Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi

foto
Mel Silberman i Freda Hansburg odkrywają tajniki ośmiu podstawowych umiejętności, składających się na inteligencję interpersonalną, oraz proponują skuteczne działania, pomocne w radzeniu sobie we wszelkiego typu kontaktach międzyludzkich – z szefem, współpracownikami, współmałżonkiem, krewnymi i przyjaciółmi.
więcej

Znaj swoją wartość. O pieniądzach, kobietach i uczciwym wynagradzaniu

foto
Autorka poddała analizie własną drogę zawodową a zebrane wnioski wzbogaciła o badania oraz wypowiedzi znanych i cenionych kobiet.
więcej

Potencjał ludzki w rozwoju przedsiębiorczości indywidualnej i korporacyjnej

foto
Przedsiębiorczość jest jedną z trzech komplementarnych ról zarządczych, nieustannie obecnych w praktyce zarządzania, choć obdarzanych zmiennym zainteresowaniem.
więcej

Sztuka zadawania pytań w coachingu. Jak opanować najważniejszą umiejętność coacha?

foto
Sztuka zadawania pytań w coachingu to podręcznik prezentujący praktyczne techniki, narzędzia i ćwiczenia, zilustrowane za pomocą setek przykładowych pytań coachingowych.
więcej

Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się

foto
Autorzy Relacji interpersonalnych są psychologami, specjalistami w zakresie porozumiewania się, profesorami trzech amerykańskich uczelni – Ronald B. Adler Santa Barbara City College, Lawrence B. Rosenfeld University of North Carolina, a Russell F. Proctor II Northern Kentucky University.
więcej

Budowanie zespołu: zestaw narzędzi

foto
Poradnik Budowanie zespołu: zestaw narzędzi zawiera całość wiedzy potrzebnej, by wydobyć z twoich zespołów to, co najlepsze
więcej

Mowa ciała w pracy

Przełożyła Bożena Jóźwiak
więcej

Potęga checklisty

foto
Jak opanować chaos i zyskać swobodę w działaniu
więcej


« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »


Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.