Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

VII Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy i HR 18-20.10.2016

foto
Najnowsze regulacje prawne i ich skutki w praktyce. W czasie Kongresu odbędą się również warsztaty: HR i z prawa pracy.
więcej

Forum to debaty, deklaracje i decyzje

Fot. Marek Skała
Zakończyło się XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy. Jedni mówią, że tym razem było bardziej polityczne niż ekonomiczne. Inni, że bardziej repolonizacyjne w rozumieniu patriotyzmu gospodarczego niż ekonomiczne. Na pewno było ciekawe, na pewno inne niż poprzednie. I na pewno rekordowe - ponad 4000 uczestników, ponad 900 dziennikarzy, 150 debat i paneli, dziesiątki wydarzeń towarzyszących.
więcej

Stawiamy na patriotyzm gospodarczy

Fot. Marek Skała
Sesją plenarną pod hasłem „Od globalizacji do patriotyzmu gospodarczego. Europa w poszukiwaniu nowych dróg rozwoju” rozpoczął się drugi dzień XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy. Patriotyzm gospodarczy był wiodącym tematem dnia.
więcej

Rozwiń skrzydła zarządzania

foto
Konferencja "Rozwiń skrzydła zarządzania" to spotkanie właścicieli firm, menadżerów i osób działających w branży HR organizowane w ramach projektu "Akademia Zrównoważonego Rozwoju".
więcej

Trwa XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy

Fot. Marek Skała
Ponad 4000 zarejestrowanych uczestników, blisko 800 akredytowanych dziennikarzy, ponad dwieście debat tematycznych i wydarzeń specjalnych, udział szefów rządów i parlamentów, a także ministrów i parlamentarzystów z krajów naszego regionu. W Krynicy-Zdrój we wtorek 6 września rozpoczęło się trzydniowe XXVI Forum Ekonomiczne. Temat przewodni tegorocznych obrad „Europa w obliczu wyzwań – zjednoczeni czy podzieleni?” odzwierciedla obecną sytuację na Starym Kontynencie.
więcej

V Kongres HR – Ludzie i Strategia

Nowa, 2-dniowa formuła to wyjątkowa przestrzeń i czas do wymiany wiedzą, najlepszymi praktykami i doświadczeniami w gronie profesjonalistów. To różnorodne formy prezentacji, od inspirujących i angażujących wystąpień, przez mini warsztaty po dyskusje tematyczne i networking. Odpowiemy na pytania dotyczące bieżących wyzwań, m.in.:
więcej

Employer Branding Management Summit

foto
Głównymi celami konferencji są dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń.
więcej

X edycja HR FACTOR 8-9.06.2016

Nowoczesna rekrutacja, strategiczny employer branding, zarządzanie talentami czy narzędzia HRM – to tematy, którym poświęcona będzie 2-dniowa konferencja. 16 intensywnych godzin tylko dla rządnych konkretnej wiedzy i umiejętności (sesje warsztatowe) HR-owców.
więcej

Kongres Liderów Biznesu – John C. Maxwell – Psychologia Skutecznego Przywództwa 10.10.2016

Bycie liderem wynika z odwagi do realizowania wielkich rzeczy, a nie zajmowanej pozycji czy stanowiska. Bo prawdziwy lider może zrezygnować ze wszystkiego, ale nie z odpowiedzialności. Liderzy biznesu zachęcają swoich ludzi do mówienia tego, co muszą wiedzieć, a nie tego co chcą usłyszeć. Stawanie się liderem wymaga czasu. Przywódcą stajesz się dzień po dniu, a nie w jeden dzień.
więcej

Maksimum osiągnięć – Brian Tracy 23.06.2016; 24.06.2016

Dobrze wyznaczone cele są podstawą wysokiego poczucia własnej wartości, szacunku do siebie i dumy. U każdego z nas występuje mechanizm porażki i sukcesu. Mechanizmem porażki jest strefa komfortu – naturalna tendencja do poruszania się po linii najmniejszego oporu. Mechanizm sukcesu natomiast wyznaczony jest przez cel. Kiedy sobie wyznaczysz jasny cel, wyłączysz mechanizm porażki.
więcej

LATO HR. Zarządzanie przez wartości 05.07.2016

Żadna firma nie jest instytucją charytatywną i jej głównym celem zdaje się być wypracowanie zysku i pomnażanie dobrobytu właścicieli. Jednak biznesowa praktyka dowodzi, że zysk wcale nie musi być celem nadrzędnym, aby firma budowała przewagę konkurencyjną na rynku. Pokazują to przykłady firm najbardziej dochodowych i odnoszących sukcesy na gospodarczym rynku.
więcej

VIII EEC z wielkim sukcesem – w Katowicach padł kolejny rekord!

foto
Ponad 120 debat, 700 panelistów, 8 tys. uczestników. To największe wydarzenie ekonomiczne, społeczne i gospodarcze w naszej części Europy. I jedno z największych w Europie. To co i paradoksalne i cieszy niezwykle – świetnie zorganizowane od strony logistycznej. Wszystko to dzięki świetnej organizacji śląskiej Grupy PTWP. Oraz warunków – nowatorskich obiektów w Katowicach.
więcej

Dzień drugi VIII EEC – co czeka Polskę, co czeka Unię?

foto
Drugi dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress – EEC) upłynął na dyskusjach o problemach i wyzwaniach stojących przed Unią Europejską, sesjach specjalistycznych dotyczących m.in. rynku nieruchomości komercyjnych, przestrzeni publicznej, przemysłu obronnego, podatków oraz infrastruktury. Rozpoczęła się także dwudniowa konferencja European Start-up Days.
więcej

Gospodarka przede wszystkim! – rozpoczął się VIII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

foto
Mamy ambicję budowania silnej polskiej gospodarki, która będzie tworzyła potencjał rozwoju naszej ojczyzny, ale będzie też liczącą się gospodarką na arenie międzynarodowej i światowej. To szansa, którą musimy wykorzystać. Nie brakuje nam odwagi i optymizmu – podkreśliła premier Beata Szydło w swoim wystąpieniu inaugurującym ósmą edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress – EEC) w Katowicach. Po raz kolejny, Katowice na trzy dni staną się stolicą ożywionej debaty ekspertów, przedsiębiorców, polityków, przedstawicieli świata biznesu i nauki.
więcej

IV Ogólnopolski Kongres HR -Ludzie i Strategia- Przywództwo. Liderzy i ich Zespoły. 16-17.06.2016

We współczesnych organizacjach spotyka się wielu menedżerów. Ale czy każdy menedżer to prawdziwy lider? Definicja lidera i menedżera już od dłuższego czasu jest obiektem zainteresowania wielu psychologów i trenerów biznesu. Czy menedżer zespołu, który "dowozi" wynik jest również dobrym liderem? Wydawałoby się, że tak - w rzeczywistości biznesowej nie jest to jednak regułą.
więcej

Warsztaty Employer Branding 19-20.05.2016

Employer Branding to dzisiaj jedna z najpotężniej rozwijających się subdyscyplin zarządzania. W swojej specyfice łączy wiedzę i kompetencje z kilku obszarów: HR, PR i Marketingu. Dlatego współczesny lider Employer Branding staje dziś przed ogromnym wyzwaniem. W bieżącej pracy oprócz warsztatu HR-owca i specjalisty od PR potrzebuje kompetencji przywódczych, organizacyjnych i wizjonerskich.
więcej

Relacja z V Kongresu Human Resources Spółek Giełdowych SEG

foto
19-20 kwietnia br. w Ossie odbył się V Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG, na którym dyskutowano na temat wyzwań stojących przed działami HR, zmian prawych, sposobów efektywnej motywacji pracowników, zmian demograficznych oraz innych aspektów związanych z codzienną pracą działów zarządzania zasobami ludzkimi spółek notowanych.
więcej

V Konferencja Menedżerów Sprzedaży MORFOLOGIA SPRZEDAŻY 10.05.2016

foto
Morfologia Sprzedaży to seria inspiracji związanych ze sprzedażą, komunikacją, zarządzaniem działem sprzedaży lub dotyczących strategii.
więcej

Bez energii nie ma produkcji…

foto
Zapewne dlatego właśnie MM Conferences SA, organizatorzy XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER powołali do życia kolejne wydarzenie - Forum Nowoczesnej Produkcji. Obie konferencje uzupełniają się, bo wiele obszarów jest wspólnych, a rozwiązania problemów dotyczą zarówno produkcji jak i energetyki. A czasem także produkcji samej energii.
więcej

Trudny czas dla banków, trudny dla ubezpieczycieli

foto
Spotkanie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń to wydarzenie które łączy dwie formuły - kolejną, XI edycję Banking Forum oraz VII edycję Insurance Forum. Organizatorem jest firmę MMC Polska. Wydarzenie zgromadziło dokładnie 769 uczestników, którzy byli świadkami 10 paneli dyskusyjnych, 2 debat oksfordzkich oraz 13 wystąpień indywidualnych, w których łącznie głos zabrało 98 prelegentów.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.