Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Innowacyjny HR – HR Lunch Meeting

Warto dyskutować. Zwłaszcza, kiedy naszymi rozmówcami są świetni fachowcy w branży HR.
więcej

Digitalizacja w HR - HR Lunch Meeting 20.06.2013

Tematem HR lunch meetingu, będzie automatyzowanie procesów HR-owych. Spotkanie poprowadzi Anna Gruszka, HR Generalist Philips Poland.
więcej

Kongres HR. Ludzie i Strategia 05.06.2013

Najlepsze rozwiązania dla pracy działów HR
więcej

Ogólnopolska Konferencja Konwent HR 13.06.2013

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane zagadnienia związane z kształtowaniem zaangażowania pracowników, nowoczesnymi narzędziami HR, jak i rolą działów HR w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy na rynku pracy.
więcej

III Konferencja Lato HR 5.07.2013

Celem konferencji jest podnoszenie kwalifikacji kadr menedżerskich z zakresu wiedzy HR, dzielenie się doświadczeniami, prezentowanie nowych trendów, narzędzi i rozwiązań dla branży HR.
więcej

International Coaching Week 20-26.05.2013

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu będzie można skorzystać z próbnych sesji coachingowych, warsztatów z elementami coachingu i innych form aktywności przybliżających ideę coachingu, przede wszystkim opartego o standardy ICF – Międzynarodowej Federacji Coachów.
więcej

Pełna MOC możliwości - 24.05.2013 oraz 20.06.2013

Seminarium szkoleniowe Jacka Walkiewicza z udziałem dwóch wyjątkowych gości: twórcy i prowadzącego „20m2 Łukasza” - Łukasza Jakóbiaka oraz Tomasza Dalacha Founding Partnera Online Partners i współtwórcy portalu Gruper.pl
więcej

Mike Bosworth „Przełom w komunikacji sprzedażowej” 23.05.2013 Warszawa

Efektywność handlowców rozmawiających z coraz lepiej wyedukowanymi klientami dramatycznie spada. Ta tendencja nie musi jednak przesądzać o wynikach sprzedażowych Twojej firmy. Co zrobić, by tak nie było – podpowiada Mike Bosworth, międzynarodowy autorytet w dziedzinie komunikacji i metodologii sprzedażowych.
więcej

Kongres KWALIFIKACJE – 6-7.06. 2013 Kraków

Celem Kongresu KWALIFIKACJE jest uświadomienie uczesniczącym menadżerom, charakteru i zakresu zmian w zakresie zarządzania personelem.
więcej

Jak handlować w Internecie ?

Bezpłatne szkolenia IT dla pracowników mikrofirm
więcej

V Kongres Kobiet 14-15.06.2013

Partnerstwo w życiu prywatnym? To współpraca, równa odpowiedzialność i równa wolność! Partnerstwo w życiu publicznym? To równe traktowanie, równe możliwości kariery i szanse na dobre życie!
więcej

Wyzwania HR w Łodzi

Zapraszamy na trzecią w tym roku edycję konferencji "Wyzwania HR", która odbędzie się po raz pierwszy w Łodzi.
więcej

VIII Krakowskie Forum Wynagrodzeń

Zarządzanie wynagrodzeniami – recepta na kryzys
więcej

HR na Śniadanie 15 .05. 2013

Każdy z nas kojarzy ideę „obiadów czwartkowych” – spotkań polskich intelektualistów. Portal HRNews organizuje ich współczesny, biznesowo-towarzyski, odpowiednik – cykl „HR na Śniadanie”.
więcej

Wybierz Kobietę Biznesu 2012

Zagłosuj już dziś i wygraj cenne nagrody!
więcej

PROFECTUS – szkolenia i coaching przestrzenią integracji różnych sfer życia ludzkiego

II Konferencję Trenersko – Coachingowa 11-12 maja 2013. Współczesny człowiek często staje przed trudnym zadaniem, jakim jest pogodzenie swojego życia osobistego i zawodowego. Wychodzą mu naprzeciw szkolenia i coaching, które stwarzają możliwość uzyskania wewnętrznej równowagi. Chcesz stosować te narzędzia w praktyce? Spotkajmy się na płaszczyźnie integracji – spotkajmy się na PROFECTUSIE!
więcej

Wyzwania HR - 17.04.2013

Najważniejsze wydarzenie świata HR po raz pierwszy w Małopolsce Wyzwania HR w Krakowie
więcej

Narzędzia informatyczne w zarządzaniu wiedzą -10.04.2013

W dzisiejszym "zabieganym" świecie, gdzie czas to pieniądz, bardzo ważna jest optymalizacja czasu i takie jego wykorzystywanie, aby było jak najbardziej efektywne w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W tym celu ważne jest takie zarządzanie pracownikami, aby zwiększało ich efektywność, a co za tym idzie oszczędzało czas. Dlatego też tak ważne są systemy zarządzania wiedzą, które pozwolą tworzyć nową i upowszechniać już istniejącą wiedzą dostępną w instytucjach i przedsiębiorstwach. Takie rozwiązania zwiększą ich efektywność i podniosą konkurencyjność na wymagającym rynku.
więcej

ROZWIĄZANIA HR - 9.04.2013

Jedyna konferencja na polskim rynku, podczas której nacisk położony jest na praktyczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi.
więcej

Regionalny konkurs wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi „HoRyzont wiedzy HR”

foto
Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi CREATIVE serdecznie zaprasza zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w I REGIONALNYM KONKURSIE WIEDZY O ZARZĄDZANIU ZASOBAMI LUDZKIMI „HoRyzont wiedzy HR”
więcej

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.