Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Holistyczna Akademia Biznesu 14.11.2017

Firma VanityStyle już 10 lat wspiera polskich pracodawców w budowaniu zaangażowania kadr, oferując pozapłacowe programy motywacyjne z obszaru sportu, rekreacji i kultury. Hołdując idei holistycznego dbania o pracowników stworzyła razem ze Studiem Komunikacji Rozwoju i Zmiany (SKRZ) program rozwojowy, który umożliwia pracownikom doskonalenie i zdobywanie umiejętności, dzięki którym możliwe jest budowanie zaufania i współpracy, zarządzanie własnym stanem emocjonalnym oraz skuteczne wykorzystywanie szans, które niosą ze sobą zmiany z życiu zawodowym i prywatnym.

Jesienna edycja Akademii to warsztaty, prowadzone przez coacha, trenera i praktyka biznesu - Magdalenę Malicką, poświęcone:

  • komunikacji interpersonalnej, która prowadzi do porozumienia, i która buduje zaangażowanie
  • realizacji celów i pozytywnego nastawienia do zmian – tych rynkowych i osobistych


14 listopada 2017 - Warszawa

Organizator: VanityStyle i SKRZ
Informacje: www.hab.edu.pl

2017-05-09 12:15 Opublikował: Benefit
Autor treści: 3

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.