Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

HR na Śniadanie czerwiec 2017

Trudne sprawy HR – paragrafy, kultura, zmiana

Podczas spotkań zostaną poruszone tematy, które „spędzają sen z powiek” w niejednej organizacji, ale wciąż często są marginalizowane lub traktowane jako tematy tabu. Firma jest jak organizm – gdy pojawiają się problemy z jej zdrowiem, należy wezwać pomoc.

  • Przejęcia, restrukturyzacja, zmiana – jak przetrwać i wyjść mocniejszym?
  • Kiedy straszyć paragrafem – racjonalne zastosowanie przepisów prawnych w HR
  • Ocena pracownicza a kultura otwartego dialogu
  • Opanować social media i hejt
  • Zarządzanie zmianą – jak wykorzystać siłę tego procesu?
  • Pułapki stresu i wypalenia zawodowego

czerwiec 2017 rok
Organziator: Studio Wiedzy/ HRNews
Informacje: www.hrnasniadanie.pl

2017-03-10 12:18 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.