Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Ogólnopolski Konwent HR 18.06.2015

Już 18 czerwca w Hotelu Mercure Warszawa Centrum odbędzie się Ogólnopolski Konwent HR organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Podczas wydarzenia skierowanego do Dyrektorów Personalnych, Menedżerów oraz Specjalistów zajmujących się na co dzień zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim, najlepsze praktyki HRM przedstawią m.in. prelegenci z firm Cemex, Carrefour Polska, Link4, PKP S.A., czy PwC.
więcej

Ewolucja Motywacji 29.06.2015

Według statystyk, aż 92% ludzi nie realizuje celów, które założyło sobie na początku roku. Co więc wyróżnia te 8%, które osiągnęło sukces? To właśnie motywacja stanowi podstawowy czynnik wpływający na powodzenie naszych planów. Niezależnie od tego, czy poszukuje się zmian w życiu prywatnym – rzucenie palenia, utrata wagi – czy w sprawach zawodowych – utrzymanie zespołu na najwyższym poziomie zaangażowania – trzeba podjąć odpowiednie kroki w celu osiągnięcia realizacji. Człowiek ambitny chce realizować duże cele – aby je osiągnąć, musi wiedzieć jak je umiejętnie wyznaczyć, żeby już na początku nie stracić cennych pokładów energii.
więcej

HR Camp VII edycja 16-17.06.2015

Temat tegorocznego spotkania to Upgrade your HR: technologie.komunikacja.przyszłość HR. To miejsce rozmowy o przyszłości HR, nowych kompetencjach i zmianach jakie czekają ten zawód.
więcej

Inspiracje "Życia bez ograniczeń"

Fot. Milewski&Partnerzy
29 kwietnia na Stadionie INEA w Poznaniu odbyła się największa w Polsce impreza motywacyjna, na którą przybyło ponad 30 000 osób. „Życie bez ograniczeń” przygotowane Milewski&Partnerzy było energetycznym show, w którym wzięli udział jedni z największych mówców na świecie m.in. Les Brown, Nick Vujicic , Richard Tan i Patrick Liew.
więcej

Szybciej, wyżej, mocniej - warsztaty z coachingu sportowego 9-10.05.2015

Podczas warsztatu osób aktywnie uprawiające sport: zawodnicy, trenerzy, ambitni amatorzy i coachowie, będą mieli możliwość przećwiczenia technik i narzędzi wykorzystywanych w pracy z zawodnikami.
więcej

IV Konferencja Trenersko – Coachingowa PROFECTUS 30-31.05.2015

foto
Szkolenia i coaching – w poszukiwaniu granic i możliwości.
więcej

Pełna Moc Możliwości 19.06.2015

Wydarzenie zainspirowane słynnym wykładem Jacka Walkiewicza dla TEDxWSB, to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń motywacyjnych tego roku. W poprzedniej edycji uczestniczyło 1 200 osób.
więcej

Sprzedaż – najważniejsza umiejętność przyszłości. Reedycja wydarzenia 28.04.2015

W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem „Sprzedaż – najważniejsza umiejętność przyszłości” organizatorzy zdecydowali się na reedycję konferencji.
więcej

Kluczowe umiejętności efektywnej sprzedaży 15.05.2015

Po styczniowym sukcesie „Efektywnego Przywództwa” z prof. Cialdinim kolej na następne wydarzenie z cyklu „Efektywnego Biznesu”.
więcej

Kiedy ścieżki rozwoju zawodowego motywują do efektywnej pracy 22.05.2015

Jak wygląda rozwój zawodowy w administracji publicznej, kiedy ścieżki rozwoju zawodowego mają sens i czy każdy urząd wykorzystuje potencjał zatrudnionych w nim ludzi?
więcej

Dr Robert A. Rohm 28.05.2015

„SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu”. Po raz pierwszy w Polsce.
więcej

Wyróżnienie dla Jacka Babiela w konkursie „Pióro odpowiedzialności”

Fot. Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Forum Odpowiedzialnego Biznesu już po raz piąty nagrodziło teksty dziennikarzy piszących o społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju.
więcej

Anthony Robbins w Polsce

Fot. milewskipartnerzy.pl
Mentor biznesmenów, coach oraz autor międzynarodowych bestsellerów przez dwa stworzył pełne energii i zabawy seminarium, które miało skutecznie wpłynąć na rozwój osobisty uczestników, ich nastawienie do pracy i życia, a w konsekwencji pomóc odnieść sukces.
więcej

Dni Motywacji 23.03.2015; 25.03.2015; 31.03.2015

foto
Trzy dni, trzech prelegentów i niekończące się pokłady pozytywnej energii.
więcej


Master Class, czyli jak być mistrzem w swojej dziedzinie i osiągnąć sukces 16.04.2015

foto
Edukacyjne show z osobowościami biznesu, psychologii, kultury i sportu.
więcej


Warsztaty: „Jak zbudować dobry regulamin wynagradzania?” 17.04.2015

Prowadzący: Paweł Korus, partner A. Sobczyk i Współpracownicy Kancelaria Prawna.
więcej

Warsztaty: „Benefity pozapłacowe – jak uniknąć pułapek podatkowych?” 13.04.2015

Prowadząca: Dorota Walerjan, doradca podatkowy, Hogan Lovells (Warszawa) LLP.
więcej

X edycja Krakowskiego Forum Wynagrodzeń 18-20.05.2015

Ocena efektywności systemów wynagradzania to temat ważny i interesujący, ale rzadko poruszany. Dlatego organizatorzy podczas konferencji omówią rolę efektywności oraz narzędzia jej pomiaru. Dodatkowo ocenią skuteczność poszczególnych systemów wynagradzania i składników płacy.
więcej

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.