Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Biznes inspirował do współpracy podczas 7. Targów CSR

Panel-glowny-7-TargiCSR
Szeroko pojęta współpraca biznesu z otoczeniem była tematem przewodnim 7. Targów CSR, które odbyły się 12 kwietnia na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Formuła wystawowo-konferencyjna sprzyjała wymianie wiedzy i doświadczeń w tym zakresie. Kluczowymi punktami programu były: ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki”, panel na temat roli biznesu w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, rozstrzygnięcie pierwszego w Polsce #SustainHack.
więcej

Benefits Festival 26.04.2018

foto
To już trzecie spotkanie dostawców benefitów pracowniczych z osobami odpowiedzialnymi za politykę benefitową w firmach.
więcej

HR NA ŚNIADANIE 27.04.2018

Human Resources vs. Human Relations – rola HR w budowaniu doświadczenia pracownika.
więcej

Firmy rodzinne – przyszłością rynku i wyzwaniem dla świata nauki 27.04.2018

foto
Zmiany zachodzące w sektorze firm rodzinnych, szczególnie ich wpływ na rozwój gospodarki oraz kształt obecnego rynku pracy będą wiodącymi tematami konferencji „Firmy rodzinne – przyszłością rynku i wyzwaniem dla świata nauki”.
więcej

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu 27-28.04.2018

fot. istockphoto
W tym roku hasłem przewodnim konferencji będzie: „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”.
więcej

XXVII Kongres Kadry 14-16.05.2018

fot. istockphoto
Aby organizacja odnosiła sukcesy, potrzebuje połączenia naturalnych zdolności i wypracowanych umiejętności pracowników. Te czynniki determinują nasze myślenie. A zmiana sposobu myślenia pracowników, menedżerów, zmienia sposób funkcjonowania w organizacji. O tym, czy jest to możliwe, dyskutować będą uczestnicy XXVII Kongresu Kadry. Wszystko pod hasłem: SUKCES POUKŁADANY W GŁOWIE #umysł #technologia #talent.
więcej

Morfologia Przywództwa 16.05.2018

foto
Konferencja Liderów Nowej Generacji
więcej

HR-owe Pomorze Zachodnie 17-18.05.2018

foto
Choć o Szczecinie mówi się, że to miasto zapomniane lub nieodkryte, to wydarzenia takie jak #HRSzczecin przeczą tym opiniom. Już w maju Szczecin po raz drugi stanie się HR-ową stolicą Polski, do której przybędą znamienici eksperci, przedsiębiorcy, menadżerowie i rekruterzy z regionu.
więcej

XIII Krakowskie Forum Wynagrodzeń 21-23.05.2018

foto
Bo wynagradzanie też jest sztuką - sztuką motywowania, ustalania stawek płac, zarządzania wynagrodzeniami.
więcej

Trzej Muszkieterowie Motywacji 06.06.2018

foto
Boisz się podejmować ryzyko? Nie wiesz, jak mobilizować i angażować pracowników? A może masz tendencje do prokrastynacji? Konferencja „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania” to wydarzenie dedykowane wszystkim tym, którzy chcą wykształcić w sobie nowe nawyki takie jak: odporność na stres, wytrwałość, odwaga. Nie od dziś wiadomo, że cechy te pomagają w osiąganiu sukcesów nie tylko sportowych, ale przede wszystkim biznesowych.
więcej

Employer Branding Summit 2018 07.06.2018

foto
Można odnieść wrażenie, że sztuczna inteligencja, boty, automatyzacja i inne nowinki technologiczne to dominujący trend we współczesnym świecie. Jednak employer branding na miarę dzisiejszych czasów powinien opierać się na mocnych relacjach z kandydatami i pracownikami, którzy coraz częściej poszukują ludzkiej twarzy pracodawcy.
więcej

Brunch EB 08.06.2018

foto
Niesłabnąca popularność wydarzenia Brunch EB utwierdza nas w przekonaniu, że polscy pracodawcy nie postrzegają employer brandingu za korporacyjną fanaberię. Wręcz przeciwnie - EB staję się dziedziną zarządzania - świadomego zarządzania marką pracodawcy.
więcej

Czy Polacy w 2018 będą pracować inaczej?

foto
Należymy do rekordzistów, jeśli chodzi o liczbę godzin spędzanych w pracy. Jak wynika z badania „Praca, Moc, Energia w polskich firmach”, ponad połowa ankietowanych pracuje więcej niż 8 godzin dziennie, a co trzeci zabiera pracę do domu. Czy możemy liczyć na to, że coś się zmieni?
więcej

Relacja z II Forum Edukacji Dorosłych

foto
Myślenie projektowe, umiejętność łatwego adaptowania się do zmian, zdolność efektywnego komunikowania się - to tylko niektóre z kompetencji przyszłości, jakie wskazali członkowie panelu dyskusyjnego, który zainaugurował II Forum Edukacji Dorosłych (21 listopada 2017 r.). W dyskusji wzięli udział: dr Paweł Poszytek - Dyrektor Generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Stanisław Drzażdżewski - Radca Generalny Ministerstwa Edukacji Narodowej, Anna Świebocka-Nerkowska - Dyrektor Departamentu Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dr hab. Hanna Solarczyk-Szwec, prof. UMK – Prezes Akademickiego Towarzystwa Andragogicznego, Piotr Piasecki - Prezes Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Kacper Nosarzewski z Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością.
więcej

Relacja z II edycji BENEFITS FESTIVAL

foto
W dniu 5 października 2017 roku, w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, odbyła się druga edycja wydarzenia - BENEFITS FESTIVAL, organizowanego przez Link Concept Sp. z o.o. Było to już kolejne spotkanie osób, które zawodowo zajmują się tematyką benefitów pracowniczych. Podczas drugiej edycji Benefits Festival swoją ofertę prezentowało 25 Partnerów i Wystawców. W promocję wydarzenia wspomagało 4 Patronów Medialnych. Z 370 osób, które zgłosiły zainteresowanie udziałem w Festivalu, akredytację otrzymało 278 uczestników, a finalnie odwiedziły nas 124 osoby. Uczestnicy reprezentowali głównie duże firmy i międzynarodowe korporacje, które szukają nowych rozwiązań umożliwiających rozwój polityki benefisowej w ich firmach.
więcej

VII Kongres HR Spółek Giełdowych SEG 18-19.04.2018

Temat tegorocznego Kongresu to: „Rola HR dziś i jutro”. Omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak: nowe wyzwania dla działów HR, działania HR wobec zmian regulacyjnych oraz jak RODO zmieni zarządzanie danymi osobowymi.
więcej

Firma gotowa na innowacje 10.04.2018

foto
Jak wygrywać dzięki innowacjom i skutecznie zamieniać nowe pomysły w rozwiązania przynoszące zyski? Po raz pierwszy w Częstochowie odbędzie się wydarzenie regionalne z cyklu „Harvard rusza w Polskę”. Czego dowiedzą się prezesi, dyrektorzy i menedżerowie z najlepszych firm tego regionu?
więcej

Biznes przez zaufanie 06.04.2018

foto
To hasło jest bardzo bliskie Centrum CONCRET, dlatego właśnie tak zdecydowali się nazwać swoje konferencje.
więcej

Runmageddon Biznes by Szlachetna Paczka

foto
Runmageddon i Szlachetna Paczka ruszają z unikalnym projektem integracji pracowników!
więcej

Fun at Work Summit 2018 05.04.2018

foto
Czy w pracy jest miejsce i czas na zabawę? Jakie korzyści osiągają pracodawcy, którzy budują kulturę organizacyjną sprzyjającą pozytywnym relacjom i radości? Czy przekłada się to na ich wyniki finansowe? Tej tematyce poświęcona będzie pierwsza edycja konferencji „Fun at Work Summit”.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.