Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Międzynarodowy Konwent HR

15 października 2015 roku w Warszawie w hotelu Mercure Centrum odbył się Międzynarodowy Konwent HR - konferencja, która co roku przyciąga praktyków HR zainteresowanych najbardziej aktualnymi tematami związanymi z dziedziną zarządzania zasobami ludzkimi.
więcej

Relacja z konferencji „Podróż Bohatera 19.09.2015 r.

foto
„19.09.2015 to długo wyczekiwany przez wielu DZIEŃ do wyruszenia na konferencję Podróż Bohatera 2015 - tym razem była to Podróż Bohatera w Biznesie. Kiedy po raz pierwszy uczestniczyłem w tym wydarzeniu w 2012 roku w Łodzi nie przypuszczałem, że wkrótce stanę się maleńką częścią tego wydarzenia. Poprzez kilka kadrów trudno oddać atmosferę tego dnia. Emocje towarzyszące zarówno organizatorom jak i gościom, którzy przybyli na długo przed rozpoczęciem oficjalnej rejestracji uczestników były ogromne.
więcej

Sekrety skutecznych negocjacji 23.10.2015

foto
Seminarium z Rogerem Dawsonem, jednym z największych ekspertów w dziedzinie sztuki negocjacji i podejmowania decyzji na świecie.
więcej

37. PZU Maraton Warszawski

foto
Bez wątpienia - to będzie największe i najważniejsze wydarzenie biegowe roku.
więcej

Mentoring Theater – Sztuka Właściwych Decyzji 22.10.2015

foto
Wejdź do krainy Mentoring Theater! Pierwsza inscenizacja z tej kategorii to „Sztuka Właściwych Decyzji”, która zwraca uwagę ważnym przesłaniem: każdy z nas, nieważne kim się stał i za kogo się uważa, jest decydentem, wyborcą oraz prezydentem swojego życia…
więcej

Otwórz przestrzeń na problem 10-13.09.2015

foto
Firmę czeka poważna zmiana. Do przedyskutowania jest złożony problem i nie ma jednego dobrego rozwiązania. Potrzeba zaangażować wszystkich pracowników jeśli projekt ma się udać. Tylko jak zaangażować ponad 300 osób we wspólną dyskusję?
więcej

Zasady sukcesu 18.09.2015

foto
SEMINARIUM MOTYWACYJNE
więcej

5 Forum Employer Branding 21.10.2015

foto
Komunikacja wewnętrzna a budowanie marki pracodawcy.
więcej

Warsztat mistrzowski dla skutecznych Szefów Sprzedaży 24.09.2015

foto
Warsztat mistrzowski to całodzienne spotkanie szefów sprzedaży z ekspertami w celu wypracowania efektywnych biznesowo modeli zarządzania zespołami sprzedażowymi. To również doskonała okazja na zbudowanie swego wizerunku jako skutecznego szefa sprzedaży. Warsztat już po raz kolejny zrzesza środowisko kierowników i dyrektorów sprzedaży na terenie całego kraju.
więcej

HR FACTOR - MAKE A BETTER HR 23.09.2015

Wyjdź poza merytoryczne standardy i zobacz HR-owe „out of the box"
więcej

Wakacyjne spotkanie branży HR - V Konferencja Lato HR 02.07.2015

Inwenta już po raz piąty zaprasza na autorską Konferencję Lato HR.
więcej

III Ogólnopolski Kongres HR - Ludzie i Strategia 29-30.09.2015

Jak podnieść zapał i energię w firmie? Jak przekuć ją na sukces w biznesie? Jak sprawić, by pracownicy stali się fanami firmy?
więcej

Leaders who ROCK!

foto
Zapraszamy na trzy wyjątkowe wydarzenia związane z konferencją na temat przywództwa "Leaders who Rock" prowadzoną przez Peter’a Cook’a, autora 8 książek na temat przywództwa, znanego i cenionego na świecie wykładowcę, którego działania wspiera Sir Richard Branson (Virgin.com).
więcej

Ogólnopolski Konwent HR 18.06.2015

Już 18 czerwca w Hotelu Mercure Warszawa Centrum odbędzie się Ogólnopolski Konwent HR organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Podczas wydarzenia skierowanego do Dyrektorów Personalnych, Menedżerów oraz Specjalistów zajmujących się na co dzień zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim, najlepsze praktyki HRM przedstawią m.in. prelegenci z firm Cemex, Carrefour Polska, Link4, PKP S.A., czy PwC.
więcej

Ewolucja Motywacji 29.06.2015

Według statystyk, aż 92% ludzi nie realizuje celów, które założyło sobie na początku roku. Co więc wyróżnia te 8%, które osiągnęło sukces? To właśnie motywacja stanowi podstawowy czynnik wpływający na powodzenie naszych planów. Niezależnie od tego, czy poszukuje się zmian w życiu prywatnym – rzucenie palenia, utrata wagi – czy w sprawach zawodowych – utrzymanie zespołu na najwyższym poziomie zaangażowania – trzeba podjąć odpowiednie kroki w celu osiągnięcia realizacji. Człowiek ambitny chce realizować duże cele – aby je osiągnąć, musi wiedzieć jak je umiejętnie wyznaczyć, żeby już na początku nie stracić cennych pokładów energii.
więcej

HR Camp VII edycja 16-17.06.2015

Temat tegorocznego spotkania to Upgrade your HR: technologie.komunikacja.przyszłość HR. To miejsce rozmowy o przyszłości HR, nowych kompetencjach i zmianach jakie czekają ten zawód.
więcej

Inspiracje "Życia bez ograniczeń"

Fot. Milewski&Partnerzy
29 kwietnia na Stadionie INEA w Poznaniu odbyła się największa w Polsce impreza motywacyjna, na którą przybyło ponad 30 000 osób. „Życie bez ograniczeń” przygotowane Milewski&Partnerzy było energetycznym show, w którym wzięli udział jedni z największych mówców na świecie m.in. Les Brown, Nick Vujicic , Richard Tan i Patrick Liew.
więcej

Szybciej, wyżej, mocniej - warsztaty z coachingu sportowego 9-10.05.2015

Podczas warsztatu osób aktywnie uprawiające sport: zawodnicy, trenerzy, ambitni amatorzy i coachowie, będą mieli możliwość przećwiczenia technik i narzędzi wykorzystywanych w pracy z zawodnikami.
więcej

IV Konferencja Trenersko – Coachingowa PROFECTUS 30-31.05.2015

foto
Szkolenia i coaching – w poszukiwaniu granic i możliwości.
więcej

Pełna Moc Możliwości 19.06.2015

Wydarzenie zainspirowane słynnym wykładem Jacka Walkiewicza dla TEDxWSB, to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń motywacyjnych tego roku. W poprzedniej edycji uczestniczyło 1 200 osób.
więcej

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.