Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być » Warto zobaczyć w teatrze

The Turn of the Screw

Pełen napięcia thriller operowy, oparty na noweli Henry'ego Jamesa, będący w światowym kanonie najwybitniejszych dzieł operowych XX wieku. Spektakl zachwyca muzyką, trzymającą w napięciu akcją, efektowną scenografią i pięknymi kostiumami.

 

Wiktoriańska Anglia, ponury dom, chowający w każdym zakątku pewną straszliwą tajemnicę. Małe dzieci, śmierć ich opiekunów, bolesna więź, która łączy żyjących z nieżywymi, czuła i wrażliwa guwernantka, która chce obronić niewinne dusze przed złem. Potężnym złem. Czy to zło jest w dzieciach? W nawiedzających je duchach? Czy ktoś je skrzywdził, czy może … skrzywdziły się same? Co strasznego wydarzyło się w mrocznym domu? Dom jest tajemniczy, na razie my też zostawimy Was, z tą tajemnicą. Tak – w operze można się bać!

Pierwsza polska inscenizacja opery Benjamina Brittena  Spektakl uznany przez krytyków za najważniejsze wydarzenie sezonu 2015/16 w Polsce.

Reżyseria: Natalia Babińska

Występują: Ewa Olszewska, Aleksandra Wiwała, Mateusz Dąbrowski, Rozalia Golema, Hanna Papa, Agata Wasik, Gosha Kowalinska, Hubert Stolarski i inni

Opera na Zamku w Szczecinie, Szczecin, www.opera.szczecin.pl


 

2016-12-13 10:46 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.