Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być » Warto zobaczyć w teatrze

O mniejszych braciszkach Św. Franciszka

O mniejszych braciszkach Św. Franciszka
fot. Krzysztof Bieliński
Przedstawienie „O mniejszych braciszkach św. Franciszka” wraca w tym sezonie na afisz Teatru Guliwer!!

Opowieść Marty Guśniowskiej to historia wędrującego po świecie św. Franciszka, hołdującego zasadzie ubóstwa i umiłowania bliźnich, nawet tych maluczkich. Św. Franciszek podczas swojej wędrówki humorem i dobrocią zjednuje sobie ludzi. Pokazuje, jak pogoda ducha i dobre uczynki mogą sprawić, że życie nasze i bliźnich staną się lżejsze. Sztuka pełna jest  zabawnych dialogów, ale przesłanie ma całkiem poważne – o tym, jak ważna w życiu jest miłość i dobro. Spektakl w żywym planie z udziałem oryginalnych lalek.

Reżyseria: Petr Nosálek

Występują: Izabella Kurażyńska, Ewa Scholl,  Maciej Owczarzak, Krzysztof Prygiel, Damian Kamiński

Teatr Lalek Guliwer, Warszawa, www.teatrguliwer.waw.pl

 

2016-12-13 11:01 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.