Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Gra o talent - prof. Gianpiero Petriglieri 11.05.2017

Jak przyciągać i zatrzymywać najlepszych pracowników i zwiększać ich zaangażowanie?
więcej

Nowe perspektywy dla sektora finansowego, czyli Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

foto
12-13 kwietnia 2017 roku, w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składające się z: XIII Banking Forum, IX Insurance Forum oraz VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez MMC Polska, skupiające wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy. Wydarzenie zgromadziło 645 uczestników, którzy mieli okazję wziąć udział w 11 panelach dyskusyjnych, czynnie realizowanych przez 79 prelegentów.
więcej

Czy Polsce wystarczy energii?

foto
Tradycyjnie w kwietniu odbyła się Konferencja Energetyczna EuroPOWER, tym razem już 25. Wydarzenie poświęcone jest najnowszym trendom obowiązującym na rynku oraz aktualnym problemom i wyzwaniom, z którymi boryka się sektor energii. W Konferencji uczestniczyli prezesi i członkowie zarządów kluczowych firm energetycznych, przedstawiciele administracji rządowej, w tym także regulatora i reprezentanci świata nauki. Tematyka pierwszego dnia Konferencji skupiona była wokół restrukturyzacji i zmiany charakteru polskiej gospodarki. Podjęto również dyskusję na temat wyzwań związanych z Pakietem Zimowym Unii Europejskiej. Bardzo istotnym zagadnieniem była elektromobilność – jej wpływ na rynek i gospodarkę kraju.
więcej

III Konferencji Ucząca się Organizacja 26.04.2017

foto
Jak wspierać autentyczne zaangażowanie pracowników?
więcej

Konferencja Trenersko ‐ Coachingowa PROFECTUS 27-28.05.2017

foto
Szkolenia i coaching wobec kryzysu w wymiarach indywidualnym i społecznym. Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło relacji grupowych. Wydarzenie to jest adresowane do profesjonalnych trenerów, coachów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR i managerów oraz wszystkich pasjonatów, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć swoje kompetencje w zakresie coachingu, trenerstwa i facylitacji.
więcej

KONGRES MENTORINGU 25.04.2017

foto
Dlaczego warto wymieniać się wiedzą i jak robić to dobrze? Czy każdy potrzebuje mentora? Jakie korzyści z mentoringu mogą płynąć dla firm i pracowników?
więcej

Relacja z konferencji „Jak wygrywać dzięki innowacji?”–„Harvard Business Review Polska” w Rzeszowie

foto
Podczas odbywającej się 22 marca 2017 roku w Rzeszowie konferencji „Jak wygrywać dzięki innowacji?” menedżerowie i właściciele firm z Podkarpacia i Małopolski dowiedzieli się jak być innowatorem, jak skutecznie korzystać z nowych pomysłów oraz jak uniknąć strat i skutecznie zmieniać nowe pomysły na zysk. Gościem specjalnym wydarzenia był dr Witold Jankowski – prezes ICAN Institute, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”.
więcej

Telekomunikacja polska 2017 - podsumowania i plany na jutro

foto
Koniec marca to podsumowanie roku w branży telekomunikacyjnej. W dniach 28-29 marca 2017 roku, w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Równolegle, 29 marca odbyła się także jubileuszowa edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe, która przez 10 edycji stała się unikalną platformą wymiany myśli i opinii na temat budowy infrastruktury dostępowej oraz rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. Jak co roku oba wydarzenia zgromadziły kluczowych przedstawicieli biznesu i administracji rządowej. Podczas tegorocznej odsłony wydarzeń łącznie pojawiło się ponad 800 osób.
więcej

HR Szczecin 2017 31.05.2017

Tematem przewodnim konferencji jest budowanie wizerunku pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.
więcej

VI Kongres HR Spółek Giełdowych SEG 19-20.04.2017

foto
Nowe zadania HR w spółkach giełdowych
więcej

Polskie miasta coraz bardziej SMART!

Na zdjęciu: Wojciech Rosicki, Wiceprezydent Miasta Łodzi, Tadeusz Kaczmarek, Wiceprezydent Miasta Jaworzno  Beata Stryjewska, Przedstawiciel Miasta Częstochowa Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin Marek Ustrobiński, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszów dr inż. Cezary Mazurek, Zastępca ds. Technologii Pełnomocnika Dyrektora IChB PAN ds. PCSS
Paweł Czajkowski, Wiceprezes Zarządu Asseco Data Systems S.A.
Za nami V Smart City Forum. Wydarzenie jest coraz bardziej popularne wśród włodarzy miast, bo presja mieszkańców w rozmaitych obszarach życia jest coraz większa. I coraz częściej nie jest roszczeniowa, ale pragmatyczna, partnerska. Coraz więcej mieszkańców chce wskazywać co ważne, ale także proponuje konkretne rozwiązania. Na świecie przyjmuje się że mamy 21 miast Smart City. Definicyjnie bowiem tak określa się miasto, w którym trzy funkcje miasta (np. edukacja, transport, infrastruktura, kultura) zostały połączone informatycznie, wymieniają informacje i komunikują się ze sobą. Ku wygodzie mieszkańców. W Polsce miasta tego typu jeszcze nie ma, ale coraz więcej takich rozwiązań funkcjonuje w coraz większej liczbie naszych miast.
więcej

Relacja z konferencji John DeSarbo: „Sprzedaż wielokanałowa 3.0”.

foto
Rewolucja w sposobach dotarcia do klienta B2B i B2C.
więcej

Jak wygrywać dzięki innowacji? 22.03.2017

foto
Czy wiesz, że aż 72% innowacji produktowych kończy się porażką? Ostatnie kilka lat pokazało dobitnie, że przy natężonej konkurencji dążenie do ciągłej innowacji przestało być zwykłym wyborem strategicznym, a zaczęło być koniecznością. Tymczasem firmy często podchodzą do innowacji tak, jakby były one dziełem przypadku. Przez to nowe produkty i rozwiązania nie wytrzymują konfrontacji z rynkiem, przynosząc organizacji trudne do odrobienia straty zamiast zysków.
więcej

HR na Śniadanie czerwiec 2017

Trudne sprawy HR – paragrafy, kultura, zmiana
więcej

Konferencja Employer Branding Management Summit 2017 8-9.06.2017

foto
Współczesny employer branding musi budzić emocje. Najlepsze marki pracodawców świata, to te marki, które zrozumiały, że walczą nie o rozum kandydatów, ale o ich serca i umysły. Dlatego w tym roku tematem przewodnim konferencji będą emocje w EB.
więcej

XXV Kongres Kadry 8-10.05.2017

foto
Gdy technologia spotyka człowieka. Żyjemy w czasach technologicznego boomu. Automatyka, nowe technologie ułatwiają nasze życie, ale też zmienią rynek pracy nie do poznania. Robotyka, sztuczna inteligencja staje się alternatywą dla pracowników fizycznych czy umysłowych. Automatyzacja eliminuje pewne procesy, ale może też być okazją do kreowania zupełnie nowych zjawisk, których funkcjonowanie w organizacji jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe.
więcej

Relacja z Benefit Festival

foto
W dniu 9 lutego 2017 roku, w Babce do Wynajęcia, przy ul. Młocińskiej w Warszawie, odbyła się pierwsza edycja wydarzenia - BENEFITS FESTIVAL 2017, organizowanego przez Link Concept Sp. z o.o.
więcej

KURS NA HR 16.03.2017

foto
Kurs na HR to ogólnopolski cykl spotkań, który integruje świat nauki, biznesu i władz samorządowych. To autorska inicjatywa poświęcona tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, która stanowi idealną platformę wymiany doświadczeń. Spotkanie zyskało przede wszystkim bogatą oprawę merytoryczną, która sprzyja networkingowi, budowaniu trwałych relacji biznesowych i wypracowaniu rozwiązań dopasowanych do aktualnych wyzwań rynku.
więcej

HR na Śniadanie 22.03.2017 i 29.03.2017

Cyfrowa transformacja – czas na HR!
więcej

Wygrywająca strategia sprzedaży 24.05.2017

Jak ją tworzyć, wdrażać i przekładać na działania sprzedawców?
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.