Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Kultura organizacyjna. Klucz do sukcesu firmy na zmieniających się rynkach 8.06.2017

Kultura organizacyjna jest obecnie uznawana za jeden z najważniejszych czynników sukcesu firmy. Znacząco wspiera bowiem realizację strategii przedsiębiorstwa lub staje się trudną do pokonania barierą w tym procesie.

Warto zatem przyjrzeć się, czym wyróżnia się kultura organizacyjna liderów rynku oraz poznać sprawdzone techniki i narzędzia umożliwiające kreowanie kultury organizacyjnej, która wyzwala zaangażowanie pracowników i przekłada się na mierzalny wzrost efektywności firmy.

PODCZAS TEJ KONFERENCJI:
- dowiesz się, jak wpływać na kulturę organizacyjną i dlaczego menedżerowie tak często ponoszą na tym polu porażkę,
- zyskasz wskazówki, które zabezpieczą Cię przed najczęstszymi pułapkami z tego obszaru,
- poznasz najlepsze praktyki uwalniania zaangażowania w organizacji z wykorzystaniem sprawdzonych narzędzi diagnostycznych,
-weźmiesz udział w symulacji, która pozwoli Ci zdefiniować swoje możliwości i rolę w modelowaniu kultury wspierającej realizację strategii Twojej firmy.

8 czerwca 2017 - Warszawa
Organizator: ICAN Institute, wydawca „Harvard Business Review Polska”
Informacje: https://vanetten.hbrp.pl/

 

 

 

2017-05-22 12:16 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.