Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Wyzwania HR 21.11.2012 Poznań

Kolejna edycja konferencji „Wyzwania HR” będzie poświęcona przywództwu, mentoringowi, umiejętnemu wykorzystaniu potencjału bezrobotnych, motywacji pracowników, wskazaniu drogi środka działom HR oraz mediom społecznościowym, które wspierają działania HR.
więcej

IV Międzynarodowej Konferencji Interim Management 29.11. 2012 w Warszawie

Celem tegorocznego wydarzenia jest przedstawienie polskich i zagranicznych standardów pracy przy realizacji projektów interimowych. O swoich doświadczeniach opowiedzą zarówno interim managerowie, jak również klienci zlecający projekty czasowe.
więcej

Coaching handlowy – 12 .11.2012 Warszawa

Coaching handlowy budzi duże emocje – od niechęci i braku wiary w jego skuteczność aż do postaw entuzjazmu i kompleksowego inwestowania w menedżerów sprzedaży. - Coaching handlowy to inwestycja w sprzedaż czy wyrzucone pieniądze? - Jak realizować coaching handlowy, aby nie stał się on wspólną sprzedażą podczas wizyty handlowej lub rozbudowanym systemem kontroli przedstawicieli handlowych? - Jak sprawić, aby coaching handlowy zwiększał skuteczność sprzedażową, poprawiał jakość pracy z klientem, motywował?
więcej

HR FACTOR 5.12.2012 r. w Warszawie

„Czynnik” pożądany przez HR-owca
więcej


SPOTKANIA PSTD 11.10.2012 Warszawa

Stowarzyszenie Polish Society for Training & Development wraca po wakacyjnej przerwie do spotkań dla swoich Sympatyków i Członków!
więcej

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.