Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Poza ringiem nie musisz już walczyć

Poza ringiem nie musisz  już walczyć
Okładka Miesięcznika "Benefit". Na okładce Anna Seniuk / Fot. na okładce Jacek Poremba
„Dobry bokser nie powinien walczyć poza ringiem czy wdawać się w bójki barowe” – słowa Ala Pacino towarzyszą Annie Seniuk od lat, pomogły jej w zachowaniu niezbędnej równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.

W swoim imponującym dorobku aktorskim ma szereg niezapomnianych kreacji teatralnych i filmowych, wciąż nie tylko gra, lecz także kształci przyszłych aktorów. Mimo aktywnego życia zawodowego znajduje czas na realizację swoich pasji i, co najważniejsze, dla najbliższej rodziny. W trakcie rozmowy z Anną Seniuk nie mogłam nie zapytać o to, jak udaje jej się godzić te wszystkie role ‒ w odpowiedzi przytoczyła właśnie słowa aktora.
– Oznaczają dla mnie, że kiedy idę do teatru, oddaję się cała swojej pracy. Gdy schodzę z tego ringu, jak mówi Al Pacino, myślami jestem już w domu ‒ podkreśliła. ‒ Schodzę ze sceny i jestem szczęśliwa, że moje życie toczy się dwutorowo. Teatr jest jedną z pasji mojego życia, ale jedną z wielu, które mam. Teatr nie jest całym moim życiem.
Zagadnienia związane z osiągnięciem work-life balance, stanu dziś nawet bardziej określanego jako life balance, wciąż pozostają w kręgu zainteresowań tych, którzy chcą świadomie budować zaangażowanie pracowników. O tym, że ów stan jest niezbędny do osiągnięcia harmonii, przekonuje w swoim artykule Magdalena Malicka. „Człowiek spełniony jest bardziej zaangażowany, i to nie na poziomie powierzchownym (dobrze mówi o firmie), lecz także chce mu się chcieć (planuje swoją przyszłość z firmą i jest gotów włożyć dodatkowy wysiłek, by odniosła ona jeszcze większy sukces). „No dobrze, tylko jak to zrobić?” – pyta autorka. Szukając odpowiedzi, sięga do wartości. Czy udaje jej się ją odnaleźć? Zachęcam Państwa do lektury.

Katarzyna Patalan
redaktor naczelna miesięcznika "Benefit"

Załączniki

2017-05-08 06:13 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.