Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Niestandardowe podejście do oceny pracowniczej 08-09.02.2017 r.

Dla każdego pracownika ocena powinna stanowić źródło systematycznej informacji na temat jego mocnych i słabych stron, potwierdzenia bądź korekty jego samooceny, stawianych przed nim oczekiwań i szans dalszej kariery w firmie. Przekazywanie konstruktywnej informacji zwrotnej jest nieocenione.

Ocena powinna być potężnym motywatorem, który wzmaga zaangażowanie pracowników. Co jeśli przestaje nim być? Jak dokonać obiektywnej oceny i przeprowadzić efektywną rozmowę oceniającą? Jak sprawić, aby rozmowa oceniająca stała się częścią skutecznego zarządzania działalnością firmy i efektywnością pracy pracowników? Czy standardowy sposób oceniania ma jeszcze sens?

Każda  z prelekcji rzuci inne światło na ocenę pracowniczą. Prelegenci z największych firm w Polsce, podzielą się niebanalnymi rozwiązaniami, które wdrożyli w swoich organizacjach.

  • Budowanie zaangażowanej organizacji przez proces CARE/ Grupa Żywiec
  • D-oceniaj tak jak to się robi w turkusowych organizacjach/ Oberthur Technologies
  • People review - ocena pracownicza/ Danfoss Poland
  • Postępy w G-Rywalizacji - wsparcie oceny pracowniczej w formie zabawy!/ PKO Bank Polski
  • W stronę kultury uczenia się - o pierwszych krokach nowego procesu w dużej organizacji/ Bank Zachodni WBK
  • Innowacyjne spojrzenie na ocenę okresową na przykładzie firmy fintechowej/ VIVUS Finanse
  • Od rozmów oceniających do rozwojowych Orange Polska Ocena pracownika - czy tradycyjne podejście ma jeszcze rację bytu/ ArcelorMittal Poland

8-9 lutego 2017 – Warszawa

Organizator: BMS Group Sp.z o.o.

Informacje: www.bmspolska.pl/oceny-pracownicze-02-2017

2016-12-14 09:49 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.