Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

EFEKT DOMINA 17.11.2016

O wygrywaniu, motywacji i sukcesie w oparciu o fakty.

To pierwsze autorskie wydarzenie Sebastiana Kotow. Podczas Seminarium Anna Jakóbowski, Jakub B. Bączek, Łukasz Jakóbiak, Prof. Piotr Zielonka oraz Piotr Cieszewski opowiedzą swoje historie w czterech modułach:

I Moduł: NIE BÓJ SIĘ BAĆ – JAK POKONAĆ STRACH I OGRANICZENIA WEWNĘTRZNE.
Moduł poświęcony jest pokonywaniu ograniczeń, działaniu mimo obaw, praktycznym metodom wychodzenia ze strefy komfortu oraz budowaniu nawyku odwagi.

II Moduł: SZTUKA WYGRYWANIA W ŻYCIU, SPORCIE I BIZNESIE.
Moduł pokazuje najbardziej skuteczne strategie wygrywania. Prezentuje przykłady i modele wykorzystywane przez najlepszych, matryce skuteczności i najbardziej efektywne metody planowania celów.

III Moduł: PSYCHOLOGIA OSIĄGNIĘĆ – RZETELNA WIEDZA WARUNKIEM SUKCESU.
Blok poświęcony motywacji i psychologicznym aspektom osiągnięć. Prezentuje przykłady pseudowiedzy i pułapek myślenia. Wskazuje najciekawsze badania oraz praktyczne sposoby i metody budowania samodyscypliny i nawyku skuteczności.

IV Moduł: SIŁA INSPIRACJI – O ENERGII, MOTYWACJI I DOŚWIADCZENIACH ZMIENIAJĄCYCH ŻYCIE.
Ten blok jest olbrzymią dawką inspiracji, ze wskazaniem doświadczeń biznesowych i osobistych przykładów osiągnięć, które wpłynęły na miliony ludzi. Moduł pełen praktycznych modeli do osobistego stosowania.

17 listopada 2016 – Warszawa, Airport Hotel Okęcie
Organizator: MindShift Lab Sebastian Kotow
Informacje: www.efektdomina.info

2016-11-02 13:09 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.