Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Kultura organizacyjna. Klucz do sukcesu firmy na zmieniających się rynkach 8.06.2017

foto
Kultura organizacyjna jest obecnie uznawana za jeden z najważniejszych czynników sukcesu firmy. Znacząco wspiera bowiem realizację strategii przedsiębiorstwa lub staje się trudną do pokonania barierą w tym procesie.
więcej

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT 19-20.10.2017

foto
Dwudniowa konferencja HR w Centrach Usług Biznesowych i IT nie bez przyczyny, na swoją lokalizację wybrała Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Całość wydarzenia ma oscylować właśnie wokół tematyki lotniczej. Z poziomu samolotu, jak zapewnia kapitan wyprawy Dominika Nawrocka, Dyrektor Merytoryczny Konferencji, Uczestnicy będą łapać inną perspektywę na zagadnienia HR.
więcej

MOŻESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ Myślisz - czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach 25.05.2017

foto
Seminarium Motywacyjne. Uczestnicy podniosą poziom satysfakcji z pracy i z życia osobistego, będą mogli lepiej rozwinąć swój potencjał, nauczą się jeszcze lepszego planowania i osiągania celów.
więcej

Dzień trzeci IX EEC – pragmatyka życia codziennego – od węgla po szklane

foto
Polityka klimatyczna, bezpieczeństwo energetyczne, inicjatywa Trójmorza, zarządzanie infrastrukturą sportową, kobiety w biznesie, inwestowanie w samorządach oraz przemysł 4.0 – te i inne tematy poruszono ostatniego dnia IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress – EEC) w Katowicach.
więcej

Kongresu EEC dzień drugi - polityka klimatyczna, finansowanie gospodarki i elektromobilność w główny

foto
Podczas drugiego dnia IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress – EEC) poszukiwano odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące stanu i perspektyw europejskiej gospodarki. W 65 sesjach wzięło udział blisko 400 panelistów. Równolegle w Spodku zainaugurowano drugą edycję European Start-up Days.
więcej

Relacja z IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego

foto
„Nie boimy się dużych inwestycji publicznych, chcemy Zachód nie tylko dogonić, ale i przeskoczyć” – zadeklarował minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki, podczas jednej z sesji pierwszego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress – EEC) w Katowicach. IX edycja największego wydarzenia biznesowego w Europie Centralnej po raz kolejny jest platformą inspirujących spotkań i wielostronnego dialogu o wymiarze kontynentalnym.
więcej

HR Solutions Trends 30.05.2017

foto
Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników.
więcej

MasterClassHR 30-31.05.2017

foto
MasterClassHR to skuteczne praktyki, ciekawe rozwiązania oraz najlepsze case studies wysoko efektywnych organizacji. Postępująca technologia, konieczność pozyskiwania, utrzymania i rozwijania talentów, problemy z rekrutacją, kryzys zaangażowania pracowników to tylko niektóre wyzwania, z którymi borykają się organizacje. Zadaniem HR jest zbudowanie efektywnej strategii zarządzania ludźmi oraz wsparcie menedżerów w przeprowadzeniu firm przez procesy zmian.
więcej

Relacja z Kongresu Mentoringu

foto
Czy każdy może zostać mentorem? Czego mistrz może nauczyć się od swojego ucznia? Kiedy autorytet pomaga w relacji mentoringowej, a kiedy ją utrudnia? O znaczeniu i roli mentoringu, a także korzyściach płynących z jego wykorzystania w firmie dyskutowali uczestnicy drugiej edycji Kongresu Mentoringu.
więcej

Nie wszystko co się świeci jest złotem 17-18.05.2017

foto
XIII Edycja spotkania biznesowego dla działów HR
więcej

Gra o talent - prof. Gianpiero Petriglieri 11.05.2017

Jak przyciągać i zatrzymywać najlepszych pracowników i zwiększać ich zaangażowanie?
więcej

Nowe perspektywy dla sektora finansowego, czyli Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

foto
12-13 kwietnia 2017 roku, w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składające się z: XIII Banking Forum, IX Insurance Forum oraz VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez MMC Polska, skupiające wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy. Wydarzenie zgromadziło 645 uczestników, którzy mieli okazję wziąć udział w 11 panelach dyskusyjnych, czynnie realizowanych przez 79 prelegentów.
więcej

Czy Polsce wystarczy energii?

foto
Tradycyjnie w kwietniu odbyła się Konferencja Energetyczna EuroPOWER, tym razem już 25. Wydarzenie poświęcone jest najnowszym trendom obowiązującym na rynku oraz aktualnym problemom i wyzwaniom, z którymi boryka się sektor energii. W Konferencji uczestniczyli prezesi i członkowie zarządów kluczowych firm energetycznych, przedstawiciele administracji rządowej, w tym także regulatora i reprezentanci świata nauki. Tematyka pierwszego dnia Konferencji skupiona była wokół restrukturyzacji i zmiany charakteru polskiej gospodarki. Podjęto również dyskusję na temat wyzwań związanych z Pakietem Zimowym Unii Europejskiej. Bardzo istotnym zagadnieniem była elektromobilność – jej wpływ na rynek i gospodarkę kraju.
więcej

III Konferencji Ucząca się Organizacja 26.04.2017

foto
Jak wspierać autentyczne zaangażowanie pracowników?
więcej

Konferencja Trenersko ‐ Coachingowa PROFECTUS 27-28.05.2017

foto
Szkolenia i coaching wobec kryzysu w wymiarach indywidualnym i społecznym. Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło relacji grupowych. Wydarzenie to jest adresowane do profesjonalnych trenerów, coachów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR i managerów oraz wszystkich pasjonatów, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć swoje kompetencje w zakresie coachingu, trenerstwa i facylitacji.
więcej

KONGRES MENTORINGU 25.04.2017

foto
Dlaczego warto wymieniać się wiedzą i jak robić to dobrze? Czy każdy potrzebuje mentora? Jakie korzyści z mentoringu mogą płynąć dla firm i pracowników?
więcej

Relacja z konferencji „Jak wygrywać dzięki innowacji?”–„Harvard Business Review Polska” w Rzeszowie

foto
Podczas odbywającej się 22 marca 2017 roku w Rzeszowie konferencji „Jak wygrywać dzięki innowacji?” menedżerowie i właściciele firm z Podkarpacia i Małopolski dowiedzieli się jak być innowatorem, jak skutecznie korzystać z nowych pomysłów oraz jak uniknąć strat i skutecznie zmieniać nowe pomysły na zysk. Gościem specjalnym wydarzenia był dr Witold Jankowski – prezes ICAN Institute, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”.
więcej

Telekomunikacja polska 2017 - podsumowania i plany na jutro

foto
Koniec marca to podsumowanie roku w branży telekomunikacyjnej. W dniach 28-29 marca 2017 roku, w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Równolegle, 29 marca odbyła się także jubileuszowa edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe, która przez 10 edycji stała się unikalną platformą wymiany myśli i opinii na temat budowy infrastruktury dostępowej oraz rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. Jak co roku oba wydarzenia zgromadziły kluczowych przedstawicieli biznesu i administracji rządowej. Podczas tegorocznej odsłony wydarzeń łącznie pojawiło się ponad 800 osób.
więcej

HR Szczecin 2017 31.05.2017

Tematem przewodnim konferencji jest budowanie wizerunku pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.
więcej

VI Kongres HR Spółek Giełdowych SEG 19-20.04.2017

foto
Nowe zadania HR w spółkach giełdowych
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.