Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Smart City Forum

Idea Smart City to nie zwykły hot-line, to potężne narzędzie zarządzania miastem i  problemami mieszkańców.
Po raz trzeci w warszawie odbyło się Smart City Forum - spotkanie miast, firm informatycznych, operatorów systemów, administracji, samorządów. Kilkaset wymieniało doświadczenia, których główną ideą jest to, by - jak mówił Mariusz Gaca, przewodniczący Rady Programowej Forum (w cywilu wiceprezes Orange Polska) - żyło nam się mądrzej i ciekawiej. Organizatorem Smart City Forum jest MM Conferences S.A.
więcej

Festiwal Inspiracji w Krakowie 12-13.03.2016

foto
Festiwal Inspiracji w Krakowie to pierwsza odsłona nowej, ogólnopolskiej inicjatywy Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Celem wydarzenia jest inspirowanie ludzi biznesu w największych miastach Polski.
więcej

Wpływ technologii na kondycję przedsiębiorstw - systemy ERP i CRM 19.01.2016

foto
ERP, to planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Składa się on z mniejszych modułów, które tworzą całość, jednak działają niezależnie. Zawierają systemy np. magazynowania, księgowości, finansów, zarządzania dostawami. CRM, czyli zarządzanie relacjami z klientem. Ułatwia on organizację zadań zespołów sprzedażowych i marketingowych. Umożliwia np. zbieranie informacji w bazie – nadawanie im statusów czy rodzaju kontaktu.
więcej

I Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu – Psychologia Osiągnięć 09.03.2016

Brian Tracy zaprasza na I Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu. Jest to wydarzenie dedykowane osobom przedsiębiorczym dbającym o swój rozwój. O swojej drodze do sukcesu opowiedzą wybitni specjaliści z różnych branży – potrafią oni nie tylko skuteczne prowadzić swoje działalności, ale również dzięki wybitnej charyzmie dzielą się sposobem na sukces z innymi.
więcej

Mistrzostwo osobiste w życiu i biznesie 29.01.2015

foto
Mistrzostwo osobiste, choć brzmi poważnie i wzniośle, tak naprawdę dotyczy naszego życia codziennego. To stawianie czoła zwykłym wyzwaniom, które dla wielu z nas mają niezwykły wymiar!
więcej

IV Konferencja Menedżerów Sprzedaży MORFOLOGIA SPRZEDAŻY 18.11.2015

foto
Morfologia Sprzedaży to seria inspiracji związanych ze sprzedażą, komunikacją, zarządzaniem działem sprzedaży lub dotyczących strategii. W latach 2012-14 wzięło w niej udział kilkuset menedżerów sprzedaży i handlowców z całej Polski.
więcej

Krakowski Festiwal Rozwoju 21.11.2015

Podstawowe składniki powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym, to postawa oraz umiejętności i znajomość odpowiednich metod.
więcej

Międzynarodowy Konwent HR

15 października 2015 roku w Warszawie w hotelu Mercure Centrum odbył się Międzynarodowy Konwent HR - konferencja, która co roku przyciąga praktyków HR zainteresowanych najbardziej aktualnymi tematami związanymi z dziedziną zarządzania zasobami ludzkimi.
więcej

Relacja z konferencji „Podróż Bohatera 19.09.2015 r.

foto
„19.09.2015 to długo wyczekiwany przez wielu DZIEŃ do wyruszenia na konferencję Podróż Bohatera 2015 - tym razem była to Podróż Bohatera w Biznesie. Kiedy po raz pierwszy uczestniczyłem w tym wydarzeniu w 2012 roku w Łodzi nie przypuszczałem, że wkrótce stanę się maleńką częścią tego wydarzenia. Poprzez kilka kadrów trudno oddać atmosferę tego dnia. Emocje towarzyszące zarówno organizatorom jak i gościom, którzy przybyli na długo przed rozpoczęciem oficjalnej rejestracji uczestników były ogromne.
więcej

Sekrety skutecznych negocjacji 23.10.2015

foto
Seminarium z Rogerem Dawsonem, jednym z największych ekspertów w dziedzinie sztuki negocjacji i podejmowania decyzji na świecie.
więcej

37. PZU Maraton Warszawski

foto
Bez wątpienia - to będzie największe i najważniejsze wydarzenie biegowe roku.
więcej

Mentoring Theater – Sztuka Właściwych Decyzji 22.10.2015

foto
Wejdź do krainy Mentoring Theater! Pierwsza inscenizacja z tej kategorii to „Sztuka Właściwych Decyzji”, która zwraca uwagę ważnym przesłaniem: każdy z nas, nieważne kim się stał i za kogo się uważa, jest decydentem, wyborcą oraz prezydentem swojego życia…
więcej

Otwórz przestrzeń na problem 10-13.09.2015

foto
Firmę czeka poważna zmiana. Do przedyskutowania jest złożony problem i nie ma jednego dobrego rozwiązania. Potrzeba zaangażować wszystkich pracowników jeśli projekt ma się udać. Tylko jak zaangażować ponad 300 osób we wspólną dyskusję?
więcej

Zasady sukcesu 18.09.2015

foto
SEMINARIUM MOTYWACYJNE
więcej

5 Forum Employer Branding 21.10.2015

foto
Komunikacja wewnętrzna a budowanie marki pracodawcy.
więcej

Warsztat mistrzowski dla skutecznych Szefów Sprzedaży 24.09.2015

foto
Warsztat mistrzowski to całodzienne spotkanie szefów sprzedaży z ekspertami w celu wypracowania efektywnych biznesowo modeli zarządzania zespołami sprzedażowymi. To również doskonała okazja na zbudowanie swego wizerunku jako skutecznego szefa sprzedaży. Warsztat już po raz kolejny zrzesza środowisko kierowników i dyrektorów sprzedaży na terenie całego kraju.
więcej

HR FACTOR - MAKE A BETTER HR 23.09.2015

Wyjdź poza merytoryczne standardy i zobacz HR-owe „out of the box"
więcej

Wakacyjne spotkanie branży HR - V Konferencja Lato HR 02.07.2015

Inwenta już po raz piąty zaprasza na autorską Konferencję Lato HR.
więcej

III Ogólnopolski Kongres HR - Ludzie i Strategia 29-30.09.2015

Jak podnieść zapał i energię w firmie? Jak przekuć ją na sukces w biznesie? Jak sprawić, by pracownicy stali się fanami firmy?
więcej

Leaders who ROCK!

foto
Zapraszamy na trzy wyjątkowe wydarzenia związane z konferencją na temat przywództwa "Leaders who Rock" prowadzoną przez Peter’a Cook’a, autora 8 książek na temat przywództwa, znanego i cenionego na świecie wykładowcę, którego działania wspiera Sir Richard Branson (Virgin.com).
więcej

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.