Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Dr Regis Lemmens 24.11.2016

Podczas konferencji „Innowacja w sprzedaży” Régis Lemmens - wykładowca akademicki, mówca najważniejszych eventów biznesowych i konsultant zarówno międzynarodowych korporacji, jak i start-upów powie o trendach, które już wkrótce będą rządzić światem sprzedaży.

Nie lubimy czuć się „targetem” sprzedażowym, a jednak właśnie w tej chwili co najmniej kilkanaście firm nakierowuje na nas swoje kampanie marketingowe, wykorzystując nasze personalne dane. Nie przepadamy też, jak ktoś mówi nam, co mamy robić, a przecież sprzedawcy stale próbują nakłonić nas do wybrania właśnie ich produktów czy usług. Ten model sprzedaży przestaje się sprawdzać i tylko te firmy, które wiedzą, jakie zmiany czekają nas w najbliższym czasie, mają szansę zdobyć znaczną przewagę nad konkurencją.

O polski kontekst prezentowanych idei zadbają eksperci „Harvard Business Review Polska” - dr Witold Jankowski i Paula Wąsowska. Ci wybitni prelegenci doradzą jak uczynić organizację zdolną do adaptowania się do nowych czynników sukcesów w sprzedaży.

24 listopada 2016 –  Hotel Westin, Al. Jana Pawła II 21, Warszawa
Organizator: Harvard Business Review Polska
Informacje: http://regislemmens.pl/

2016-10-19 11:01 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.