Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać » Audio

Metody skutecznego działania i osobistego przywództwa

Metody skutecznego działania i osobistego przywództwa
Brian Tracy / fot. Piotr Szalański
Wyjątkowe nagranie specjalnie dla czytelników Miesięcznika Benefit - Audioinspiracje Briana Tracy

Zapraszamy do pobrania nagrań przygotowanych przez Brian Tracy International, Audiolerning oraz Miesięcznik Benefit.
Dostępne tylko do 31.03.2015 r.

1. Osiąganie równowagi w życiu

2. Siedem etapów osiągania celów

3. Metody skutecznego działania i osobistego przywództwa


W sumie przygotowaliśmy trzy inspirujące nagrania, dzięki którym odnajdziecie odpowiedzi min. na pytania:

Od czego zależy sukces?

Sukces zależy w 80 procentach od psychiki. To, co osiągasz, wynika przede wszystkim z tego, jak myślisz o sobie samym, o swoim życiu i o otaczających cię ludziach. Zmieniając sposób myślenia zmienisz wszystko to, co robisz! Potencjał przeciętnego człowieka to jak niezbadany ocean, dziewiczy kontynent, cały wszechświat możliwości, które czekają na uwolnienie i zastosowanie do jakiegoś ważnego, dobrego celu.

Tajemnice sukcesu…

Tak zwane tajemnice sukcesu nie mają w sobie niczego tajemniczego. To odwieczne prawdy i działania, zgodnie z którymi od wieków postępują osiągający sukcesy ludzie. Kiedy je poznasz i zastosujesz, zaczniesz cieszyć się takimi samymi wynikami, do jakich dochodzą najlepiej radzący sobie ludzie w społeczeństwie. Mało jest rzeczy, których nie będziesz w stanie osiągnąć, jeśli będziesz ich naprawdę pragnął.

Dlaczego niektórzy ludzie osiągają więcej sukcesów niż inni?

Najmądrzejsi ludzie wszystkich cywilizacji szukają odpowiedzi na pytanie od ponad 2500 lat. W XX wieku na poszukiwanie tej odpowiedzi przeznaczono niezliczone miliony dolarów i tysiące godzin. Napisano na ten temat tysiące książek i artykułów. Dziś o tym, jak osiągać sukces w różnych dziedzinach, wiemy więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Sukces stał się przewidywalny.

Kolejnymi nagraniami będą:

- luty: Siedem etapów osiagania celów

- marzec: Osiąganie równowagi w życiu


BRIAN TRACY – Jeden z czołówki światowej sławy autorytetów w dziedzinie budowania sukcesu w biznesie i życiu osobistym. Z jego szkoleń skorzystało wielu liderów znanych światowych firm, doradza największym korporacjom na świecie. Porywające wykłady Briana Tracy, seminaria, szkolenia i książki zmieniły życie wielu ludzi i pomogły osiągnąć szczęście i sukces. Twórca Brian Tracy International połączył wiedzę pochodzącą z czołowych ośrodków naukowych i badawczych zajmujących się takimi dziedzinami takich jak zarządzanie czy psychologia, i stworzył jedyne w swoim rodzaju programy uczące planowania ścieżki kariery, motywowania, zarządzania czasem, skutecznej sprzedaży i wiele innych.

BTI logo.jpg

audiolerning_logo.jpg

benefit_logo.jpg

2015-01-05 11:56 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.