Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

LATO HR. Zarządzanie przez wartości 05.07.2016

Żadna firma nie jest instytucją charytatywną i jej głównym celem zdaje się być wypracowanie zysku i pomnażanie dobrobytu właścicieli. Jednak biznesowa praktyka dowodzi, że zysk wcale nie musi być celem nadrzędnym, aby firma budowała przewagę konkurencyjną na rynku. Pokazują to przykłady firm najbardziej dochodowych i odnoszących sukcesy na gospodarczym rynku.
więcej

VIII EEC z wielkim sukcesem – w Katowicach padł kolejny rekord!

foto
Ponad 120 debat, 700 panelistów, 8 tys. uczestników. To największe wydarzenie ekonomiczne, społeczne i gospodarcze w naszej części Europy. I jedno z największych w Europie. To co i paradoksalne i cieszy niezwykle – świetnie zorganizowane od strony logistycznej. Wszystko to dzięki świetnej organizacji śląskiej Grupy PTWP. Oraz warunków – nowatorskich obiektów w Katowicach.
więcej

Dzień drugi VIII EEC – co czeka Polskę, co czeka Unię?

foto
Drugi dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress – EEC) upłynął na dyskusjach o problemach i wyzwaniach stojących przed Unią Europejską, sesjach specjalistycznych dotyczących m.in. rynku nieruchomości komercyjnych, przestrzeni publicznej, przemysłu obronnego, podatków oraz infrastruktury. Rozpoczęła się także dwudniowa konferencja European Start-up Days.
więcej

Gospodarka przede wszystkim! – rozpoczął się VIII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

foto
Mamy ambicję budowania silnej polskiej gospodarki, która będzie tworzyła potencjał rozwoju naszej ojczyzny, ale będzie też liczącą się gospodarką na arenie międzynarodowej i światowej. To szansa, którą musimy wykorzystać. Nie brakuje nam odwagi i optymizmu – podkreśliła premier Beata Szydło w swoim wystąpieniu inaugurującym ósmą edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress – EEC) w Katowicach. Po raz kolejny, Katowice na trzy dni staną się stolicą ożywionej debaty ekspertów, przedsiębiorców, polityków, przedstawicieli świata biznesu i nauki.
więcej

IV Ogólnopolski Kongres HR -Ludzie i Strategia- Przywództwo. Liderzy i ich Zespoły. 16-17.06.2016

We współczesnych organizacjach spotyka się wielu menedżerów. Ale czy każdy menedżer to prawdziwy lider? Definicja lidera i menedżera już od dłuższego czasu jest obiektem zainteresowania wielu psychologów i trenerów biznesu. Czy menedżer zespołu, który "dowozi" wynik jest również dobrym liderem? Wydawałoby się, że tak - w rzeczywistości biznesowej nie jest to jednak regułą.
więcej

Warsztaty Employer Branding 19-20.05.2016

Employer Branding to dzisiaj jedna z najpotężniej rozwijających się subdyscyplin zarządzania. W swojej specyfice łączy wiedzę i kompetencje z kilku obszarów: HR, PR i Marketingu. Dlatego współczesny lider Employer Branding staje dziś przed ogromnym wyzwaniem. W bieżącej pracy oprócz warsztatu HR-owca i specjalisty od PR potrzebuje kompetencji przywódczych, organizacyjnych i wizjonerskich.
więcej

Relacja z V Kongresu Human Resources Spółek Giełdowych SEG

foto
19-20 kwietnia br. w Ossie odbył się V Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG, na którym dyskutowano na temat wyzwań stojących przed działami HR, zmian prawych, sposobów efektywnej motywacji pracowników, zmian demograficznych oraz innych aspektów związanych z codzienną pracą działów zarządzania zasobami ludzkimi spółek notowanych.
więcej

V Konferencja Menedżerów Sprzedaży MORFOLOGIA SPRZEDAŻY 10.05.2016

foto
Morfologia Sprzedaży to seria inspiracji związanych ze sprzedażą, komunikacją, zarządzaniem działem sprzedaży lub dotyczących strategii.
więcej

Bez energii nie ma produkcji…

foto
Zapewne dlatego właśnie MM Conferences SA, organizatorzy XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER powołali do życia kolejne wydarzenie - Forum Nowoczesnej Produkcji. Obie konferencje uzupełniają się, bo wiele obszarów jest wspólnych, a rozwiązania problemów dotyczą zarówno produkcji jak i energetyki. A czasem także produkcji samej energii.
więcej

Trudny czas dla banków, trudny dla ubezpieczycieli

foto
Spotkanie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń to wydarzenie które łączy dwie formuły - kolejną, XI edycję Banking Forum oraz VII edycję Insurance Forum. Organizatorem jest firmę MMC Polska. Wydarzenie zgromadziło dokładnie 769 uczestników, którzy byli świadkami 10 paneli dyskusyjnych, 2 debat oksfordzkich oraz 13 wystąpień indywidualnych, w których łącznie głos zabrało 98 prelegentów.
więcej

Szczęście na głowie

 Twoje SZCZĘŚCIE wpływa na innych!
„Szczęście na głowie – Przepis na Szczęście” to pozytywny, energetyczny Festiwal Charytatywno-Rozwojowy z duszą, który już po raz trzeci odbędzie się w Gdańsku. Program imprezy został „skrojony na miarę” i pomyślany tak, aby zaopiekować się każdą sferą ludzkiego życia, aby ułatwić znalezienie szczęścia, które każdy nosi w sobie. Festiwal połączono także z akcją charytatywną na rzecz chorego Bartusia.
więcej

V Kongres HR Spółek Giełdowych SEG 19-20.04.2016

foto
Biznesowe wymagania wobec HR, nowe wyzwania HR spółek giełdowych od 2017 roku, zmiany demograficznych a praca działów HR oraz wybrane aspekty motywacji pracowników.
więcej

Internet Tak! Ale jaki i za ile…

foto
Dziś bardzo rzadko dyskutujemy już o szybkości internetu. Ba, traktujemy go powoli jak dobro należne i powszechne. Niemal jak powietrze. Tymczasem stan obecny może okazać się przejściowym. Bo naprawdę szybki internet dla wszystkich wymaga inwestycji. I kosztuje…
więcej

Smart City Forum

Idea Smart City to nie zwykły hot-line, to potężne narzędzie zarządzania miastem i  problemami mieszkańców.
Po raz trzeci w warszawie odbyło się Smart City Forum - spotkanie miast, firm informatycznych, operatorów systemów, administracji, samorządów. Kilkaset wymieniało doświadczenia, których główną ideą jest to, by - jak mówił Mariusz Gaca, przewodniczący Rady Programowej Forum (w cywilu wiceprezes Orange Polska) - żyło nam się mądrzej i ciekawiej. Organizatorem Smart City Forum jest MM Conferences S.A.
więcej

Festiwal Inspiracji w Krakowie 12-13.03.2016

foto
Festiwal Inspiracji w Krakowie to pierwsza odsłona nowej, ogólnopolskiej inicjatywy Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Celem wydarzenia jest inspirowanie ludzi biznesu w największych miastach Polski.
więcej

Wpływ technologii na kondycję przedsiębiorstw - systemy ERP i CRM 19.01.2016

foto
ERP, to planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Składa się on z mniejszych modułów, które tworzą całość, jednak działają niezależnie. Zawierają systemy np. magazynowania, księgowości, finansów, zarządzania dostawami. CRM, czyli zarządzanie relacjami z klientem. Ułatwia on organizację zadań zespołów sprzedażowych i marketingowych. Umożliwia np. zbieranie informacji w bazie – nadawanie im statusów czy rodzaju kontaktu.
więcej

I Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu – Psychologia Osiągnięć 09.03.2016

Brian Tracy zaprasza na I Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu. Jest to wydarzenie dedykowane osobom przedsiębiorczym dbającym o swój rozwój. O swojej drodze do sukcesu opowiedzą wybitni specjaliści z różnych branży – potrafią oni nie tylko skuteczne prowadzić swoje działalności, ale również dzięki wybitnej charyzmie dzielą się sposobem na sukces z innymi.
więcej

Mistrzostwo osobiste w życiu i biznesie 29.01.2015

foto
Mistrzostwo osobiste, choć brzmi poważnie i wzniośle, tak naprawdę dotyczy naszego życia codziennego. To stawianie czoła zwykłym wyzwaniom, które dla wielu z nas mają niezwykły wymiar!
więcej

IV Konferencja Menedżerów Sprzedaży MORFOLOGIA SPRZEDAŻY 18.11.2015

foto
Morfologia Sprzedaży to seria inspiracji związanych ze sprzedażą, komunikacją, zarządzaniem działem sprzedaży lub dotyczących strategii. W latach 2012-14 wzięło w niej udział kilkuset menedżerów sprzedaży i handlowców z całej Polski.
więcej

Krakowski Festiwal Rozwoju 21.11.2015

Podstawowe składniki powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym, to postawa oraz umiejętności i znajomość odpowiednich metod.
więcej

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.