Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Niefinansowe instrumenty rynkowe maksymalizujące wydajność pracowników.

foto
Programy motywacyjne oparte na niefinansowych instrumentach rynkowych cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony pracodawców. Wpływają one na wzrost efektywności pracowników co przekłada się na zyski firmy bez konieczności zaangażowania dodatkowych środków finansowych. Na rynek wprowadzane są coraz to nowsze innowacyjne metody, z którymi warto się zaznajomić pracodawcom, menagerom oraz kadrowcom.
więcej

Relacja z konferencji "Siła Międzynarodowych Zespołów”

foto
Różnice międzykulturowe mogą tworzyć bariery lub stanowić o przewadze konkurencyjnej, dzięki której organizacje doskonale będą odnajdywać się w często zmieniającym się środowisku. Mogą łączyć i mogą dzielić. Sprzyjać rozwoju biznesu i go udaremniać. Wszystko zależy od tego, czy liderzy i menedżerowie będą potrafili zbudować pełne zrozumienia i poszanowania relacje między pracownikami oraz efektywnie zarządzać pomimo oczywistych różnic. O tym, jak przechylić szalę na korzyść organizacji i wygrać siłą międzykulturowych zespołów mówiono podczas pierwszej w Polsce konferencji „Siła Międzynarodowych Zespołów”, która odbyła się w październiku we Wrocławiu.
więcej

Niefinansowe instrumenty rynkowe maksymalizujące wydajność pracowników 22.02.2017

Programy motywacyjne oparte na niefinansowych instrumentach rynkowych cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony pracodawców. Wpływają one na wzrost efektywności pracowników co przekłada się na zyski firmy bez konieczności zaangażowania dodatkowych środków finansowych. Na rynek wprowadzane są coraz to nowsze innowacyjne metody, z którymi warto się zaznajomić pracodawcom, menagerom oraz kadrowcom.
więcej

Kurs na HR w Łodzi 17.11.2016

foto
Marka pracodawcy, transfer wiedzy w organizacji czy emigracja zarobkowa Ukraińców do Polski, to jedne z najgorętszych ostatnio tematów dotyczących rynku pracy.
więcej

Relacja z konferencji Jill Konrath: Agile Selling.

foto
Pokonaj przeszkody w kontaktach z klientem dzięki praktykom zwinnej sprzedaży. 11 października 2016 r. odbyła się pierwsza konferencja z cyklu Elite Sales Program 2016/2017 zorganizowana przez ICAN Institute, wydawcę „Harvard Business Review Polska”. Gościem specjalnym wydarzenia była Jill Konrath, wybitna strateg sprzedaży i ekspert w dziedzinie relacji z klientem.
więcej

EFEKT DOMINA 17.11.2016

foto
O wygrywaniu, motywacji i sukcesie w oparciu o fakty.
więcej

HR lunch meeting 2016 14.11.2016; 21.11.2016

Cykl spotkań dyskusyjnych pod hasłem „Model 70/20/10
więcej

MORFOLOGIA SPRZEDAŻY 18.11.2016

Morfologia Sprzedaży to seria inspiracji związanych ze sprzedażą, komunikacją, zarządzaniem działem sprzedaży lub dotyczących strategii. Prelegentami są doświadczeni mówcy, na co dzień trenerzy biznesu, konsultanci, menedżerowie sprzedaży, autorzy znanych książek o tematyce biznesowej. W bieżącej edycji w tym gronie są: Marek Skała, Jacek Czarnowski, Grzegorz Filipowicz; Łukasz Grabowski, Maciej Kroenke, Kamil Kozieł, Piotr Płóciennik i Rafał Żak.
więcej

BERND SCHMITT 17.11.2016

Każda firma potrzebuje zadowolonych i lojalnych klientów. Ale co by było gdyby udało nam się pójść krok dalej: sprawić, aby klienci byli autentycznie szczęśliwi w kontakcie z naszymi produktami i naszą firmą? Wbrew pozorom jest to możliwe. Sposoby na zwiększenie zadowolenia klienta przedstawi gość specjalny konfernencji organizowanej przez Harvard Business Review Polska - dr Bernd Schmitt. Pionier zarządzania doświadczeniem klienta i wybitny ekspert kreowania marki podczas konferencji „Jak uszczęśliwić klientów, czyli przygotuj swój biznes do funkcjonowania w inteligentniejszym świecie” przybliży m. in. takie zagadnienia jak efektywne wykorzystanie koncepcji CEM (customer experience management).
więcej

Dr Regis Lemmens 24.11.2016

Podczas konferencji „Innowacja w sprzedaży” Régis Lemmens - wykładowca akademicki, mówca najważniejszych eventów biznesowych i konsultant zarówno międzynarodowych korporacji, jak i start-upów powie o trendach, które już wkrótce będą rządzić światem sprzedaży.
więcej

XXIV Kongres Kadry – Pracować inaczej! Ale jak? 7-9.11.2016

Żyjemy w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej, która nie wydaje się być zbyt optymistyczna. Ekonomiści coraz odważniej piszą o długotrwałej stagnacji i wyhamowaniu dynamizmu gospodarczego. Modele biznesowe, jakie sprawdzały się lepiej lub gorzej jeszcze kilka lat temu, przestają funkcjonować, coraz więcej symptomów wskazuje też na to iż wyczerpują się także dotychczasowe modele zarządzania ludźmi w firmie. Praca dla wielu osób jest obowiązkiem, a nie wyzwaniem, a osiąganie celów koniecznością, a nie realizowaniem własnych ambicji. A przecież źródłem zaangażowania pracowników i ich wysokiej efektywności jest wiara, że to co robią ma sens. Jak nadać sens pracy w nieprzewidywalnym i zmieniającym, się świcie, czy jest to możliwe, czy pozwoli na osiąganie dotychczasowych korzyści biznesowych?
więcej

Firma z duszą 24.10.2016

I międzynarodowa konferencja poświęcona turkusowym organizacjom i biznesowi.
więcej

Deklaracja Sopocka 2016

Fot. Efni 2016
Na zakończenie EFNI tradycyjnie zostaje przyjęta Deklaracja Sopocka, w której przedsiębiorcy przypominają o najważniejszych wyzwaniach, stojących przed Europą. Przedstawienia jej władzom polskim i unijnym podjął się premier Jerzy Buzek.
więcej

Jakie zawody znikną – i co w zamian?

Fot. Efni 2016
Jedną z szokujących informacji jest to, że mogą być nimi… lekarze. Już dziś coraz częściej to roboty i komputery stawiają znacznie lepsze diagnozy niż lekarze. Podobnie jak dzieje się to od dawna w warsztatach samochodowych. Jakie zawody pojawią się w zamian? Zdaniem futurystów nie znamy nazw ponad połowy zawodów w jakich będą pracować dzisiejsi uczniowie.
więcej

Praca dla wszystkich – realia czy marzenia?

Fot. efin.pl
Tym razem głównym tematem sopockiego EFNI jest praca. Jej aspekty, godność, rodzaj, nowe zawody, uwarunkowania prawne i ekonomiczne. Z jednej strony oczekujemy etatów, spokoju, bezpieczeństwa i stabilizacji. Z drugiej – powoli dociera do nas fakt, że ponad połowa dzisiejszych uczniów będzie pracowała w zawodach dziś jeszcze nie znanych. Pesymiści dodają – o ile będzie praca. Szybkość zmian i niepewność to dominujące obawy. Optymiści pokazują, że dziś praca i pracownicy są w Polsce chronieni znacznie bardziej niż jeszcze kilka lat temu.
więcej

MIXER HR 2016 28-29.09.2016

foto
2 dni pełne inspirującej wiedzy, branżowych newsów i nowinek. Dzień pierwszy to 12 dynamicznych prezentacji. Dzień drugi to prawdziwy maraton szkoleniowy – 8 praktycznych warsztatów narzędziowych.
więcej

Strategie HR 19.10.2016

foto
Transformacja HR z działu zajmującego się administrowaniem zasobami ludzkimi na biznesowego partnera zarządu i menedżerów operacyjnych nieuchronnie zwiększyła oczekiwania wewnątrz organizacji.
więcej

Kurs na HR 20.10.2016

foto
Integracja środowisk nauki biznesu i samorządu kluczem do sukcesu.
więcej

Siła Międzynarodowych Zespołów 07.10.2016

foto
Konferencja w całości poświęcona tematyce współpracy i komunikacji w międzynarodowych zespołach.
więcej

VII Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy i HR 18-20.10.2016

foto
Najnowsze regulacje prawne i ich skutki w praktyce. W czasie Kongresu odbędą się również warsztaty: HR i z prawa pracy.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.