Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Przywództwo Wyższego Stopnia - Przeważ szalę zwycięstwa!

Podczas II edycji seminarium 4 ekspertów-mówców podzieli się wiedzą, jak zarządzać firmą w trudnych czasach i przedstawią różne podejścia na temat szeroko pojętego przywództwa.
więcej

Modern Employer

Gościem specjalnym będzie światowej sławy ekspert - profesor ROBERT CIALDINI, który na co dzień doradza największym globalnym graczom.
więcej

HR na Śniadanie: Jak zmierzyć kapitał ludzki w firmie?

Cykl „HR na Śniadanie” to biznesowo-towarzyskie spotkania aktywizujące wymianę doświadczeń i sprzyjające refleksji nad kondycją polskiego HR. Inicjatywa łączy praktyczną wiedzę ekspertów-moderatorów z możliwością dyskusji w hr-owym środowisku.
więcej

Akademia HRnews

Projekt szkoleniowo-doradczy dedykowany specjalistom i menedżerom HR.
więcej

Rozwiązania HR

Konferencja skierowana do działów HR: dyrektorów, menedżerów i specjalistów oraz ekspertów merytorycznych zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi.
więcej

III Konwent Prawa Pracy

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z nowymi regulacjami w prawie pracy oraz wskazanie możliwych dróg rozwiązania problemów wynikających ze stosowania nowych przepisów.
więcej

Strategia sprzedaży 2014

Neil Rackham - guru i praktyk ujawnia z pierwszej ręki, jak prowadzić sprzedaż, która przynosi doskonałe efekty!
więcej

Międzynarodowy Konwent HR

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane zagadnienia związane z kształtowaniem zaangażowania pracowników, nowoczesnymi narzędziami HR, jak i rolą działów HR w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy na rynku pracy.
więcej

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

UWAGA! HRowcy i menedżerowie!
więcej

Innowacyjny HR – HR Lunch Meeting

Warto dyskutować. Zwłaszcza kiedy naszymi rozmówcami są świetni fachowcy w branży HR.
więcej

Kongres Mentoring i Coaching

Na Kongres składać się będą 3 dni konferencyjno-warsztatowe.
więcej

XXIII Forum Ekonomiczne

„Perspektywy nowego ładu” – pod takim hasłem odbędzie się XXIII Forum Ekonomiczne.
więcej

Festiwal Inspiracji 2013

Głównym celem Festiwalu jest podniesienie poziomu świadomości społecznej na temat umiejętności komunikacji biznesowej z naciskiem na jakość przemówień publicznych.
więcej

Seminarium dla przywódców

Celem seminarium jest zaprezentowanie fundamentalnych i często zapomnianych zasad, jakimi musi się kierować świadomy i skuteczny przywódca.
więcej

V Konferencja Naukowa Zarządzanie zasobami ludzkimi w teorii i praktyce

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu już po raz piąty organizuje Konferencję Naukową pt. Zarządzanie zasobami ludzkimi w teorii i praktyce.
więcej

Festiwal Inspiracji 22-24.08.2013

Głównym celem Festiwalu jest podniesienie poziomu świadomości społecznej na temat umiejętności komunikacji biznesowej z naciskiem na jakość przemówień publicznych.
więcej

Social Media Day Poland 25.06.2013

Wyzwania social media a korporacja.
więcej

Innowacyjny HR – HR Lunch Meeting

Warto dyskutować. Zwłaszcza, kiedy naszymi rozmówcami są świetni fachowcy w branży HR.
więcej

Digitalizacja w HR - HR Lunch Meeting 20.06.2013

Tematem HR lunch meetingu, będzie automatyzowanie procesów HR-owych. Spotkanie poprowadzi Anna Gruszka, HR Generalist Philips Poland.
więcej

Kongres HR. Ludzie i Strategia 05.06.2013

Najlepsze rozwiązania dla pracy działów HR
więcej

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.