Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Relacja z konferencji John DeSarbo: „Sprzedaż wielokanałowa 3.0”.

foto
Rewolucja w sposobach dotarcia do klienta B2B i B2C.
więcej

Jak wygrywać dzięki innowacji? 22.03.2017

foto
Czy wiesz, że aż 72% innowacji produktowych kończy się porażką? Ostatnie kilka lat pokazało dobitnie, że przy natężonej konkurencji dążenie do ciągłej innowacji przestało być zwykłym wyborem strategicznym, a zaczęło być koniecznością. Tymczasem firmy często podchodzą do innowacji tak, jakby były one dziełem przypadku. Przez to nowe produkty i rozwiązania nie wytrzymują konfrontacji z rynkiem, przynosząc organizacji trudne do odrobienia straty zamiast zysków.
więcej

HR na Śniadanie czerwiec 2017

Trudne sprawy HR – paragrafy, kultura, zmiana
więcej

Konferencja Employer Branding Management Summit 2017 8-9.06.2017

foto
Współczesny employer branding musi budzić emocje. Najlepsze marki pracodawców świata, to te marki, które zrozumiały, że walczą nie o rozum kandydatów, ale o ich serca i umysły. Dlatego w tym roku tematem przewodnim konferencji będą emocje w EB.
więcej

XXV Kongres Kadry 8-10.05.2017

foto
Gdy technologia spotyka człowieka. Żyjemy w czasach technologicznego boomu. Automatyka, nowe technologie ułatwiają nasze życie, ale też zmienią rynek pracy nie do poznania. Robotyka, sztuczna inteligencja staje się alternatywą dla pracowników fizycznych czy umysłowych. Automatyzacja eliminuje pewne procesy, ale może też być okazją do kreowania zupełnie nowych zjawisk, których funkcjonowanie w organizacji jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe.
więcej

Relacja z Benefit Festival

foto
W dniu 9 lutego 2017 roku, w Babce do Wynajęcia, przy ul. Młocińskiej w Warszawie, odbyła się pierwsza edycja wydarzenia - BENEFITS FESTIVAL 2017, organizowanego przez Link Concept Sp. z o.o.
więcej

KURS NA HR 16.03.2017

foto
Kurs na HR to ogólnopolski cykl spotkań, który integruje świat nauki, biznesu i władz samorządowych. To autorska inicjatywa poświęcona tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, która stanowi idealną platformę wymiany doświadczeń. Spotkanie zyskało przede wszystkim bogatą oprawę merytoryczną, która sprzyja networkingowi, budowaniu trwałych relacji biznesowych i wypracowaniu rozwiązań dopasowanych do aktualnych wyzwań rynku.
więcej

HR na Śniadanie 22.03.2017 i 29.03.2017

Cyfrowa transformacja – czas na HR!
więcej

Wygrywająca strategia sprzedaży 24.05.2017

Jak ją tworzyć, wdrażać i przekładać na działania sprzedawców?
więcej

Ogólnopolski Kongres Kadry i Płace 2017 14-16.03.2017

foto
Kongres będzie miał bardzo praktyczną formułę. Pierwszego dnia wybitni eksperci omówią zmiany w prawie pracy w 2017 r., w podatku PIT, ubezpieczeniach społecznych.
więcej

XII Krakowskie Forum Wynagrodzeń 29-30.05.2017 r.

foto
Krakowskie Forum Wynagrodzeń to największa w Polsce konferencja w całości poświęcona tematyce wynagradzania.
więcej

Optymalizacja Shared Services Center - 29-30.03.2017r.

Analitycy globalnego rynku wykazują, że coraz więcej firm zamierza centralizować i uwspólniać swoje procesy, a Polska wymieniana jest w gronie najdogodniejszych lokalizacji pod inwestycje w centra usług wspólnych.
więcej

Pokaz projektów edutainmentowych - Star Wars i Wirtualna Rzeczywistość - 02.02.2017

Edutainment to najnowszy trend w rozwoju pracowników. Nazywany jest często szkoleniem 2.0 bądź zgrywalizowanym treningiem.
więcej

Kongres HR – Ludzie i Strategia 17-18.01.2017

Całość Kongresu w dynamicznej, interaktywnej, warsztatowej formule.
więcej

Wpływ technologii na kondycję przedsiębiorstw – systemy ERP i CRM 17.01.2017

Systemy ERP i CRM, nie tylko poprzez optymalizację pracy przedsiębiorstw, ale przede wszystkim dzięki zinformatyzowaniu zachodzących w firmie procesów przekładają się na zadowolenie klientów.
więcej

Niestandardowe podejście do oceny pracowniczej 08-09.02.2017 r.

Dla każdego pracownika ocena powinna stanowić źródło systematycznej informacji na temat jego mocnych i słabych stron, potwierdzenia bądź korekty jego samooceny, stawianych przed nim oczekiwań i szans dalszej kariery w firmie. Przekazywanie konstruktywnej informacji zwrotnej jest nieocenione.
więcej

HR Biznes Partner

HR Partnerem Biznesu w strategicznym zarządzaniu zasobami ludzkimi. HR Business Partner każdego dnia napotyka na kolejne wyzwania.
więcej

Warszawskie Dni Rekrutacji 14.02.2017

Podróż do świata innowacji, nowych technologii oraz wdrożeń w obszarze HR. Tematyka tegorocznych WDR to ogólna miłość do HR – „in love with HR” Główne ścieżki tematyczne:
więcej

Benefits Festival 2017 09.02.2017

Spotkanie liderów rynku produktów i usług benefitowych z osobami odpowiedzialnymi za politykę świadczeń pozapłacowych w firmach. Rynek benefitów pozapłacowych w Polsce dynamicznie się rozwija. Wiele firm średnich i dużych przeznacza na świadczenia pozapłacowe określony budżet wynikający z liczby zatrudnianych pracowników.
więcej

Domino ruszyło.... Teraz czekamy na efekty

Fot. Witosław Rusinek
Każda sytuacja w Twoim życiu wpływa na Ciebie albo w pozytywny albo w negatywny sposób. Sebastian Kotow, autor Seminarium EFEKT DOMINA, które odbyło się 17 listopada 2016 r. mówi „Wszystko wpływa na wszystko”. Wystarczy czasami, że poruszymy pierwszy klocek, a domino samo wskaże nam efekty. Najważniejsze jest tylko to, aby poruszyć pierwszy klocek.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.