Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Lider innowacji w praktyce 20.09.2017

Premiera autorskich warsztatów Pawła Motyla, jedynego Polaka wybranego przez Marshalla Goldsmitha do projektu 15 Coaches.

Żyjemy w świecie obfitości pomysłów i rozwiązań, w którym codzienność każdego lidera wypełniają gwałtowne i niespodziewane zmiany. W takich warunkach jedno z głównych źródeł konkurencyjnej przewagi stanowi zdolność do szybkiego przekuwania innowacyjnych idei w działanie. Niestety w dobie nieustannych wahań nawet najlepsi liderzy mają problemy z podejmowaniem decyzji, przez co spowalniają realizację nowych pomysłów. Jak tego uniknąć?

Poruszane tematy:
- Zdradliwa pułapka sukcesu, czyli co zabija innowacyjność w firmie i jak się przed tym uchronić?
- Znajdź swój EXCOMM i przekonaj się, dlaczego warto doceniać w swoim otoczeniu krytykantów i „adwokatów diabła”.
- Trzy kroki do bardziej innowacyjnej organizacji: dlaczego powinieneś otwarcie wspierać i kreować kulturę innowacji w swojej firmie?


20 września 2017 Kraków
Organizator: Harvard Business Review Polska
Informacje: www.konferencjeregionalne.hbrp.pl/warsztat/

2017-08-24 12:34 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.