Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Miesięcznik Benefit 03/2016 - pobierz

Miesięcznik Benefit 03/2016 - pobierz
Okładka Miesięcznika Benefit - na okładce Adam Małysz / Fot. X-raid
Jak informować pracowników o korzyściach wynikających z pracy, takich jak wszelkie dodatki i gratyfikacje, które oprócz pensji pracownicy otrzymują od pracodawców?

Jak informować pracowników o korzyściach wynikających z pracy, takich jak wszelkie dodatki i gratyfikacje, które oprócz pensji pracownicy otrzymują od pracodawców?  Ten temat niezmiennie wzbudza zainteresowanie pracodawców. Zawsze będą budżety, zawsze będą limity i chyba zawsze pracownicy będą mówić, że chcą więcej – i nie chodzi tylko o pieniądze. Ale ważniejsze pytanie brzmi – czy my, pracodawcy, potrafimy komunikować pracownikom, co dzieje się w firmie, jak inne, pozafinansowe formy wynagradzania uzupełniają pojęcie „pensji za pracę”?

O benefitach piszemy już piąty rok, ale mam pewność, że jest w tym temacie jeszcze sporo do zrobienia. Zarówno pomysły pracodawców, jak i dostawców poszczególnych benefitów zmieniają się w zależności od sytuacji panującej na rynku pracy – także w naszym kraju coraz odważniej pracownicy mówią o tym, czego oczekują od pracodawców. W najnowszym wydaniu miesięcznika podpowiadamy naszym czytelnikom, jak można rozwinąć istniejący już wachlarz benefitów.

Mam nadzieję, że lektura kolejnego numeru „Benefitu” dostarczy Państwu nowej dawki inspiracji. Zapraszam do lektury.

Jacek Babiel

redaktor naczelny

Aby pobrać miesięcznik kliknij w załącznik poniżej!

2016-03-03 13:37 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.