Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Warszawskie Dni Rekrutacji 14.02.2017

Podróż do świata innowacji, nowych technologii oraz wdrożeń w obszarze HR. Tematyka tegorocznych WDR to ogólna miłość do HR – „in love with HR” Główne ścieżki tematyczne:

a. marketing w HR – różne narzędzia marketingowe jako uzupełnienie kompetencji HR;
b. rekruter w centrum – budowanie swojej pozycji, nowe narzędzia, przyszłość tej pracy; nowy profil kompetencji, personal branding rekrutera;
c. future of work/nowe technologie – czy maszyny zastąpią ludzi, co nas czeka, także w zakresie struktur HR, jakie zmiany nastąpiły w przeciągu kilku lat, case study.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w trzech 120 minutowych warsztatach podczas, których zostanie przekazane praktyczne wskazówek, które pomogą w codziennych obowiązkach pracownikom działów HR.

14 lutego 2017 – Warszawa

Organziator: Employer Branding Institute

Informacje: http://www.warszawskiednirekrutacji.pl

2016-12-12 11:07 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.