Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Ewolucja Motywacji 29.06.2015

Według statystyk, aż 92% ludzi nie realizuje celów, które założyło sobie na początku roku. Co więc wyróżnia te 8%, które osiągnęło sukces? To właśnie motywacja stanowi podstawowy czynnik wpływający na powodzenie naszych planów. Niezależnie od tego, czy poszukuje się zmian w życiu prywatnym – rzucenie palenia, utrata wagi – czy w sprawach zawodowych – utrzymanie zespołu na najwyższym poziomie zaangażowania – trzeba podjąć odpowiednie kroki w celu osiągnięcia realizacji. Człowiek ambitny chce realizować duże cele – aby je osiągnąć, musi wiedzieć jak je umiejętnie wyznaczyć, żeby już na początku nie stracić cennych pokładów energii.
więcej

HR Camp VII edycja 16-17.06.2015

Temat tegorocznego spotkania to Upgrade your HR: technologie.komunikacja.przyszłość HR. To miejsce rozmowy o przyszłości HR, nowych kompetencjach i zmianach jakie czekają ten zawód.
więcej

Inspiracje "Życia bez ograniczeń"

Fot. Milewski&Partnerzy
29 kwietnia na Stadionie INEA w Poznaniu odbyła się największa w Polsce impreza motywacyjna, na którą przybyło ponad 30 000 osób. „Życie bez ograniczeń” przygotowane Milewski&Partnerzy było energetycznym show, w którym wzięli udział jedni z największych mówców na świecie m.in. Les Brown, Nick Vujicic , Richard Tan i Patrick Liew.
więcej

Szybciej, wyżej, mocniej - warsztaty z coachingu sportowego 9-10.05.2015

Podczas warsztatu osób aktywnie uprawiające sport: zawodnicy, trenerzy, ambitni amatorzy i coachowie, będą mieli możliwość przećwiczenia technik i narzędzi wykorzystywanych w pracy z zawodnikami.
więcej

IV Konferencja Trenersko – Coachingowa PROFECTUS 30-31.05.2015

foto
Szkolenia i coaching – w poszukiwaniu granic i możliwości.
więcej

Pełna Moc Możliwości 19.06.2015

Wydarzenie zainspirowane słynnym wykładem Jacka Walkiewicza dla TEDxWSB, to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń motywacyjnych tego roku. W poprzedniej edycji uczestniczyło 1 200 osób.
więcej

Sprzedaż – najważniejsza umiejętność przyszłości. Reedycja wydarzenia 28.04.2015

W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem „Sprzedaż – najważniejsza umiejętność przyszłości” organizatorzy zdecydowali się na reedycję konferencji.
więcej

Kluczowe umiejętności efektywnej sprzedaży 15.05.2015

Po styczniowym sukcesie „Efektywnego Przywództwa” z prof. Cialdinim kolej na następne wydarzenie z cyklu „Efektywnego Biznesu”.
więcej

Kiedy ścieżki rozwoju zawodowego motywują do efektywnej pracy 22.05.2015

Jak wygląda rozwój zawodowy w administracji publicznej, kiedy ścieżki rozwoju zawodowego mają sens i czy każdy urząd wykorzystuje potencjał zatrudnionych w nim ludzi?
więcej

Dr Robert A. Rohm 28.05.2015

„SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu”. Po raz pierwszy w Polsce.
więcej

Wyróżnienie dla Jacka Babiela w konkursie „Pióro odpowiedzialności”

Fot. Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Forum Odpowiedzialnego Biznesu już po raz piąty nagrodziło teksty dziennikarzy piszących o społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju.
więcej

Anthony Robbins w Polsce

Fot. milewskipartnerzy.pl
Mentor biznesmenów, coach oraz autor międzynarodowych bestsellerów przez dwa stworzył pełne energii i zabawy seminarium, które miało skutecznie wpłynąć na rozwój osobisty uczestników, ich nastawienie do pracy i życia, a w konsekwencji pomóc odnieść sukces.
więcej

Dni Motywacji 23.03.2015; 25.03.2015; 31.03.2015

foto
Trzy dni, trzech prelegentów i niekończące się pokłady pozytywnej energii.
więcej


Master Class, czyli jak być mistrzem w swojej dziedzinie i osiągnąć sukces 16.04.2015

foto
Edukacyjne show z osobowościami biznesu, psychologii, kultury i sportu.
więcej


Warsztaty: „Jak zbudować dobry regulamin wynagradzania?” 17.04.2015

Prowadzący: Paweł Korus, partner A. Sobczyk i Współpracownicy Kancelaria Prawna.
więcej

Warsztaty: „Benefity pozapłacowe – jak uniknąć pułapek podatkowych?” 13.04.2015

Prowadząca: Dorota Walerjan, doradca podatkowy, Hogan Lovells (Warszawa) LLP.
więcej

X edycja Krakowskiego Forum Wynagrodzeń 18-20.05.2015

Ocena efektywności systemów wynagradzania to temat ważny i interesujący, ale rzadko poruszany. Dlatego organizatorzy podczas konferencji omówią rolę efektywności oraz narzędzia jej pomiaru. Dodatkowo ocenią skuteczność poszczególnych systemów wynagradzania i składników płacy.
więcej

SEKRET MISTRZA SPRZEDAŻY 21.02.2015

Autorskie seminarium szkoleniowe w całości poświęcone zagadnieniom sprzedaży.
więcej

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »


Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.