Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Warsztaty: „Benefity pozapłacowe – jak uniknąć pułapek podatkowych?” 13.04.2015

Prowadząca: Dorota Walerjan, doradca podatkowy, Hogan Lovells (Warszawa) LLP.
więcej

X edycja Krakowskiego Forum Wynagrodzeń 18-20.05.2015

Ocena efektywności systemów wynagradzania to temat ważny i interesujący, ale rzadko poruszany. Dlatego organizatorzy podczas konferencji omówią rolę efektywności oraz narzędzia jej pomiaru. Dodatkowo ocenią skuteczność poszczególnych systemów wynagradzania i składników płacy.
więcej

SEKRET MISTRZA SPRZEDAŻY 21.02.2015

Autorskie seminarium szkoleniowe w całości poświęcone zagadnieniom sprzedaży.
więcej

Efektywne przywództwo

dr Robert Cialdini podczas konferencji
Jakie cechy powinien mieć prawdziwy przywódca? Jak i dlaczego powinien budować swój autorytet? Jaki wpływ na pracowników, zespół, organizację ma osoba, która jest odpowiedzialna za wszystko? Na te oraz wiele innych pytań można było poznać odpowiedzi na tegorocznej konferencji „Efektywne przywództwo”.
więcej

Konferencja KNOWLEDGE MANAGEMENT 08.01.2015

Organizator Konferencji KNOWLEDGE MANAGEMENT
Umiejętne wykorzystanie wiedzy kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa.
więcej

Konferencja EFEKTYWNE PRZYWÓDZTWO 30.01.2015

Na scenie między innymi Robert Cialdini, Gen. Roman Polko, Rafał Brzoska i Lech Kaniuka.
więcej

Kongres Edukacji Pozaformalnej 25-26.11.2014

foto
Kongres jest odpowiedzią na wyzwania, jakie stawia gwałtownie zmieniający się współczesny rynek pracy. Przy dynamice zmian, jakie obserwujemy konieczne staje się uczenie się przez całe życie (Lifelong Learning - LLL).
więcej

CAREER EXPO targi pracy 19.11.14 r.

foto
Podczas wydarzenia ponad 100 firm będzie rekrutować pracowników.
więcej

Relacja z konferencji Wyzwania HR Poznań - 20.11.2014

foto
Kompetencje człowieka – orkiestry, czyli strategiczny HR. Dzień z życia HR-owca to czas pełen wyzwań. By im sprostać, zadowolić pracowników i firmę oraz pozostać na bieżąco z branżowymi nowościami, niejednokrotnie trzeba wykazać się multitaskingiem na najwyższym poziomie. Choćby dotarcie do optymalnego kandydata to zwykle poszukiwanie złotego środka pomiędzy sprofilowanym pod niego przekazem, a profesjonalną, biznesową komunikacją firmy. Z jednej strony bowiem HR-owiec powinien być głosem pracowników w dyskusji z zarządem. Z drugiej – musi umieć wdrożyć w procesy HR strategię spójną z marką, przygotowaną we współpracy z top managementem. Jak tego dokonać? O gotowych rozwiązaniach, miernikach i branżowych eksperymentach odpowiadali eksperci i praktycy. W środę, 20 listopada, odbyła się organizowana po raz piąty w Poznaniu konferencja Wyzwania HR.
więcej

Pracownik IT to nie E.T.! - relacja z wydarzenia.

foto
Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one! Taki tytuł nosił panel dyskusyjny poświęcony trudnemu zagadnieniu rekrutowania i motywowania pracowników do działów IT. Dla wielu HR-owców jest to spore wyzwanie zwłaszcza, gdy muszą konkurować ze sobą na bardzo wąskim i dość specyficznym rynku. We Wrocławiu, gdzie odbywała się 25. konferencja z cyklu Wyzwania HR ten temat był naprawdę gorący i budził wiele emocji wśród uczestników.
więcej


XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo 5-7.11.2014 r.

Kongres Kadry & Expo to wydarzenie, na którym spotkają się przedstawiciele działów personalnych i rozwoju największych polskich firm.
więcej


Konferencja „Po pierwsze sprzedaż, Po drugie sprzedaż, Po trzecie SPRZEDAŻ” 7.10.2014

Największe wydarzenie poświęcone najnowszym trendom w sprzedaży. Brian Tracy i inni najlepsi specjaliści w dziedzinie pozyskiwania i utrzymania klientów poruszą tematy dotyczące najnowszych strategii sprzedaży, które są odpowiedzią na wciąż zmieniające się warunki na rynku.
więcej

Wielki Sukces Niewielkim Kosztem 3.10.2014 r.

Spotkanie z profesorem Robertem Cialdinim, światowej sławy naukowcem oraz najlepiej rozpoznawanym psychologiem społecznym w dziedzinie wywierania wpływu i perswazji.
więcej

Letnie warsztaty w Akademii HRnews

Skuteczna rekrutacja, odpowiednie motywowanie pracowników oraz dbanie o ich właściwy rozwój to istotne elementy zarządzania zasobami ludzkimi.
więcej

IV Konferencja Lato HR

Organizatorzy stawiają na: HR przyszłości – trendy demograficzne a zapewnienie zasobów ludzkich.
więcej

1500 pracowników warszawskich firm pobiegnie w najbliższą sobotę w Biegu Firmowym.

foto
7 czerwca w sobotę odbędzie się II edycja Biegu Firmowego w Warszawie. Setki zawodników reprezentujących swoje firmy wystartują w sztafecie charytatywnej na rzecz Natalki Kobieskiej – 4 latki cierpiącej na rzadki zespół wad genetycznych.
więcej

Jak zdobyć pracę na Career Expo

Career EXPO 5 kwietnia 2014 r.
Targi pracy to świetne miejsce aby zostawić swoją aplikację i zrobić ważny krok w karierze, zmieniając pracę na lepszą. Wskazujemy kilka ważnych tematów do przemyślenia przed udziałem w wydarzeniu, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 5 kwietnia.
więcej


« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.