Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Kontrproduktywne zachowania pracowników w organizacji. Przejawy, uwarunkowania, ograniczanie

foto
Celem publikacji jest charakterystyka przejawów zachowań kontrproduktywnych, czyli takich – które odnoszą się do naruszania norm organizacyjnych lub wpływają na spadek produktywności.
więcej

Ekonomia przedsiębiorstw. Poradnik dla niefinansistów

foto
Poradnik skierowany przede wszystkim do osób nieposiadających wykształcenia ekonomicznego, które pracują na stanowiskach kierowniczych i podejmują decyzje o dużym znaczeniu dla firmy.
więcej

Sekrety Apple’a. Jak naprawdę działa najbardziej podziwiana i najbardziej tajemnicza firma Ameryki

foto
Znakomity reporter Adam Lashinsky zdołał się przedrzeć przez mur milczenia, otaczający Apple. Przeprowadził dziesiątki rozmów z ludźmi związanymi z firmą, dotarł do wyjątkowej wiedzy o najcenniejszej marce świata i postanowił się nią podzielić z czytelnikami tej książki.
więcej

Błyskawiczne wywieranie wpływu

foto
Właśnie znalazłeś sposób, aby odkryć w sobie i innych ogromne pokłady energii. Dzięki niemu będziesz mógł błyskawicznie wywierać wpływ i mobilizować ludzi do realizowania planów, do których brakuje im motywacji.
więcej

Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi

foto
Mel Silberman i Freda Hansburg odkrywają tajniki ośmiu podstawowych umiejętności, składających się na inteligencję interpersonalną, oraz proponują skuteczne działania, pomocne w radzeniu sobie we wszelkiego typu kontaktach międzyludzkich – z szefem, współpracownikami, współmałżonkiem, krewnymi i przyjaciółmi.
więcej

Znaj swoją wartość. O pieniądzach, kobietach i uczciwym wynagradzaniu

foto
Autorka poddała analizie własną drogę zawodową a zebrane wnioski wzbogaciła o badania oraz wypowiedzi znanych i cenionych kobiet.
więcej

Potencjał ludzki w rozwoju przedsiębiorczości indywidualnej i korporacyjnej

foto
Przedsiębiorczość jest jedną z trzech komplementarnych ról zarządczych, nieustannie obecnych w praktyce zarządzania, choć obdarzanych zmiennym zainteresowaniem.
więcej

Sztuka zadawania pytań w coachingu. Jak opanować najważniejszą umiejętność coacha?

foto
Sztuka zadawania pytań w coachingu to podręcznik prezentujący praktyczne techniki, narzędzia i ćwiczenia, zilustrowane za pomocą setek przykładowych pytań coachingowych.
więcej

Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się

foto
Autorzy Relacji interpersonalnych są psychologami, specjalistami w zakresie porozumiewania się, profesorami trzech amerykańskich uczelni – Ronald B. Adler Santa Barbara City College, Lawrence B. Rosenfeld University of North Carolina, a Russell F. Proctor II Northern Kentucky University.
więcej

Budowanie zespołu: zestaw narzędzi

foto
Poradnik Budowanie zespołu: zestaw narzędzi zawiera całość wiedzy potrzebnej, by wydobyć z twoich zespołów to, co najlepsze
więcej

Mowa ciała w pracy

Przełożyła Bożena Jóźwiak
więcej

Potęga checklisty

foto
Jak opanować chaos i zyskać swobodę w działaniu
więcej


« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.