Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Bieg firmowy

II edycja Biegu Firmowego
Ruszyły zapisy na II edycję Biegu Firmowego – charytatywnej sztafety dla firm
więcej

Integracja ze szczyptą soli

Kopalnia Soli „Wieliczka” to świetne miejsce na wyjątkową zabawę i firmową integrację.
X.Y. często (zbyt często) mówi: - Nie chcę. Nie mogę. Nie lubię. Tego nie znam, tamta mnie irytuje. Jak niby mam pracować z takimi ludźmi? Cóż za brak kompetencji! Na domiar te ciągłe spóźnienia. Czy ktoś wreszcie napisze sprawozdanie? Stres popijam kawą. Nie mam ani czasu ani ochoty.
więcej

Brian Tracy po raz kolejny w Polsce 02.04.2014 r.

„Konflikt idei – rozwiąż dylematy i obierz właściwy kierunek” - III edycja konferencji poświęcona przywództwu.
więcej


Kameralne warsztaty z Piotrem Tymochowiczem grudzień 2013

W formule otwartej, zamkniętej i indywidualnej.
więcej


Forum Employer Branding

Odpowiedzialność pracodawcy – odpowiedzialność pracownika a budowanie wizerunku pracodawcy
więcej

Strategia sprzedaży 2014 r.

Neil Rackham – guru i praktyk – ujawnia, jak prowadzić sprzedaż, która przynosi doskonałe efekty.
więcej

HR Lunch Meeting 17.10.2013

Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner?
więcej


Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

Podczas kongresu eksperci poruszą tematy związane z praktyką stosowania prawa pracy, m.in: jak bezpiecznie rozwiązywać umowy o pracę, jak optymalizować czas pracy, jak uniknąć przykrych konsekwencji kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, jakie są rodzaje umów o pracę, jakie są zasady ich zawierania oraz jakie są konsekwencje prawne „ryzykownych” zapisów – czyli co w treści umowy warto zapisać, a czego lepiej unikać.
więcej

Przywództwo Wyższego Stopnia – Przeważ szalę zwycięstwa

Podczas II edycji seminarium 4 ekspertów - mówców podzieli się wiedzą, jak zarządzać firmą w trudnych czasach, i przedstawią rożne podejścia do szeroko pojętego przywództwa.
więcej

Modern Employer

Gościem specjalnym będzie światowej sławy ekspert – profesor Robert Cialdini, który na co dzień doradza największym globalnym graczom, Cialdini przedstawi najnowsze trendy w motywacji pracowników, opowie o budowaniu autorytetu wewnątrz organizacji i odniesie się do koncepcji etyki w biznesie.
więcej

Rozwiązania HR

Podczas rozwiązań HR uczestnicy będą mogli wziąć udział w dynamicznych prezentacjach pecha-kucha, inspirujących HR talksach oraz tradycyjnych prezentacjach poświęconych najciekawszym HR-owym case studies
więcej

III edycja Konwent Prawa Pracy 09.10.2013

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z nowymi regulacjami w prawie pracy oraz wskazanie możliwych dróg rozwiązania problemów wynikających ze stosowania nowych przepisów.
więcej

Międzynarodowy Konwent HR 10.10.2013

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane zagadnienia związane z kształtowaniem zaangażowania pracowników, nowoczesnymi narzędziami HR i rolą działów HR w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy na rynku pracy.
więcej

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy 15-16.10.2013

Tegoroczny Kongres ma formułę wykładów oraz spotkań przy stolikach eksperckich, dzięki czemu uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań oraz rozwiązywania problemów w grupach tematycznych.
więcej


Perspektywy HR 2014 listopad 2013

Kandydaci | Pracownicy | Narzędzia | Komunikacja | Wizerunek
więcej

Przywództwo Wyższego Stopnia - Przeważ szalę zwycięstwa!

Podczas II edycji seminarium 4 ekspertów-mówców podzieli się wiedzą, jak zarządzać firmą w trudnych czasach i przedstawią różne podejścia na temat szeroko pojętego przywództwa.
więcej

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.