Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Optymalizacja Shared Services Center - 29-30.03.2017r.

Analitycy globalnego rynku wykazują, że coraz więcej firm zamierza centralizować i uwspólniać swoje procesy, a Polska wymieniana jest w gronie najdogodniejszych lokalizacji pod inwestycje w centra usług wspólnych.

Łącznie w Polsce w I kw. 2016 roku funkcjonowało 936 centrów usług biznesowych zatrudniających 212 tys. osób, a szacuje się, że do 2020 roku centra usług w Polsce będą zatrudniać co najmniej 300 tys. osób.*

Podczas dwudniowego spotkania praktyków będzie  Państwo mieli okazję wymienić doświadczenia z szerokim gronem ekspertów.

Wśród prelegentów przedstawiciele:  Lufthansa, CITI, IBM,  Leroy Merlin, Siemens, BNP Paribas, Arla Foods, Geoban i inni.

Dzięki temu wydarzeniu dowiedzą się Państwo jak:

  • wdrożyć i jakie możliwości w przyszłości niesie Robotyzacja – na przykładzie IBM
  • zaangażować pracowników, by włączyli się w Continuous Improvement Culture - Lufthansa
  • na przykładzie Siemens SSC efektywnie optymalizować procesy
  • utrzymać zaangażowanie pracowników w czasach dużej rotacji i jak jej zapobiec

*Dane wg. raportu ABSL pt. „Sektor Nowoczesnych Usług Biznesowych w Polsce 2016”

 

29-30 marca 2017r.- Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa
Organizator: Trio Conferences
Informacje: www.trioconferences.pl/optymalizacja-ssc

 

2017-02-02 13:33 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.