Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Benefits Festival 2017 09.02.2017

Spotkanie liderów rynku produktów i usług benefitowych z osobami odpowiedzialnymi za politykę świadczeń pozapłacowych w firmach. Rynek benefitów pozapłacowych w Polsce dynamicznie się rozwija. Wiele firm średnich i dużych przeznacza na świadczenia pozapłacowe określony budżet wynikający z liczby zatrudnianych pracowników.

 Jak dobrze wydać pieniądze na świadczenia pozapłacowe, aby osiągnąć zamierzony cel - motywację pracowników przekładającą się na zwiększenie efektywności pracy? Odpowiedzi na powyższe i inne pytania dotyczące świadczeń pozapłacowych będziemy szukać wspólnie z partnerami i uczestnikami Benefits Festival. Wydarzenie zgromadzi z jednej strony firmy oferujące różnego typu produkty i usługi benefitowe, a z drugiej – decydentów z firm, którzy odpowiadają za budowanie polityki benefitowej dla pracowników. Benefits Festival to spotkanie o charakterze targowo-konferencyjnym, złożone z kilku elementów:
– Benefits Expo – kilkadziesiąt firm oferujących produkty i usługi benefitowe;
– Benefits Forum – rozmowy o budowaniu polityki benefitowej, dobrych praktykach i kwestiach formalno–prawnych m.in. wystąpienie dr Kazimierza Sedlaka;
– Benefits ad Channel – wystąpienia eksperckie i dobre praktyki, prezentacja produktów benefitowych Partnerów;
– Best Benefits Strategy 2017 – Konkurs na najciekawsze i najbardziej efektywne strategie benefitowe w firmach;
– Book of Benefits 2017 – wszystko o rynku benefitów w Polsce.


9 lutego 2017 – Warszawa
Organizator: Link Concept Sp. z o.o.
Informacje: www.benefitsfestival.pl

2016-12-12 11:02 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.