Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Miesięcznik Benefit 06/2016 - pobierz

Miesięcznik Benefit 06/2016 - pobierz
Okładka Miesięcznika Benefit - na okładce Natalia Siwiec/ Fot. Renata Ciężkowska
Świadome rozwijanie kompetencji nie polega jedynie na podejmowaniu decyzji, kogo i gdzie wysłać na szkolenie lub warsztaty. Ważne są także efekty indywidualnych działań pracowników oraz całego zespołu – zauważa Adam Dębowski.

Czy w usprawnieniu procesu decyzyjnego może pomóc analiza danych o pracownikach? Zapewne tak, ale tylko wtedy, gdy dział HR będzie pełnić funkcję strategiczną, nie jedynie partnerską. Podkreślam: strategiczną.

Pytanie o rolę HR-u pojawia się często w kontekście rzeczywistości biznesowej oraz aspiracji przedstawicieli tej grupy zawodowej do odgrywania strategicznej roli, zwłaszcza że obecnie to pracownicy coraz częściej decydują o tym, na jakich warunkach chcą pracować. Jednocześnie coraz większym problemem jest zatrzymywanie talentów w organizacjach, które nieustannie się zmieniają, chcąc nadążyć za trendami obowiązującymi na rynku pracy. Podejmowanie trudnych decyzji to już nie tylko domena zarządzających, menedżerów i szefów. Decyzje lub ich brak definiują możliwości oraz tempo rozwoju firm, co przekłada się na wzrost całych sektorów gospodarki. Wszyscy mamy w tym swój udział. Przed nami lato, wakacje, czas wypoczynku. Zapraszam Państwa do zaglądania na naszą stronę internetową, gdzie można znaleźć wszystkie teksty opublikowane dotychczas w 52 numerach miesięcznika „Benefit”. To kopalnia wiedzy o benefitach, motywacji i pracy. Warto z niej korzystać jak najczęściej. Zapraszam do lektury.

Jacek Babiel
redaktor naczelny

2016-05-30 12:53 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.