Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Brunch EB – Rekrutuj | Zaangażuj | Zarządzaj 09.03.2017

W gronie ambitnych, kreatywnych i innowacyjnych HR-owców, spotkajmy się by porozmawiać na temat kondycji i kierunków rozwoju employer brandingu w Polsce.

I część – mini-warsztat „Co wiesz o sobie samym - czyli jak budować EVP?”

Poruszane tematy:
- co to jest EVP
- jak zdefiniować EVP dla Twojej organizacji
- co interesuje kandydatów, a co pracowników 

II część – brunch + panel dyskusyjny
Poruszane tematy:
- jaka siła drzemie w rekomendacji
- jak systemowo podejść do kwestii poleceń pracowniczych
- dlaczego warto wdrażać programy ambasadorskie
- jak wykorzystać potencjał działań studenckich ambasadorów
- jak realnie zwiększać poziom zaangażowania w firmach
- jakie działania wdrożyć w organizacji, by uwolnić potencjał pracowników
- jak efektywnie rekrutować kandydatów pasywnych

9 luty - Wrocław
2 marca - Poznan
9 marca - Kraków
Organizator: Studio Wiedzy
Informacje: www.bruncheb.pl

2017-01-25 13:50 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.