historyczne rozmowy o życiu z Johnem F. Kennedym. Rozmowy przeprowadził Arthur M

foto
Przez całe życie Jacqueline Kennedy nieustannie odmawiała rozmów o życiu u boku swego męża - prezydenta J. F. Kennedy'ego. Milczenie przerwała tylko raz. Po tragicznej śmierci JFK zgodziła się na nagranie siedmiu rozmów. Zgodnie z jej życzeniem przez pół wieku pozostawały w ukryciu.
więcej

Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka

foto
Książka skierowana jest do osób, które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych: do dziennikarzy i psychologów, kierowników i negocjatorów, specjalistów od reklamy i marketingu, prawników i ekonomistów, nauczycieli i wychowawców.
więcej

Jak zarządzać kosztami w przedsiębiorstwie

foto
W książce zaprezentowane zostało nowatorskie podejście do zakresu, funkcji i celów zarządzania kosztami we współczesnym przedsiębiorstwie, a także do możliwości wykorzystania instrumentów rachunkowości zarządczej w tym obszarze.
więcej

Procesy internacjonalizacji małych i średnich przedsiębiorstw

foto
Książka podejmuje tematykę internacjonalizacji małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwsza część pracy jest poświęcona omówieniu wybranych nurtów w teorii organizacji i zarządzania, które można odnieść do problematyki umiędzynaradawiania.
więcej

Wyzwania współczesnej ekonomii. Wybrane problemy

foto
Książka przybliża Czytelnikowi najważniejsze kierunki rozwoju współczesnej ekonomii oraz towarzyszące im wyzwania poznawcze.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.