Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Miesięcznik Benefit 04/2016 - pobierz

Miesięcznik Benefit 04/2016 - pobierz
Okładka Miesięcznika Benefit - na okładce Ewa Wachowicz /Fot. Voyo Bakiewicz
Pracownicy najlepiej wiedzą, co działa w firmie, a co nie. To oni są w stanie powiedzieć, czego brakuje w organizacji, a co w ogóle nie ma sensu.

Kiedy pracodawcy projektują systemy benefitów w firmach, często pada pytanie – co zadziała i co może być dobrym dodatkiem do wynagrodzenia? Warto przeprowadzić małe badanie wśród pracowników i zaproponować kilka różnych rozwiązań benefitowych, a potem podsumować wnioski. W zasadzie można też postawić tezę, że wszystkim nie uda się dogodzić, ale i na to znajdzie się rozwiązanie. Systemy kafeteryjne dają możliwość swobodnego decydowania przez pracowników o tym, jaki benefit wybrać. Warto zwrócić uwagę na ten sposób dysponowania budżetem benefitowym, ponieważ jest to rzeczywiście szansa na pokazanie pracownikom, że to oni mogą decydować o tym, który benefit jest dla nich najbardziej atrakcyjny. Tak jest dziś w firmach, które nie boją się inwestować w niecodzienne benefity.

W kwietniu  piszemy o wdrażaniu nowych nawyków, o podejściu do pracy, relacjach i praktykowaniu uważności, zarządzaniu pracownikami i zwiększaniu wydajności w firmie. Temat z okładki – motywujące wyzwania według Ewy Wachowicz, która w połowie marca weszła na wulkan Ojos del Salado na granicy Argentyny i Chile.

Zapraszam do lektury.

Jacek Babiel
redaktor naczelny

2016-04-04 08:32 Opublikował: Benefit
Tematy pokrewne (tagi): babiel, benefit, ewa wachowicz,

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.