Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Sprzedaż – najważniejsza umiejętność przyszłości. Reedycja wydarzenia 28.04.2015

W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem „Sprzedaż – najważniejsza umiejętność przyszłości” organizatorzy zdecydowali się na reedycję konferencji.
więcej

Kluczowe umiejętności efektywnej sprzedaży 15.05.2015

Po styczniowym sukcesie „Efektywnego Przywództwa” z prof. Cialdinim kolej na następne wydarzenie z cyklu „Efektywnego Biznesu”.
więcej

Kiedy ścieżki rozwoju zawodowego motywują do efektywnej pracy 22.05.2015

Jak wygląda rozwój zawodowy w administracji publicznej, kiedy ścieżki rozwoju zawodowego mają sens i czy każdy urząd wykorzystuje potencjał zatrudnionych w nim ludzi?
więcej

Dr Robert A. Rohm 28.05.2015

„SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu”. Po raz pierwszy w Polsce.
więcej

Wyróżnienie dla Jacka Babiela w konkursie „Pióro odpowiedzialności”

Fot. Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Forum Odpowiedzialnego Biznesu już po raz piąty nagrodziło teksty dziennikarzy piszących o społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju.
więcej

Anthony Robbins w Polsce

Fot. milewskipartnerzy.pl
Mentor biznesmenów, coach oraz autor międzynarodowych bestsellerów przez dwa stworzył pełne energii i zabawy seminarium, które miało skutecznie wpłynąć na rozwój osobisty uczestników, ich nastawienie do pracy i życia, a w konsekwencji pomóc odnieść sukces.
więcej

Dni Motywacji 23.03.2015; 25.03.2015; 31.03.2015

foto
Trzy dni, trzech prelegentów i niekończące się pokłady pozytywnej energii.
więcej


Master Class, czyli jak być mistrzem w swojej dziedzinie i osiągnąć sukces 16.04.2015

foto
Edukacyjne show z osobowościami biznesu, psychologii, kultury i sportu.
więcej


Warsztaty: „Jak zbudować dobry regulamin wynagradzania?” 17.04.2015

Prowadzący: Paweł Korus, partner A. Sobczyk i Współpracownicy Kancelaria Prawna.
więcej

Warsztaty: „Benefity pozapłacowe – jak uniknąć pułapek podatkowych?” 13.04.2015

Prowadząca: Dorota Walerjan, doradca podatkowy, Hogan Lovells (Warszawa) LLP.
więcej

X edycja Krakowskiego Forum Wynagrodzeń 18-20.05.2015

Ocena efektywności systemów wynagradzania to temat ważny i interesujący, ale rzadko poruszany. Dlatego organizatorzy podczas konferencji omówią rolę efektywności oraz narzędzia jej pomiaru. Dodatkowo ocenią skuteczność poszczególnych systemów wynagradzania i składników płacy.
więcej

SEKRET MISTRZA SPRZEDAŻY 21.02.2015

Autorskie seminarium szkoleniowe w całości poświęcone zagadnieniom sprzedaży.
więcej

Efektywne przywództwo

dr Robert Cialdini podczas konferencji
Jakie cechy powinien mieć prawdziwy przywódca? Jak i dlaczego powinien budować swój autorytet? Jaki wpływ na pracowników, zespół, organizację ma osoba, która jest odpowiedzialna za wszystko? Na te oraz wiele innych pytań można było poznać odpowiedzi na tegorocznej konferencji „Efektywne przywództwo”.
więcej

Konferencja KNOWLEDGE MANAGEMENT 08.01.2015

Organizator Konferencji KNOWLEDGE MANAGEMENT
Umiejętne wykorzystanie wiedzy kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa.
więcej

Konferencja EFEKTYWNE PRZYWÓDZTWO 30.01.2015

Na scenie między innymi Robert Cialdini, Gen. Roman Polko, Rafał Brzoska i Lech Kaniuka.
więcej

Kongres Edukacji Pozaformalnej 25-26.11.2014

foto
Kongres jest odpowiedzią na wyzwania, jakie stawia gwałtownie zmieniający się współczesny rynek pracy. Przy dynamice zmian, jakie obserwujemy konieczne staje się uczenie się przez całe życie (Lifelong Learning - LLL).
więcej

CAREER EXPO targi pracy 19.11.14 r.

foto
Podczas wydarzenia ponad 100 firm będzie rekrutować pracowników.
więcej

Relacja z konferencji Wyzwania HR Poznań - 20.11.2014

foto
Kompetencje człowieka – orkiestry, czyli strategiczny HR. Dzień z życia HR-owca to czas pełen wyzwań. By im sprostać, zadowolić pracowników i firmę oraz pozostać na bieżąco z branżowymi nowościami, niejednokrotnie trzeba wykazać się multitaskingiem na najwyższym poziomie. Choćby dotarcie do optymalnego kandydata to zwykle poszukiwanie złotego środka pomiędzy sprofilowanym pod niego przekazem, a profesjonalną, biznesową komunikacją firmy. Z jednej strony bowiem HR-owiec powinien być głosem pracowników w dyskusji z zarządem. Z drugiej – musi umieć wdrożyć w procesy HR strategię spójną z marką, przygotowaną we współpracy z top managementem. Jak tego dokonać? O gotowych rozwiązaniach, miernikach i branżowych eksperymentach odpowiadali eksperci i praktycy. W środę, 20 listopada, odbyła się organizowana po raz piąty w Poznaniu konferencja Wyzwania HR.
więcej

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.