Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Podsumowanie XII Krakowskiego Forum Wynagrodzeń

W dniach 29-30 maja odbyło się XII Krakowskie Forum Wynagrodzeń. W konferencji uczestniczyło 250 osób. Podczas konferencji prelegenci, którzy na co dzień zajmują się wynagrodzeniami i benefitami podzielili się swoim doświadczeniami związanymi z budową efektywnych systemów wynagrodzeń.

Przedstawiciele takich firm jak Volkswagen Polska, Orange Polska czy Sanden Manufacturing opowiedzieli o systemach premiowania funkcjonujących w ich firmach oraz o aspektach na jakie należy zwrócić uwagę podczas zmian w systemie wynagradzania pracowników. Położono również nacisk na to jak sprawić, aby premia motywowała do pracy.
Tematem, który wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników było pozafinansowe motywowanie. Poruszono temat tego jakie benefity są atrakcyjne dla pracowników z różnych pokoleń, głównie z pokolenia Y. Pani Katarzyna Kamińska z firmy JTI Poland opowiedziała o wdrożeniu w firmie Pracowniczego Programu Emerytalnego. Rozważono również istotność komunikowania pracownikom korzyści z pracy jakie otrzymują. O wdrożeniu komunikacji Całkowitego Pakietu Świadczeń opowiedział Pan Henryk Szopiński z firmy Mars.
Prelegenci podczas swoich wystąpień przekonywali, że ważne jest, aby podczas budowy systemów wynagradzania opierać swoje decyzje na konkretnych danych, umiejętnie je analizować i porównywać z informacjami dostępnymi na rynku. O konieczności i zaletach korzystania z raportów płacowych przekonywała Pani Anna Morawiec-Bartosik z Banku Zachodniego WBK SA.
Udział w Krakowskim Forum Wynagrodzeń był dobrą okazją do poznania gotowych rozwiązań płacowych. Uczestnicy konferencji mogli nawiązać cenne kontakty i wymienić doświadczenia z osobami, które w codziennej pracy rozwiązują podobne problemy.

Informacje: www.kfw.sedlak.pl

2017-06-27 10:16 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.