Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Kameralne warsztaty z Piotrem Tymochowiczem grudzień 2013

W formule otwartej, zamkniętej i indywidualnej.
więcej


Forum Employer Branding

Odpowiedzialność pracodawcy – odpowiedzialność pracownika a budowanie wizerunku pracodawcy
więcej

Strategia sprzedaży 2014 r.

Neil Rackham – guru i praktyk – ujawnia, jak prowadzić sprzedaż, która przynosi doskonałe efekty.
więcej

HR Lunch Meeting 17.10.2013

Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner?
więcej


Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

Podczas kongresu eksperci poruszą tematy związane z praktyką stosowania prawa pracy, m.in: jak bezpiecznie rozwiązywać umowy o pracę, jak optymalizować czas pracy, jak uniknąć przykrych konsekwencji kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, jakie są rodzaje umów o pracę, jakie są zasady ich zawierania oraz jakie są konsekwencje prawne „ryzykownych” zapisów – czyli co w treści umowy warto zapisać, a czego lepiej unikać.
więcej

Przywództwo Wyższego Stopnia – Przeważ szalę zwycięstwa

Podczas II edycji seminarium 4 ekspertów - mówców podzieli się wiedzą, jak zarządzać firmą w trudnych czasach, i przedstawią rożne podejścia do szeroko pojętego przywództwa.
więcej

Modern Employer

Gościem specjalnym będzie światowej sławy ekspert – profesor Robert Cialdini, który na co dzień doradza największym globalnym graczom, Cialdini przedstawi najnowsze trendy w motywacji pracowników, opowie o budowaniu autorytetu wewnątrz organizacji i odniesie się do koncepcji etyki w biznesie.
więcej

Rozwiązania HR

Podczas rozwiązań HR uczestnicy będą mogli wziąć udział w dynamicznych prezentacjach pecha-kucha, inspirujących HR talksach oraz tradycyjnych prezentacjach poświęconych najciekawszym HR-owym case studies
więcej

Międzynarodowy Konwent HR 10.10.2013

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane zagadnienia związane z kształtowaniem zaangażowania pracowników, nowoczesnymi narzędziami HR i rolą działów HR w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy na rynku pracy.
więcej

III edycja Konwent Prawa Pracy 09.10.2013

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z nowymi regulacjami w prawie pracy oraz wskazanie możliwych dróg rozwiązania problemów wynikających ze stosowania nowych przepisów.
więcej

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy 15-16.10.2013

Tegoroczny Kongres ma formułę wykładów oraz spotkań przy stolikach eksperckich, dzięki czemu uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań oraz rozwiązywania problemów w grupach tematycznych.
więcej


Perspektywy HR 2014 listopad 2013

Kandydaci | Pracownicy | Narzędzia | Komunikacja | Wizerunek
więcej

Przywództwo Wyższego Stopnia - Przeważ szalę zwycięstwa!

Podczas II edycji seminarium 4 ekspertów-mówców podzieli się wiedzą, jak zarządzać firmą w trudnych czasach i przedstawią różne podejścia na temat szeroko pojętego przywództwa.
więcej

Modern Employer

Gościem specjalnym będzie światowej sławy ekspert - profesor ROBERT CIALDINI, który na co dzień doradza największym globalnym graczom.
więcej

HR na Śniadanie: Jak zmierzyć kapitał ludzki w firmie?

Cykl „HR na Śniadanie” to biznesowo-towarzyskie spotkania aktywizujące wymianę doświadczeń i sprzyjające refleksji nad kondycją polskiego HR. Inicjatywa łączy praktyczną wiedzę ekspertów-moderatorów z możliwością dyskusji w hr-owym środowisku.
więcej

Akademia HRnews

Projekt szkoleniowo-doradczy dedykowany specjalistom i menedżerom HR.
więcej

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »


Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.