Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Festiwalu Inspiracji 4-5.10.2017

Żyjesz tak, jak mówisz – poznaj tajniki i recepty mówcy podczas Festiwalu Inspiracji

Dwa dni jednego z największych festiwali słowa w Polsce. To niepowtarzalna szansa wysłuchania i zobaczenia na żywo blisko 40 najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych mówców inspiracyjnych w Polsce. Między innymi: Angelika Chimkowska, Anna Szubert, Ewa Wilmanowicz, Grzegorz Turniak, Michał Zawadka, Wojciech Herra, Jacek Walkiewicz, Jan Paweł Tomaszewski, Wojciech Scheffs, Marzena Mazur, Sebastian Kotow, Rafał Żak, Agnieszka Maruda-Sperczak, Robert Krool, Łukasz Krasoń, Marek Skała.
To ogromna dawka energicznych, dowcipnych i piekielnie inteligentnych wystąpień.

„Festiwal to duże przeżycie. Trochę jak z ciekawym, porywającym filmem czy książką. Jest to możliwe tylko, gdy słuchasz nietuzinkowych osób.”  DARIUSZ MILCZAREK.

4-5 października 2017 – Warszawa, Teatr Palladium
Organizator: Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców
Informacje: www.festiwalinspiracji.pl

2017-06-27 09:45 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.