Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

BERND SCHMITT 17.11.2016

Każda firma potrzebuje zadowolonych i lojalnych klientów. Ale co by było gdyby udało nam się pójść krok dalej: sprawić, aby klienci byli autentycznie szczęśliwi w kontakcie z naszymi produktami i naszą firmą? Wbrew pozorom jest to możliwe. Sposoby na zwiększenie zadowolenia klienta przedstawi gość specjalny konfernencji organizowanej przez Harvard Business Review Polska - dr Bernd Schmitt. Pionier zarządzania doświadczeniem klienta i wybitny ekspert kreowania marki podczas konferencji „Jak uszczęśliwić klientów, czyli przygotuj swój biznes do funkcjonowania w inteligentniejszym świecie” przybliży m. in. takie zagadnienia jak efektywne wykorzystanie koncepcji CEM (customer experience management).

Każdy świadomy menedżer stale poszukuje pomysłów i narzędzi, które pomagają mu zwiększać własną skuteczność, a dzięki temu efektywniej zarządzać zespołem lub całą firmą. Dlatego spotkanie z Berndem Schmittem, ostatnie z cyklu konferencji Elite Leadership Program 2016, nastawione jest na przekazanie konkretnych, praktycznych wskazówek, które natychmiast można wykorzystać.  To idealna okazja do zdobycia nowej wiedzy, kompetencji oraz do networkingu.

O polski kontekst podczas konferencji zadbają m.in. Jacek Masłowski, wykwalifikowany coach i trener, a także prezes ICAN Institute oraz redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska” - dr Witold Jankowski. Ci wybitni eksperci doradzą jak doskonalić zarządzanie doświadczeniem klienta i dzięki temu budować coraz silniejszą pozycję na rynku.

17 listopada 2016 –  Hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa
Organizator: Harvard Business Review Polska
Informacje: http://berndschmitt.pl/

2016-10-19 11:22 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.