Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Oddajemy dziś w Państwa ręce odmieniony „Benefit”.

Właśnie w styczniu mija pięć lat od ukazania się pierwszego numeru miesięcznika z Maciejem Orłosiem na okładce.

Miesięcznik liczył 16 kolumn, ale, co ciekawe, publikowali w nim swoje artykuły współpracownicy, którzy wytrwale, z niezwykłą pasją i zaangażowaniem tworzą z nami miesięcznik do dziś. W tym miejscu chciałabym im za to bardzo podziękować.
Dziś „Benefit” ma odświeżoną szatę graficzną i większą liczbę stron. Zmieniamy się dla Państwa. Chcemy w sposób jak najbardziej dostępny i atrakcyjny przybliżać treści, które nas wszystkich interesują. Dlatego z otwartością czekamy na Państwa opinie dotyczące zaistniałych zmian, bo to Wy – Czytelnicy jesteście dla nas ich drogowskazem. Nie bez przyczyny na okładce publikujemy zdjęcie Jakuba B. Bączka, bohatera styczniowego wywiadu, który kilka lat temu w znaczniej mierze przyczynił się do sukcesów naszych siatkarzy, a obecnie wspiera skoczków narciarskich, z którymi także wiążemy spore nadzieje. Jakub to przepełniony dobrą energią i obdarzony ogromną charyzmą człowiek, który m.in. w sztuce uważnego życia szuka recepty na szczęście. W rozmowie z Rafałem Mikołajem Krasuckim stwierdza krótko: „Jeśli chcesz być szczęśliwy, to bądź”. Każdy z nas musi odnaleźć swoją drogę do szczęścia, do spełnienia nie tylko na niwie prywatnej, lecz także zawodowej. Myślę, że słowa Jakuba B. Bączka mogą być inspirujące dla wszystkich tych, którzy mają w sobie głód świadomego życia.

Katarzyna Patalan
redaktor naczelna miesięcznika "Benefit"

2017-01-03 08:40 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.